Zrobione

I o tym mówiłem ! Super! Fajna ta opcja z "wyjeżdżaniem danych profilu!)
Dajta jeszcze kolor czcionki nicka na niebieski - będzie w ogóle cool ( Tak, żeby też gdy ktoś polubi dany post, jego nick w pozycji "Ixiński Like it" też by na niebiesko)
 
Panowie, ale nie zamydlajcie nam tu oczu takimi drobnostkami tylko dajcie w końcu jakąś skórkę, która będzie dla nich nieco bardziej przyjazna. ;)
 
Tzn będą nowe skórki które każdy będzie mógł sobie ustawić, defaultowa będzie ta co jest.
 
Na chwilę padło bo Dzihad się o kabel potknął i rozłączył, ale poza tym to miodzio :D
 
A czy dowiemy się w końcu o co chodzi z tymi punktami użytkownika? Jak uzbieram 100 to dostanę np: toster?
 
Nie wiem dlaczego ale od dziś cokolwiek nie kliknę na mmarocks.pl wywala mnie na na fejsa mmarocks, wtf? co z tym mogę zrobić, byłbym wdzięczny za podpowiedź.
 
Nie wiem dlaczego ale od dziś cokolwiek nie kliknę na mmarocks.pl wywala mnie na na fejsa mmarocks, wtf? co z tym mogę zrobić, byłbym wdzięczny za podpowiedź.
Tak.
Na fejs wywala w dodatkowo otwieranej karcie (nie wiem po wuj, tak mimo tego...?) . Ale tam gdzie klikasz, otwiera się właściwa karta . Musisz do niej wrócić.
 
Back
Top