Kolega na prawdę zadbał o ich stan, a teraz staram się to kontynuować. Może pomyślę nad tym, żeby to w jakąś folię wsadzić. Swego czasu była afera, bo gość na fb kupił całą kolekcję za spore pieniądze, a ten mu nie wysłał. Ludzie się wkurwili, zaczęli szukać gościa, gdzie w końcu zamówił ubera i...