Ja akurat nie jestem taki pewny zwycięstwa Sarary w tym turnieju. Niby to jego formuła, ale widać po nim, że małe rękawice nie do końca mu leżą, dużo więcej przyjmuje, a odporność już nie ta co kiedyś. Do tego słaba kondycja, więc przy formule turniejowej może mu jej zwyczajnie nie wystarczyć...