Szczerze to niech młody gra w Porto na razie i zbiera kolejne dobre występy. Taki Puchacz, Jóźwiak czy Skóraś na kadrę jeździli i za bardzo im to nie pomogło. Jakis czas temu był cały artykuł o tym ilu młodych szybko debiutowało w reprezentacji i teraz nikt zbytnio o nich nie pamięta