Uwierz, nie stoimy! Niemcy płacą za błędy tej starej kurwy Merkel. Ale oni mają podstawy i już wiele się zmienia. Nie zapominaj o Francji, Norwegii, Finlandii to są kraje, które sporo inwestują. U nas niestety chujnia po chaosie zjebanych pisiaków. Obawiam się, że jak te wszystkie trupy wypadną...