Gdzie duże pieniądze tam często sankcje się sypią. Bardziej na beke to piszę bo ten gość mnie śmieszy jak opowiada że przegrał 15 milionów i takie tam bzdury
Powinien przegrać przez ten kd taka jest prawda. Jeśli nie weźmie tego rewanżu to ogromna plama na rekordzie. Moim zdaniem zlekceważył tego chlopaka co mu się już zdarzało. Na pewno dał najsłabszą walkę w karierze
Zgadza sie. Jeśli chodzi o mental i głowę to prowadzenie się furego może też na to wpływać. Moim skromnym zdaniem usyk ma jednak że tak powiem czyszty umysł
Na najwyższym poziomie decydują już tylko detale. Jednym z nich jest prowadzenie się miedzy walkami co przeklada się na kondycję, dlatego właśnie znów wygra usyk. W pierwszej walce fury zwolnił usyk przyspieszyl kiedy trzeba było
Zabor ty szujo. Jak nie masz nic przeciwko żeby twoja żona tam się pokazywala to sam sobie załóż konto. Przecież to nic złego. Zagadaj z denisem on ci powie co i jak
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.