Pytanko do osób z fightpassem - czy po wejściu paramounta coś się zmieniło i gale numerowane są teraz w normalnym pakiecie w Polsce czy nie ma tak łatwo i tam jest za numerowane dalej jakaś opłata?
Według mnie on jest po prostu pół żywy w piórkowej. Wojek mówił chyba czy ktoś inny, że Brichta w dniu walki miał chyba 75 kilogramów. Podejrzewam, że zrzuca z około 80 kilogramów. Wydaje mi się, że następne walki będzie już toczył w lekkiej.
Ten Murtazali Magomedov wygląda ciekawie, ale za bardzo nie lubię stawiać debiutantów w UFC :jon:
Edit: jednak weszło, muszę się przypatrywać bliżej UFC
Nauczki na przyszłość - pominąłem fakt, że Samociuk ważył najwięcej w karierze i zbijał do ciężkiej o czym mówił przed walką. Dodatkowo trochę się zaślepiłem turniejem Rizin czy też przegraną Martinka ze Szpilką. Dali się to przewidzieć, bo mimo wszystko jakimś wielkim finisherem Samociuk nie...
Kacprzak Hassaini remis -25 zł
Kacprzak Hassaini remis cashout +121,67 zł
Samociuk Wrzosek Kaczmarczyk -20 zł
Masaev przez poddanie +37 zł
Wróbel -20 zł
Janikowski +30 zł
+123,67 zł ale głównie przez ten cashout
Się zastanawiam nad Wrzoskiem i Kaczmarczykiem (przed czasem) jeszcze na dzisiaj...
Samociuk
Wrzosek
Kaczmarczyk przed czasem
4,67
Masaev przez poddanie
2,85 (bez podatku)
Wróbel
2,65 (bez podatku)
Jak wejdzie Masaev albo Wróbel to jeszcze Janikowskiego próbuje :boss:
Fajna gala, dawno nic nie stawiałem, zobaczymy, czy jest sens wracać :mamed:
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.