OKC powoli się dusi z salary... obstawiam wylot Dorta i jakiegoś zadaniowca, żeby na maksa obniżyć z podatku od luksusu. A w kolejnych sezonach 2028, 2029 czeka ich rozbiórka powolna, albo wymianę jednego z trójki SGA/Chet/JDub
to jest dramat, OKC znacznie lepsi od Suns, a i tak każdy gwizdek dla OKC, jakby im jeszcze dodatkowo pomagali :( Sędziowanie w NBA do śmietnika się nadaje.
Narcyz atencyjny, ma takie parcie na szkło że da sobie oklepać facjatę dla jakiejkolwiek atencji medialnej. Skrzat to musi mieć kompleksy jak Everest. Ten chłop musi mieć tak smutne życie bez social mediów, że aż go nawet trochę żal.
kupiona hahahah trumna z domu pogrzebowego, który jeszcze za to zapłaci dobre siano, bo będzie mógł reklamować się że towarzyszyli Pudzilli w ostatniej drodze.
Wydęty brzuch, często określany jako „sterydowy brzuch” (ang. gh gut lub palumboism), jest poważnym skutkiem ubocznym nadużywania sterydów anaboliczno-androgennych (SAA),
Przyczyny wydętego brzucha po sterydach
Przerost narządów wewnętrznych: Sterydy anaboliczne połączone z hormonem wzrostu...
Z lewej stara wieża z wczesnych lat 90tych, na ścianie tylko swoje kalendarze z poprzednich lat poprzybijane krzywo, kable puszczone luzem zamiast w korytkach... i tak się dochodzi do milionów :)
"Po 15 latach wyeliminowałem usterkę, która mnie blokowała i dyskwalifikowała. Wreszcie czuję dłonie i pełną moc!" :benny:
Czyli naprawił podwozie, bo tracił czucie w rękach? Jakiś nobel z medycyny mu się należy, że odkrył bezpośrednie powiązanie neuronowe odbytu, z dłońmi O.o
dokładnie, Nastula był 7 lat starszy, miał 45 lat gdy walczyli i to chyba było świeżo po tym jak "umarł tlenowo" w walce z Bedorfem.
Jedno trzeba przyznać cyrkowcom z KSW, prowadzili Mariusza niemal idealnie, przez pierwsze 5 lat walki tylko na dwie rundy. Potem trzymania go z dala od rankingu...
przecież on pierdoli jak potłuczony, na starość mu się jakiś mentoring włączył. Ale jak go posłuchać dokładnie to wychodzi jakim "on jest biznesmenem". Po pierwsze te sady i ziemie w Rawskiej, to przecież po rodzinie przejął/odziedziczył. Po drugie ze strongmanów/TVNu miał taką kasę, że mógł...
Izu Ogóroh, zero psychy do sportów walki, dziwię się że z taką atletyką i wysportowaniem, nie spróbował swego czasu sił w jakimś sporcie zespołowym. Ogólnie dziwna postać, poukładany gość, pojęcie jakieś miał, a jak przychodziła walka to psycha sitting.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.