Recent content by janczar

  1. J

    Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

    W niedzielę 31.05 o 20:00 na TV Puls 2 będzie Conan Barbarzyńca gdyby coś
  2. J

    Piłka nożna

    Mogli by też pograc trochę mniej ekspolatowanymi zawodnikami bo chyba z pucharów ich nie wywalają. Pierwszy garnitur na LM i mogą realnie walczyć o zdobycie trofeum. Niezły by był jubel gdyby wygrali LM i w następnym sezonie grali by w EFL i występowali mimo to w Lidze Mistrzów jako obrońca trofeum.
  3. J

    Absurdy poprawności politycznej.

    No to na szybko jak się pojawi to będziemy kupować w niemieckich fabrykach bo oni już mają mocno zaawansowane projekty.
  4. J

    Browary i inne towary

    Tylko jak patrzysz na te "krafty" to wszystko jest na jedno kopyto. Narobili jakiegoś syfu, za butelkę takich szczyn chcą od 12 złotych w zwyż. Kupisz 5 żeby przetestować a tu każdy jak Biały Żywiec smakuje. Ostatnio jak mam ochotę na piwo to wybieram głównie jakiegoś Komesa. Lubię Komes Strong...
  5. J

    Piłka nożna

    No to grubo
  6. J

    Podludzie

    Tylko prezenterki w TV z reguły ubiera jakaś stylistka/sta z jakiegoś drogiego sklepu. Na końcu danego programu jest informacja kto za to odpowiada. A z innej paki to prezenterka ma tutaj spodenki a nie spódniczkę więc o jakimś nieodpowiednim ubiorze nie ma mowy bo przecież (niestety) nic nie pokaże
  7. J

    Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

    Kurcze a ja żadnego z tych westernów nie widziałem. Jest co nadrabiać. Za to ja ostatnio obejrzałem z żoną Rocznica. Jak dla mnie 5/10. https://www.filmweb.pl/film/Rocznica-2025-856239
  8. J

    Nadludzie

    Nie lubię tego określenia. To tak samo jak czarni wyzywają siebie nawzajem od czarnuchów a później się dziwią że każdy używa tego słowa. Zwłaszcza że określenia "polaczki" używa coraz więcej ludzi związanych ze wszystkimi obozami politycznymi w Polsce. Nasz język daje tyle wspaniałych mozliwości...
  9. J

    Piłka nożna

    Raków dzisiaj odpala Fiorentinę w Sosnowcu? Kurde ładnie zagrali w zeszłym tygodniu. Za to jak Lech dzisiaj awansuje to chyba 0,7 pęknie i jutro urlop na żądanie wjedzie:)
  10. J

    Piłka nożna

    Do tego z Ekstraklasy Raków, GKS i Górnik w grze o PP dający awans do pucharów.
  11. J

    Piłka nożna

    Szczerze to niech młody gra w Porto na razie i zbiera kolejne dobre występy. Taki Puchacz, Jóźwiak czy Skóraś na kadrę jeździli i za bardzo im to nie pomogło. Jakis czas temu był cały artykuł o tym ilu młodych szybko debiutowało w reprezentacji i teraz nikt zbytnio o nich nie pamięta
  12. J

    Tanio skóry nie sprzedam

    https://jbzd.com.pl/obr/4425337/rzymianski-kibel
  13. J

    Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

    Tylko według książek Conan wcale nie był taki znowu młody jak zasiadł na tronie Aquilonii jak miał około 40 lat więc Mamoa byłby w sam raz. W "Ekipie wyburzeniowej" wygadał całkiem spoko.
  14. J

    Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

    No wcale się nie zdziwię, ale poczekamy na jakiś trailer to będzie wiadomo czy to ogladac czy :olewam: jak wiedźmina z netflixa
  15. J

    Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

    https://www.imdb.com/title/tt32151255/ A tu całkiem ciekawy film. Uprzedzam że nigeryjski i nie ma białych tylko jeden albinos
Back
Top