Recent content by guteck

 1. guteck

  Hyde Park

  Coś strasznie dużo tych superciężkich użytkowników. Jak widać kg o niczym nie świadczą. Superciężkim może być każdy. Nawet ważący 40 kg Born.
 2. guteck

  GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

  Pogrywam sobie w mocno obszerny mod Long war do gry X-com: Enemy Within. Naprawdę warto: Mod rozbuduwuje grę dodając bardzo dużo nowych broni, dodatkowego ekwipunku i jak sama nazwa wskazuje wydłuża znacznie rozgrywkę. I co najciekawsze: Praca nad tym modem nie jest zakończona i pojawiają się...
 3. guteck

  Pojeść i popić

  Koło wieży ciśnień we Wrocławiu jest taka fajna knajpka prowadzona przez Azjatów. Można tam zjeść tanio, ostro, bardzo smacznie! Problemem jest tylko to, że dania są naprawdę duże i nie można wziąć połówki dania.
 4. guteck

  GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

  @Mojso Mówisz, masz: Gry od Spider Web Software - Seria Avernum jak lubisz klimaty fantasy. Gra Nethergate: Ressurection jak lubisz klimaty celtycko-rzymskie z domieszką fantasy. Seria Geneforge jak lubisz bardziej klimaty SF. Z gier od innych producentów/developerów: Jade Empire - rewelacyjny...
 5. guteck

  FREE MAHONEK!

  FREE MAHONEK!
 6. guteck

  Shaparenko

  Iryna Shaparenko vs Juliana Werner XFC Womans Flyweight Super-Fight. Jak to ma być super fight to walka Kamila Bazelaka ze Stavem Economou również na takie miano zasługuje.
 7. guteck

  Pogotowie informatyczne

  @Kacz Malwarebytes Anti-Malware i Spybot S&D Free edition powinny rozwiązać Twój problem. Kiedyś używałem jeszcze Hitman Pro. To co Grzechu podał to w sumie też.
 8. guteck

  Hyde Park

  Z Walusiem w pakiecie.
 9. guteck

  GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

  Np. "Enchanted Arms" jak lubisz jRPG daje radę. O ile nie jest jakoś szczególnie rewelacyjna to na pewno nie dłuży się i wciąga bardzo. Jeszcze inną ciekawą grą, również jRPG, jest "Tales of the Graces". Polecam jak lubisz dynamiczne, zręcznościowe walki.
 10. guteck

  Ronda Rousey - płeć piękna górą ;-)

  Świetne zdjęcia kaczka. Aż mnie się ziemniaków zachciało jeść.
 11. guteck

  Tanio skóry nie sprzedam

  A mówili, że worek nie oddaje... Kłamali.
 12. guteck

  Freakfighterzy (Temat zbiorowy)

  Tak ogólnie to bonus powinien zmienić tatuaż na "Born to clown (around)"
 13. guteck

  Pogotowie informatyczne

  Wygląda ciekawie. Dysk hybrydowy na pewno uprzyjemni pracę na Windowsie mimo, że tylko 8 GB to SSD a reszta to zwykły HDD. Zastanawia mnie tylko sens SLI w laptopach i czy nie będzie problemów w związku z tym z chłodzeniem.
 14. guteck

  Freakfighterzy (Temat zbiorowy)

  On tak serio czy szuka atencji? ;d
 15. guteck

  Tanio skóry nie sprzedam

  Znalezione u Platona: "Ale rozpatrzym i taką rzecz. W walce na pięści albo w jakiejkolwiek innej, czy ten, co najlepiej potrafi wymierzać ciosy, nie potrafi zarazem najlepiej się osłaniać?" Michał Materla lubi to (albo i nie) :-)
Top