Recent content by HubiSSJ3

  1. HubiSSJ3

    Podwieszony Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2026 - temat do komentowania

    Kto? Francuzi czy Argentyńczycy?
  2. HubiSSJ3

    Podwieszony Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2026 - temat do komentowania

    Na tym mundialu Messi na pewno zostanie królem strzelców, do ćwierćfinału nie grają z nikim poważnym, a Francja ma bardzo ciężką drabinkę, włącznie z Niemcami w 1/8.
  3. HubiSSJ3

    Podwieszony Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2026 - temat do komentowania

    Nie no tego wolnego to mógł Cristiano uderzać bo zajebac mocno w bramkarza z bliska to jeszcze potrafi, a jak widać to by wystarczyło :muttley:
  4. HubiSSJ3

    Podwieszony Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2026 - temat do komentowania

    Marokańcy robią wszystko żeby przenieść finał do siebie.
  5. HubiSSJ3

    Podwieszony Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2026 - temat do komentowania

    Co kurwa robi Muslera na tym mundialu, przecież on wszystko co kiedyś im wyciągnął zaprzepaści w ciągu jednego mundialu..
  6. HubiSSJ3

    Wspomnienia z dzieciństwa, czyli kiedy Buka straszna była

    Ale loda firmy Koral Oskar o smaku jagodowym z białą czekoladą to bym opierdolił, takich już nie robią.
  7. HubiSSJ3

    Piłka nożna

  8. HubiSSJ3

    Ciekawe rzeczy.

    EDIT: Kurde, miałem przetłumaczone to na X, a widzę że w poście jest wszystko po skośnemu
  9. HubiSSJ3

    Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

    Kurwa, mam "spór" za znajomymi na temat Ozempicu i jego pochodnych, bo oczywiście twierdzą, że nie ma długofalowych skutków ubocznych i z pewnością są mniejsze niż takie wynikające z długofalowej otyłości. Ja argumentuje głównie tym, że po pierwsze za krótko jest na rynku żeby poznać pełne...
  10. HubiSSJ3

    Piłka nożna

    Propos wyglądu tej koszulki z obrusu to: Ale ogólnie fajnie jakby się udało dogadać, wtedy Polska firma mogłaby pójść w świat, tylko warunek byłby taki że zrobiłby zajebisty design, bo ten to by poszedł w świat, ale jako mem.
  11. HubiSSJ3

    Seriale

    @Gambit dzięki za częste pisanie o Always Sunny in Philadelphia. W końcu zacząłem oglądać, to jest tak głupie i genialne w jednym, że głowa mała. I Danny Devito jest przekomiczny :lol:
  12. HubiSSJ3

    Podróże!

    Ktoś był w Japonii? Co polecacie? Mi się marzy Kyoto i wstępnie się dogadałem ze znajomymi żeby lecieć przełom marca/kwietnia - jest sezon turystyczny wtedy więc bilety droższe, ale jednak zobaczyć Kraj Kwitnącej Wiśni w momencie kiedy ona naprawdę kwitnie może być warte ceny ;) Oczywiście Tokio...
  13. HubiSSJ3

    Podwieszony Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2026 - temat do komentowania

    Wjechali bez mydła. Skończy się z 6:0 pewnie.
  14. HubiSSJ3

    Podwieszony Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2026 - temat do komentowania

    Dobrze że Szwedzi dostali tak wysoko na pizdę, bo gdyby nie daj Boże zremisowali to byśmy słuchali że przecież byliśmy lepsi od tych Szwedów i byśmy mogli daleko zajść na mundialu.
  15. HubiSSJ3

    Podwieszony Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2026 - temat do komentowania

    Ale intensywność Amerykanów, zajebiście grają. Wiadomo, że póki co nie mierzą się z mocarzami, ale wyglądają ciekawie. Ćwierćfinał w ich zasięgu jak najbardziej
Back
Top