Zmiana nicków - zaczynamy

Status
Not open for further replies.
Chyba dopiero pierwszy raz zobaczyłem na tym forum, że moderacja daje możliwość zmiany nazwy . Jak Wy potem pamiętacie , kto jest kim?
:-)
 
Chyba dopiero pierwszy raz zobaczyłem na tym forum, że moderacja daje możliwość zmiany nazwy .
To przez stary skrypt, gdzie każdy mógł sobie sam wybrać nazwę która będzie wyświetlana w profilu, dlatego ten wątek, żebyśmy właśnie wiedzieli kto był kim ;)
 
Ktoś mnie cytował i napisał matl . A u mnie co druga litera w nicku jest duża i powinno być mati (Mateusz) :-)
A jakby dało więc zmienić to duze "I "na małe "i " -wszystko byłoby prościej.

Proszę o zmianę nicka na:

mAti
 
O właśnie. To ja poproszę o skrócenie do formy ze starego cojones czyli P.
Liczę, że dzięki tej zmianie Guśkowi będzie ciężej mnie znaleźć. :D
 
Nie, tylko długo nie wchodziłem na forum. Założyłem sobie nowe konto i znlazlem login do starego konta, a dwa mi niepotrzebne.
 
Jakby Ci się YoGi znudziło, to łap kolejne propozycje:
aerologi algologi analogi apologi barłogi batogi beznogi bezrogi biologi blogi błogi bogi bosonogi brogi buldogi chędogi crannogi cytologi dekalogi demagogi dialogi dogi drogi dwójnogi dwunogi dwurogi dżudogi eklogi ekologi enologi epilogi ergologi etnologi etologi etrogi fenologi filologi fonologi fykologi gelologi geologi głogi grogi hipologi homologi ideologi indologi isagogi jogi judogi katalogi kogi kriologi kynologi lasonogi litologi logi mikologi minogi mitologi mnogi monologi moogi mykologi nałogi narogi niebłogi niebogi niedrogi niemnogi niesrogi nieubogi niewrogi nogi obłogi obunogi odłogi odnogi ofiologi onkologi ontologi orlogi osmologi ostrogi otologi ożogi patologi pedagogi pedologi penologi pierogi pirogi podłogi polilogi połogi pomologi pożogi półbogi progi prologi psianogi psienogi rarogi rogi rozłogi rozrogi runologi serologi sinologi siogi smogi sozologi srogi stogi stonogi synagogi szparogi śparogi śreżogi tagalogi teologi togi tokologi topologi trójnogi trójrogi trwogi twarogi typologi ubogi ufologi urologi ustonogi wąsonogi wrogi wyłogi wymogi załogi zapomogi zęborogi złogi złowrogi zoologi.
 
#SzadyLoGika
boo-boo-bear-26691.gif
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top