Ogólnie lubię czytać ,,bajki" fantasy. Najbardziej mi podchodzą takie klimaty na rozluźnienie po całym dniu. Coś jak oglądanie seriali. Testowałem różne inne gatunki i nic mnie tak nie wciąga. Oczywiście pieśń lodu i ognia dawno przeczytana, wiedźmin też, cykl demoniczny i wiele innych, ale...