1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Zorczykowski vs Siński na Babilon MMA 4 w Ełku

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by duubertowa, May 17, 2018.

1. duubertowa

duubertowa KSW
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    5,912
    Zdobyte Lajki:
    11,667
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Poznań
    Zorczykowski vs Siński na Babilon MMA 4 w Ełku

Informacja prasowa:

Damian Zorczykowski (4-2, 1 KO, 2 Sub) i Mateusz Siński (2-1, 2 Sub) to kolejni bohaterowie gali Babilon MMA 4, która odbędzie się 8 czerwca w Ełku. Ich pojedynek został zakontraktowany w limicie dywizji piórkowej.

Obaj już mieli okazję zapoznać się z ośmiokątną klatką Babilon MMA. Zorczykowski zadebiutował w organizacji w grudniu 2017 roku w Legionowie. Pokonał wówczas na punkty Michała Folca, przedłużając serię wygranych do czterech. Zwycięski marsz zawodnika i trenera Fight Club Łomża przerwał pod podczas Babilon MMA 3 Krystian Krawczyk.

- Chcę udowodnić, że to był wypadek przy pracy. W Ełku będzie mnie wspierać liczne grono kibiców i to mnie napędza - mówi Zorczykowski.

Siński również nie ma miłych wspomnień z poprzedniej edycji Babilon MMA. W Radomiu zawodnik klubu Hunter MMA musiał uznać wyższość Daniela Rutkowskiego.

- Wiem, jakie błędy popełniłem w ostatnim starciu. Doceniam mojego najbliższego rywala, ale mam nadzieję świetnie bawić się w klatce - przekonuje Siński, który w zawodowej karierze odniósł dwa zwycięstwa (oba przez poddanie).

Przypomnijmy, że bohaterem walki wieczoru Babilon MMA 4 będzie Szymon Kołecki. Organizatorzy potwierdzili ponadto występ Daniela Rutkowskiego, Aleksandra Georgasa, Kacpra Formeli, Adam Brzezowskiego i Piotra Niedzielskiego. Kolejne nazwiska zostaną podane do publicznej wiadomości w najbliższych dniach.

Transmisja z Ełku będzie dostępna na sportowych antenach Polsatu. Bilety są już dostępne w przedsprzedaży w serwisie eventim.pl.

Aktualna karta walk Babilon MMA 4:

93 kg: Szymon Kołecki (5-0)- TBA
    65,8 kg: Daniel Rutkowski (5-2) – Aleksander Georgas (9-5)
    70,3 kg: Kacper Formela (7-1) – Adam Brzezowski (5-2)
    77,1 kg: Piotr Niedzielski (9-4) – TBA
    65,8 kg: Damian Zorczykowski (4-2) - Mateusz Siński (2-1)

Last edited: May 17, 2018
  2. VaeVictis

VaeVictis UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,630
    Zdobyte Lajki:
    12,651
    Punkty:
    1,790
    W końcu organizacja w której porażka nie oznacza czekania półtora roku na kolejna walke.

Drzewo and Koniradi98 like this.
  3. Koniradi98

Koniradi98 Brutaal
    Middleweight

Komentarze:
    578
    Zdobyte Lajki:
    650
    Punkty:
    40
    ta karta teraz już lepiej wygląda niż FEN 21.

4. SawMar

SawMar Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    133
    Zdobyte Lajki:
    154
    Punkty:
    40
    Od Babilon MMA 3 jestem fanem Mateusza Sińskiego, a oglądając walki Zorczykowskiego na Babilonie mam wrażenie, że musi mieć po prostu tego samego sponsora co organizacja, bo nie rozumiem jego fenomenu i kontraktu długoterminowego.

5. Gienek

Gienek PRIDE FC
    Heavyweight

Komentarze:
    7,118
    Zdobyte Lajki:
    6,779
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Kurwa 7-9 wolne w pracy więc można oglądać jeszcze 10 zamienię i UFC się pierdolnie.

Share This Page