Pedzian by dostał tak srogi wpierdol, ze wyprostowałyby mu się fałdy na czole....a młode byczki przez parę miesięcy hospitalizacji swojego mastera gnilybu w lochach bezpańsko
Piękna walka, szkoda że Fury przegrał, ale ewidentnie zlekceważył Usyka zwłaszcza na początku walki. Niesamowite jest to jakie obaj zaprezentowali cardio....spojrzysz potem na wielu orłów MMA, co w drugiej rundzie oddychają wszystkim tylko nie płucami i rozumiesz jak bardzo różne są to poziomy...
Przypomina mi się w swoim czasie głośna afera o szefie Ku Klux Klanu, który uprawiał seks z czarnoskórym mężczyzna, także nasz Pedzian ukrywa się ale lekko
Powiedzmy też sobie szczerze. O wiele trudniej złapać młodego, zdrowego byczka i go zawlec do piwnicy , niż drobną słaba kobitkę. Pedzian to prawdziwy mężczyzna, co się trudnej roboty i wyzwań nie boi.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.