Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014

Jeżeli chodzi o sporty zimowe, to dla mnie osobiście biatlon kobiet oraz skoki narciarskie są zdecydowanie najbardziej emocjonujące, emocje w Vancouver były niesamowite jeżeli chodzi o ostatni start Małysza na olimpiadzie, jutro powinno być w miarę podobnie. Obstawiam, że jeżeli Gwizdoń trafi czysto będzie medal. Liczę na dwa złota Stocha(tak wiem dużo ryzykuje, bo może wystrzelić skoczek typu Hayboeck,Wank), Gwizdoń,Hojnisz po medalu, Kowalczyk na 10km i medal w Panczenach :)
 
Po wczorajszych kwalifikacjach można w sumie być umiarkowanym optymistą, jeżeli chodzi o złoto Kamila. Nie mam jednak nic przeciwko, żeby dzisiejsze zawody skończył ze zlotem:-)







P.s. świetny ma design kasku, może to jakieś przesłanie...:-)
 
Nie chce byc pesymista, ale moim zdaniem Polska nie zdobedzie zadnego medalu. Kowalczyk jest bez formy. Wiem, ze sobotni bieg nie byl jej koronnym, ale roznica czasu do Marit to jest przepasc w tym sporcie. W Stocha nie wierze, gdyz w tym sezonie nie wytrzymywal presji przed najwazniejszymi skokami. Mimo wszystko bede kibicowal naszym i po cichu liczyl na niespodzianke :)
 
Stoch realnie patrząc ma szanse na miejsce w okolicach 3, oby to nie było 4, najchujowsza lokata. :P Także Kot nieźle skacze, jak na takiego chimerycznego gościa.
 
Jedyne co mnie przywiodło do tego tematu to Fedor :D, żaden zimowy sport raczej mnie nie jara. No może troszeczkę hokej, ale to ewentualnie jakbym miał uprawiać, a nie oglądać. Niech wprowadzą zapasy w śniegu to może bym zaczął oglądać xd.
 
Ludzie jestem dziwny czy co, bo w ogóle mnie te igrzyska nie interesują, mam je w dupie, wolę obejrzeć "Na Wspólnej" a kiedyś oglądałem prawie każdy sport, ma ktoś tak jak ja?
 
Można powiedzieć, że też podchodzę do tego, jakoś bez większych emocji...Nie wiem dlaczego.
 
Prześwietlenie mojej stopy. Wielowarstwowe złamanie. Z pozdrowieniem dla wszystkich "ekspertów" :))
Spokojnie, biegam dalej
dfdf.jpg


Wymówka/usprawiedliwienie jakby co będzie, wielka szkoda, że musiało się to stac akurat przed samymi Igrzyskami :-)
 
obstawia ktoś olimpiadę?







Ja się zastanawiam nad hokejem kobiet... dziś Niemcy-Rosja!
 
Voranek to nie jest zadna wymówka. Normalnie to w ogóle nie powinna jechać. A Stoch złoto na pewno zdobędzie. I nie wiem jak po zeszłorocznych ms można mówić, że on nie wytrzymuje presji
 
No chyba nie mówisz poważnie ? Miała nie jechać na Igrzyska bo zdaje sobie sprawe, że o jakikolwiek medal bedzie bardzo ciężko ? Sama mówiła wczoraj, że stopa nie była głównym powodem tak sporej straty do czołówki, rywalki w tej konkurencji były po prostu lepsze. Stope na zawody mocno znieczuli i bólu czuć nie bedzie ale zdecydowanie może to w jakiś sposób zaważyć na końcowym rezultacie jesli mowimy o 10km klasykiem gdzie decydowac mogą detale
 
Zrobiłem kiedyś cały trening karate z połamanymi kościami śródręcza, uczucie przy pompkach jakby się je robiło na piłce tenisowej. Ból nie jest jakiś straszny, ale ona na tej stopie zrobi kilka maratonów, wda się pewnie zapalenie i ból będzie potworny.
 
W ogóle skoro ma połamana noge to zamiast biegać nie wiadomo po co wczoraj, to powinna się szykowac na te swoje 10km . . .
 
Wiecie co?.. To co spowodowało jej decyzję, chyba już tylko ona wie.. W zasadzie jak na bieg z kontuzją, całkiem nieźle sobie poradziła. Owszem, mogła poczekać, moze dokurować tą stopę... Z drugiej strony, to są igrzyska, moze sama za bardzo chciala?..
 
Nie obejrzałem ani jednej migawki z Igrzysk. Nie wiem nawet kto zdobył ile medali. Obejrzę tylko skok Stocha i na tym skończy się moja przygoda z tymi sportami. Sądzę, że nasze i nowsze pokolenia całkowicie przyczyni się do upadku Igrzysk jeśli chodzi o oglądalność i zainteresowanie. Nie mówiąc już o tym, że dziś mało kto z młodych ma telewizor i wszystko woli śledzić przez internet.
 
na zimowej olimpiadzie nie ma dyscyplin ktore wyzwalaja emocje ,np.co jest emocjonujacego w tym jak facet jedzie na sankach ,



co mnie interesuje z tych igrzysk to skoki , hokej i biathlon (zawsze go lubilem ) reszta nudy
 
@Grzeszysz Tomaszu Ch. Telewizor to, na przykład dla mnie, dobro deficytowe.



Jak wracam do domu ze studiów, to nie mogę się nim nacieszyć. A jak jeszcze pójdę do dziewczyny, rozwalę się na kanapie, wyłożę nogi na jej psiaka i dorwę się do pilota... wtedy nawet curling jest ciekawy :-).







A że igrzyska podupadają? Chyba cały problem tkwi w złym zarządzaniu całym przedsięwzięciem. Bo o ile gry zespołowe (siatkówka, piłka nożna, hokej), pływanie lub biegi są dość interesujace dla przecętnego widza, o tyle rzut oszczepem czy gimnastyka sportowa już nie bardzo. Dopókii diametralnie nie zmieni się charakterystyka igrzysk, dopóty nie ma co liczyć na zwiększenie ich popularności.
 
@Grzeszysz Tomaszu Ch. Telewizor to, na przykład dla mnie, dobro deficytowe.



Jak wracam do domu ze studiów, to nie mogę się nim nacieszyć. A jak jeszcze pójdę do dziewczyny, rozwalę się na kanapie, wyłożę nogi na jej psiaka i dorwę się do pilota... wtedy nawet curling jest ciekawy






Bardzo mało moich znajomych ma telewizor, a jak już to używa go tylko do grania na konsoli. Po co dzisiaj młodym ludziom TV skoro mają internet? Statystyki to zresztą potwierdzają, że telewizja i kanały tracą lawinowo widzów. Nowe pokolenia nie potrzebują informacji z telewizora. Nie jesteśmy też pokoleniem naszych rodziców, gdzie najczęściej po pracy jedyną atrakcją jest TV. Naprawdę sądzę, że może jeszcze nie nasze, ale przyszłe pokolenia przyczynią się do upadku telewizji, a jak już to do marginalizacji jej :). Za to nasze już realnie na zainteresowanie Igrzyskami wpływa :).
 
Ja może kiedyś zainwestuję w TV - przyda się do konsoli.



Do tematu - WAR POLACY.
 
Ja zawsze oglądałem tylko skoki na Igrzyskach i się nimi mega jarałem. Jestem dziwny :-)? No i czasami rzucę okiem jak tam sobie Justyna daje radę.
 
Przez ostatni rok, mogę śmiało powiedzieć, że telewizor słuzy mi tylko do oglądania nocnych gal UFC, czasem KSW na otwrtym i od czasu do czasu FR. Wszystko inne co mnie interesuje (a igrzyska raczej tym nie są) znajduję w internecie.



E: Mieszkam jednak cały czas z rodzinką, więc telewizor nie jest non-stop wyłączony, ale używany i to sporo :D
 
@Hahaha, jakby któryś z Twoich znajomych miał zamiar pozbyć się sprawnej "starej" plazmy albo "antycznego" LCD 30"+ w dobrym stanie za dwie-trzy stówki to daj mi znać i może się dogadamy :-).
 
Slabe skoki czolowki, chyba warunki nie sprzyjaja, obawiam sie ze Stoch moze spalic pierwszy skok i pogrzebac swoje szanse. Ale trzymam kciuki







E: ALe zajebal :D
 
Back
Top