W dwójkę nie, ale mam kupioną. Jedynka niestety mi się nie podobała, choć wiem, że bardzo jest chwalona. Jakoś mi jednak nie podeszła. Nie mniej pewnie gdzieś za na zimę 2023 spróbuję. Na razie czekam jak szalony na Baldurs Gate 3 bo Divinity II to dla mnie był najlepszy cRPG w którego grałem...