Zlot Cohones na KSW 44 i UFC 225 - Warszawa 9.06

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Kto był zna temat. Wpadamy, pijemy i się napierdalamy, yyyyy taki dżołk :lol: Wiadomo delektujemy się zimną wódeczką, wróć, mieszanymi sztukami walki ofkors na najwyższym światowym poziomie. Zlocik w Warszawie, tamtejsza społeczność wyraziła chęć podjęcia rękawic by stanąć do boju o tytuł największego alkoholowego patusa w tej części świata, kurwa znowu źle... największego i najbardziej ogarniętego fana MMA w tej części świata miało być, sorry ;) Zapraszamy!


:bayan:
giphy.gif

@Cactus prosiłbym o podwieszenie. Role się odwróciły :deniro:
 
Kto był zna temat. Wpadamy, pijemy i się napierdalamy, yyyyy taki dżołk :lol: Wiadomo delektujemy się zimną wódeczką, wróć, mieszanymi sztukami walki ofkors na najwyższym światowym poziomie. Zlocik w Warszawie, tamtejsza społeczność wyraziła chęć podjęcia rękawic by stanąć do boju o tytuł największego alkoholowego patusa w tej części świata, kurwa znowu źle... największego i najbardziej ogarniętego fana MMA w tej części świata miało być, sorry ;) Zapraszamy!


:bayan:
giphy.gif

@Cactus prosiłbym o podwieszenie. Role się odwróciły :deniro:
Zrobione.
 
Z chęcią bym się z Wami, kulturalnie napił i nawet będę w wawie... Tylko że tydzień później :cry:

Sprzątania stołu po wrocławsku nie przebijecie:beer:
 
Ogarnijcie najpierw czy nie ma jakiś protestów 9.06, bo teraz 12.05 to te pedały z kodu, po i nowoczesnej były, akurat byłem na 2 dni(gp i zwiedzanie) i po jakiś 3,5h jazdy pociągiem nie polecam słuchać na ulicy tych pojebańców.
 
Na chwile obecną

1.Voran
2. Muras
3. Spam
4. Zoom
5. Perv
6. Gienek
7. Ko-Hunter
8. Halibut
9. Betonowy Krzychu
10. Stunner 50/50
11. Igła 50/50
12. Matszo 50/50
13. Michi 50/50
14. Puczi 50/50
 
Planowałem być w Gdańsku,teraz jestem w rozterce .
Narazie wpiszcie mnie tak leciutko ołówkiem .
 
Back
Top