Zna ktoś dobrą miejscówkę na weekend we Wrocku (KSW 25) ?

Anonymous

NoLife FC
ksw25_bilety.jpg












Pytanko: hotel/motel najbliżej :







di-JJ6ICD03.jpg








Minimum:



- kibel w pokoju



- parking przy lokum.







Z góry dzięki za pomoc!
 
Dzięki sultan.







Ps. Zapomniałem ,że forumowicze głównie streamy , a redakcja śpi na dworcu - co ja licze....:-)
 
ja moge ci chate wynajac. we wrocku masz najblizej hotele przy galerii dominikanskiej, oczywiscie ciebie kaczka stac, wiec bierz, merkury, hiltony i inne sprawy. do hali stulecia popierdala tyle tramwajow, ze chuj. do tego wroclaw nie jest jakims strasznie zakorkowanym miastem w godzinach wieczornych. tylko nie ubieraj sie na niebiesko
 
Ja ze swojej strony polecam stronke booking.com z wszelkiego rodzaju hotelami, hostelami itp. Masz tam szukanie wg ceny, adresu i wszystkie informacje o parkingu itp. Korzystałem z niej juz kilkadziesiąt razy jeżdząc głównie po Europie ale i też Polsce i nigdy sie nie zawiodłem :)
 
Czemu nie na niebiesko??







Nie chcę sie tłuc jakimiś nocnymi ani wybiegac z hali i męczyć sie na parkingu. Musi być blisko. W Łodzi miałem dosłownie 5 minut piechotą - rarytas! (choć lokum syfiaste, ale coś za coś) :-)
 
pierwsze słyszę, ze niebieski we wrocławiu jest zakazany ... w pobliżu rynku i pks/pkp wiem, że znajomi brali jakieś hostele,nie mordownia i tanie.
 
kaczka, tramwaje jezdza do 1-2 w nocy, nocne na hali co pol godziny. i tak bedziesz musial dojechac, bo tak mega blisko to tam nic nie ma. przy berzie masz jeszcze hostel.
 
Czemu nie na niebiesko??


pewno chodzi o barwy Ruchu. Taka sama bzdura jak to zeby po retkini w Lodzi nie chodzic na czerwono bo to barwy widzewa.



Kaczy wez ze soba RC i po gali w nocy poszalej troche na wroclawskim rynku :)
 
Kaczka. Potrzebujesz mieć dużo przestrzeni w pokoju? np. sporo miejsca na laptopa czy coś w tym rodzaju
 
pewno chodzi o barwy Ruchu


oficjalnie nienawidzę wrocławia, ale animozje kibicowskie w tym mieście to historia. kiboli śląska spotkasz tylko w dzien meczu ubranych na zielono
 
Kaczka, w promieniu 2 km od hali pokoje gościnne http://stopwroclaw.pl/cennik-i-promocje. Ewentualnie hotel 3* http://www.gemhotel.pl/pl/pokoje/standard. Wydaje mi się, że to są najlepsze propozycje. Po sprawdzeniu, robiąc rezerwację bezpośrednio przez hotel masz lepsze ceny niż na bookingu. Jakbyś chciał coś luksusowego (5*), ale niestety trochę dalej, to postarałbym się załatwić ceny o 50-60% niższe od tych, które sa oferowane na portalach.
 
rady z cyklu "zdzicha kuzyn robil we wroclawiu to slyszalem ze tramwaje do 2 w nocy jezdza"



nocna komunikacja miejska to tylko autobusy, hala stulecia raczej noca slabo dostepna ale sprawdzcie sobie na mpk wroclaw w google. a jak ktos jedzie ekipa to polecam wynajac apartament w rynku na kilka osob na weekend - dobra cena i wiekszosc z nich znajduje sie w samym rynku - zapytajcie google. polecam tez ROYAL TAXI - najlepsze i najtansze taksy we wro 530 303 020.



@painkiller - historia historią ale jak zapuscisz sie zbyt gleboko w srodmiescie to po mordce dostaniesz za frytki ;)
 
Kaczka to nie żadna prpozycja seksualna ale łatw coś na dwie osoby to też skorzystam chętnie :-)
 
kibel w pokoju


To główny warunek.



Także to od sultana i pokoje gościnne od Combera (zostąły już pokoje ze wspólnym kiblem na pięterku) - odpadają w przedbiegach.







Wstępnie zarezerwowałem sobie w 2 miejscach (nigdzie nie trzeba płacić zaliczki) , więc zawsze jak będa kolejne ciekawe propozycje - mogę zastapić.



Piechotą 25 minut z jednego lokum i 35 minut z drugiego lokum







@mahonek - wyp.. :-)







A zaciekawił mnie niebieski kolor, bo...:



https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1375815_740268952665543_1034144285_n.jpg



:-)
 
pewno chodzi o barwy Ruchu. Taka sama bzdura jak to zeby po retkini w Lodzi nie chodzic na czerwono bo to barwy widzewa.


oficjalnie nienawidzę wrocławia, ale animozje kibicowskie w tym mieście to historia. kiboli śląska spotkasz tylko w dzien meczu ubranych na zielono


zapraszam na zaporoska lub na srodmiescie, mieszkalem w obu miejscach i chyba wiem co widzialem pany




rady z cyklu "zdzicha kuzyn robil we wroclawiu to slyszalem ze tramwaje do 2 w nocy jezdza"


jak to ludzie wszystko wiedza po dwoch zdaniach. 3 lata temu spokojnie o 1 w nocy mozna bylo drapnac tramwaj. mowie jak bylo, moze sie zmienilo. ale nie pierdol, ze hala stulecia noca trudno dostepna, jak co pol h jezdzi bus, a do reagana rzut beretem
 
Gaara dalej mieszkasz we wro ? Ja mam tam rodzinę i trochę znajomych, przez co troszkę czasu spędziłem w tym mieście i na tym wlasnie opieram swoją wiedzę o mieście bo troszkę czasu się tam spędziło
 
od 3 lat nie mieszkam, ale bywam regularnie. no ale nie powiem, te dwa miejsca sa chyba najgorszymi jakie moga byc, bo trojkat to juz tylko legenda. na srodmiesciu bylo w sumie fajnie, ale codziennie halas pod oknami w nocy, bo borute siac musieli
 
Od 5 lat mieszkam we Wrocławiu, cały czas na Śródmieściu, włóczę się po różnych okolicach i tylko raz miałem sytuację, gdy ktoś mnie agresywnie zaczepił na ulicy, także myślę, że nie jest to najniebezpieczniejsze miasto w Polsce. :) A jeśli chodzi o szalokowców to faktycznie, jak to ktoś wyżej napisał - tylko gdy jest mecz są widoczni.
 
:) od 28 lat mieszkam we wroclawiu. tramwajow nocnych nie ma od 10. royaltaxi.pl za 3km wezmie dyszke a taki WPT czy WKS z 20 albo wiecej jak zobacza ze turysta. w nocy na srodmiesciu dalej nie jest kolorowo. a z hali po ksw beda wracac najebane lby wiec lepiej pojechac autkiem. w rynku w weekendy mega biby :)
 
Back
Top