Kto by się spodziewał że swojego ulubionego "dziennikarza" zacytujesz. Równie dobrze mógłbym tutaj wrzucać Tomasza Lisa.
Po zakończeniu walki z powodzią czas powinien nadejść na rozliczenia, w szczególności w PO, bo od partii u władzy wymaga się więcej.