1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Zmiany w rankingu MMA

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Tidzej, Jul 7, 2010.

1. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,849
    Zdobyte Lajki:
    1,814
    Punkty:
    2,790
    Zmiany w rankingu MMA

2. Guest

Guest Guest

Ha ha haaaa !!! Pękłem po prostu ze śmiechu. Fedor poza pierwszą dziesiątka p4p? Największy fenomen w MMA z jedną jedyną porażka i nie ma go w 10 p4p? Szanuję Waszą wiedzę, a w sumie w szczególności Venoma bo to on jest tutaj bezkonkurencyjnie najbardziej wartościowym redaktorem ale Fedor poza pierwszą 10 p4p Was po prostu ośmiesza i pokazuje jak jesteście do niego uprzedzeni i nieobiektywni…

3. relakz

relakz Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    19
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Podpisuje się rękoma i nogami pod tym co napisał markhunto -_-

4. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,849
    Zdobyte Lajki:
    1,814
    Punkty:
    2,790
    7 minut. Prawdę mówiąc spodziewałem się flame'a szybciej. Ale, mimo że będę to powtarzał po raz n-ty, wytłumaczę to w tym temacie jeszcze raz.

Ranking p4p, naszym zdaniem, musi być spójny z rankingami poszczególnych dywizji. Tzn. jeśli ktoś przyznaje, że Fedor powinien być za Werdumem w ciężkiej to również powinien być z Brazylijczykiem w p4p. Tym bardziej, że rozmawiamy o wadze ciężkiej więc argumenty o relatywnych rozmiarach i wadze nie mają zupełnie znaczenia. Tak działa ranking, kropka.

Rozumiem markhunto, że dla Ciebie Fedor jest nadal w pierwszej 5 p4p i nie ma tam miejsca dla Werduma czy Lesnara więc nie wiem czy to na pewno my jesteśmy uprzedzeni. Dla mnie ostatnie dokonania w swoich dywizjach Evansa czy nawet Fitcha przewyższają to czego dokonał Fedor.

Ale nie jestem zaskoczony, że przymykając oko na swoje zacietrzewienie oskarżasz nas o uprzedzenia i nieobiektywność.

5. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    http://www.sherdog.com/news/rankings/Sherdogcoms-Pound-for-Pound-Top-10-25406

W takim razie chyba nie tylko redaktorzy mmarocks.pl są uprzedzeni do Fiodora, ale cały światek MMA...

6. Guest

Guest Guest

jak dla mnie to ten ranking,szczegolnie p4p i HW to jedna wielka bzdura,sorki redakcjo…

7. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,849
    Zdobyte Lajki:
    1,814
    Punkty:
    2,790
    http://www.mmafighting.com/2010/06/28/mma-top-10-pound-for-pound-emperors-reign-ends/

http://www.fightmatrix.com/mma-ranks/division-dominance-list/

8. Guest

Guest Guest

Tidżej, jeżeli Ty serio uważasz, że Fedor powinien być poza pierwszą 10 p4p to nie rozumiesz znaczenia i sensu tego zwrotu (p4p). Jeżeli Evans czy Fitch zrobili więcej niż Fedor, żeby znaleźć się w tym rankingu to sorry Tidżej, ale nie widzę sensu dalszego wymieniania racji z Tobą…

9. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    @shogun: a może chciałbyś się podzielić jakimiś konkretniejszymi uwagami?

10. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,849
    Zdobyte Lajki:
    1,814
    Punkty:
    2,790
    To przytocz mi tą uniwersalnie akceptowaną definicję pound-4-pound w takim razie.

11. saper

saper Jungle Fight
    Light Heavyweight

Komentarze:
    390
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Rozmowy o kształcie rankingów są zupełnie niekonstruktywne.

12. Guest

Guest Guest

Żeby nie było. Ja nie jestem żadnym fanem Fedora, w samej wadze ciężkiej dopinguje bardziej kilkunastu innym zawodnikom i dlatego stać mnie na obiektywną ocenę. Nie piszę tego wszystkiego przez sympatie dla Fedora tylko niesamowicie wkurwia mnie jak szybko można zapomnieć i skreślić tak wspaniałego zawodnika jak on i umniejszyć w tak perfidny sposób jego zasługi a wręcz nieraz je wyszydzić. W ogóle wydaję mi się że akurat w rankingu p4p powinny być brane osiągnięcia z całej kariery a nie tylko z ostatnich 4-5 walk, w których Fedor przecież pokonywał klasowych przeciwników z pierwszej 10 hw na świecie. Naprawdę gratuluję obiektywizmu…

13. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,849
    Zdobyte Lajki:
    1,814
    Punkty:
    2,790
    "W ogóle wydaję mi się że akurat w rankingu p4p powinny być brane osiągnięcia z całej kariery a nie tylko z ostatnich 4-5 walk"

I tu się nie zgadzamy, ale nie widzę rankingów, które stosowałyby taką metodologię. Poza tym nikt mu niczego nie umniejsza, w zeszłym tygodniu wszyscy w Szczęce (Venom, Fusel i ja) przyznaliśmy, że to najlepszy ciężki wszechczasów ale nie ostatnich lat, zwłaszcza w świetle swojej porażki.

14. seban28

seban28 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    821
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    Z rankingiem ciężkich się jak najbardziej zgadzam, natomiast jeśli chodzi o p4p to trochę razi mnie w oczy Brock wyżej od Lyoto.

15. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,042
    Zdobyte Lajki:
    7,008
    Punkty:
    1,790
    Moim zdaniem Fiedzia powinien być w 10 p4p. I NIE JESTEM JEGO ŻADNYM FANEM!

16. Guest

Guest Guest

Ok, to po prostu inaczej pojmujemy zwrot “p4p” Tidżej. Żeby nie było ja jak najbardziej rozumiem jego spadek z tronu w wadze ciężkiej ale w moim mniemaniu w rankingu p4p powinien być przynajmniej w pierwszej trójce a nie poza pierwszą dziesiątką.

17. relakz

relakz Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    19
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Ludzie to jest jedna jedyna porażka od 10-ciu lat -_-

18. Koper2007

Koper2007 Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,103
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    markhunto fedor wcześniej był trzeci w p4p

19. Guest

Guest Guest

Koper2007, przedtem to powinien być pierwszy i to bezapelacyjnie. Teraz jestem w stanie przeboleć tylko GSP i Silve nad nim.

20. saper

saper Jungle Fight
    Light Heavyweight

Komentarze:
    390
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Proponuje stworzyć ranking p4p typu najlepszy fighter w historii i wszyscy będą zadowoleni.

Share This Page