Zmiany w pisaniu postów i komentarzy na forum

star wars.gif
 
to jest tak jak z nowym telefonem, trzeba się przyzwyczaić do tych wszystkich nowych bajerów :)
 
Mam coś lepszego, w drodze jest wersja mobile dla MMARocks i Cohones żebyś już nie musiał nadwyrężać swojego Androida



na cos takiego czekalem :)



mam jeszcze pytanie. Zaznaczam tekst jako cytat, to jak mam zrobic zeby moje wypociny bylo poza cytatem?
 
@Def - nie testowałes wczoraj "mmarocks mobile"? Około 18 wszedłem na strone przez iphona, a tu pokazuje mi się "nowy, inny" wyglad strony. Nawet fajnie to wygladało ale zrestartowałem przeglądarke i wygląd wrócił do normalnej postaci.
 
MMaciek



Właśnie testowaliśmy to, tylko że wersja mobile włączyła się niektórym nawet bez Iphona dlatego musimy ją jeszcze dopracować trochę :)
 
Jeżeli dobrze rozumiem to teraz okno co wpisuje wiadomość jest jakąś aplikacją, bo mi nie działa w firefoxie poprawianie błędów ;x
 
Super zmiana Panowie. Jedno pytanie jeszcze. Dacie rade ogarnac nowy automatyczny typer na nastepny sezon? Jest szansa?
 
Sajd



raczej tak. Spojrz ile to ma funkcji. Taki uproszczony MS Office Word
 
Zajebista sprawa bo sam często korzystam z forum właśnie, zamiast z głównej stronki.



EDIT:



Ale fakt faktem z tym brakiem podkreślania błędów to może być z czasem utrapienie, pewnie wiele osób z tego korzysta :)
 
na chrome tez mam podkreslanie, pisze bez polskich znakow wiec latwo to zauwazyc :D
 
No u mnie na mozilli już nie jest tak lajtowo, więc trzeba będzie samemu się doszukiwać swoich błędów : )
 
A mnie jak jestem na ostatniej podstronie, przezuca od razu do edytora postu, a nie ostatniej przeczytanej wiadomości.



Da rade jakos to wylaczyc?
 
Back
Top