+1
Kiedyś, po wielu problemach z kurierami (że niby nie było mnie w domu) ustawiłem kamerę na drzwi wejściowe i czekałem na wiadomość, że nie ma mnie w domu, oczywiście wiadomość przyszła, a kuriera nie było.
Tylko paczkomaty.
Do tego mnie wkurwia jak parkują te swoje busy, bo oni tylko na...