Na tym mundialu Messi na pewno zostanie królem strzelców, do ćwierćfinału nie grają z nikim poważnym, a Francja ma bardzo ciężką drabinkę, włącznie z Niemcami w 1/8.
Kurwa, mam "spór" za znajomymi na temat Ozempicu i jego pochodnych, bo oczywiście twierdzą, że nie ma długofalowych skutków ubocznych i z pewnością są mniejsze niż takie wynikające z długofalowej otyłości. Ja argumentuje głównie tym, że po pierwsze za krótko jest na rynku żeby poznać pełne...
Propos wyglądu tej koszulki z obrusu to:
Ale ogólnie fajnie jakby się udało dogadać, wtedy Polska firma mogłaby pójść w świat, tylko warunek byłby taki że zrobiłby zajebisty design, bo ten to by poszedł w świat, ale jako mem.
@Gambit dzięki za częste pisanie o Always Sunny in Philadelphia. W końcu zacząłem oglądać, to jest tak głupie i genialne w jednym, że głowa mała. I Danny Devito jest przekomiczny :lol:
Ktoś był w Japonii? Co polecacie? Mi się marzy Kyoto i wstępnie się dogadałem ze znajomymi żeby lecieć przełom marca/kwietnia - jest sezon turystyczny wtedy więc bilety droższe, ale jednak zobaczyć Kraj Kwitnącej Wiśni w momencie kiedy ona naprawdę kwitnie może być warte ceny ;) Oczywiście Tokio...
Dobrze że Szwedzi dostali tak wysoko na pizdę, bo gdyby nie daj Boże zremisowali to byśmy słuchali że przecież byliśmy lepsi od tych Szwedów i byśmy mogli daleko zajść na mundialu.
Ale intensywność Amerykanów, zajebiście grają. Wiadomo, że póki co nie mierzą się z mocarzami, ale wyglądają ciekawie. Ćwierćfinał w ich zasięgu jak najbardziej
Nie chcę psuć zabawy, ale chyba jestem jedyną osobą na cohones która nie lubi tego filmu.
Nie wiem, może przez lata jak czytałem tutaj o nim to może miałem wygórowane oczekiwania, ale... nic specjalnego.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.