Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014

Ale forma, reszta się poci o to podium, skaczą po 98,5-99 metrów z napięciem czekają na punkty od sędziów, a co robi Kamil? Kompletna demolka :-)
 
Prawie mi siadło, 2/3 :-)



gdfgf.jpg








Niebotyczny sukces Kamila, powtórka na dużej ? Szanse są ogromne, forma nawet lepsza. Brawo raz jeszcze!
 
Coś pięknego brak słów !







Stoch przeszedł do historii, a to jeszcze nie koniec bo przed nami dużo skakania jeszcze.
 
Teraz trochę zimnej wody mimo wszystko, jeszcze nie wszystko osiągnięte...Szanse są naprawdę duże
 
dodałem to już do innego tematu ale pod koniec Kamil mówi, że chce wystąpić na Olimpiadzie i zdobyć złoto!



https://www.youtube.com/watch?v=277TASChoAg
 
Ten kto twierdził, że Kamil się spala... Kamil Ci odpowiedział, w najlepszy możliwy sposób. Piękne, piękne... Co nie udało się(niestety) Adamowi, udało się Stochowi... I to w jakim stylu! Miazga!
 
Niesamowity wieczór, to było coś cudownego. Po cichu liczyłem na złoto, ale zrobił to w taki sposób, że łza sama w oczku się kręci! Brawo!
 
Jednego czego mi zabrakło, to naszego HYMNU...wiem, olimpiada itp. Ale Nasz hymn na Rosyjskiej ziemi, do tego spora grupa kibiców...
 
Tomaszu, wiem, że nie było jeszcze wręczania medali, to tylko moja opinia, że przy tych wszystkich emocjach dzisiaj nie wybrzmiał hymn..
 
Małysz napisał tego tweeta będąc w studio TVP, a Bardal na skoczni w Soczi? Fakt, zdobywająć medal na IO pierwsze co bym zrobił to stukał bzdurne komenty na portalach xD
 
Pierdolnal elegancko. Dobrze, ze sie pomylilem :) Odwoluje wszystko co napisalem na temat slabej psychy Stocha. Z taka forma calej bandy, sa duze szanse na medal druzynowy.
 
jeśli to fake(a jest to fake) to łyknąłem go jak młody kormoran rybkę :D



to wszystko przez emocje związane ze złotem Kamila :)
 
Radio Plus Radom - "Wczorajsza Msza święta w wiosce olimpijskiej w (Krasnej Polanie) - Soczi:
I czytanie: Maciej Kot,
Psalm: Jan Ziobro
II czytanie: Kamil STOCH
Modlitwa powszechna - Dawid Kubacki.
Na zakończenie Mszy św. sportowcy zostali obdarowani przez kapelana sportowców, ks. Edwarda, medalikiem Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych i św. Jana Bosko, aby Matka Boża była z nimi i czuwała w każdym momencie, bo od 'wieków nie słyszano, aby Opuściła tego, kto się do Niej ... ucieka".
1797594_10152188632143088_428837184_n.jpg
 
Back
Top