Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014

Mi też się mega podobała ceremonia.A wykonanie hymnu,połamało mi nogi i gdybym tylko znał słowa to śpiewałbym z nimi ;)
 
jakis dobry stream poleci ktoś? jestem na innym kompie i nie pamietam adresu takiej stronki z tv...
 
Nie było niespodzianki bo nie mogło być, 56s straty do pierwszej Bjoergen i 6 miejsce. Zaczynam miec poważne obawy czy Kowalczyk cokolwiek zdobędzie na tych Igrzyskach. Ciężko powiedzieć czy na koronnym dystansie 10km klasykiem będzie medal, Norweżki są niesamowite a dodając do tego mocną Kalle, która zdobyła dzisiaj srebro medal będzie sporym wyczynem
 
No będzie jak zwykle. Pech Polaków i zaprzepaszczone szanse lub czwarte miejsca. ehhhh
 
jakby ktoś był zainteresowany to polecam terminarz hokejowy:







http://pubsport.pl/soczi-2014/hokej-na-lodzie-turniej-zimowe-igrzyska-olimpijskie/







p.s. Nie mówcie mi tu o tej przereklamowanej Kowalczyk!
 
Przeciez od samego pcozatku mowiono, ze dzisiaj bez szans na medal, realny szanse na medal to tylko w klasyku
 
W sumie na zimowych igrzyskach to tylko hokej ewentualnie curling da sie ogladac. Niezle ze internautom udalo sie zebrac hajs i wysali Jamajskich bobsleistow na igrzyska ;).
 
Curling jest spoko. Ciekawe to nawet. Rosja vs W.Brytania







ciekawe kto wygra? ;)
 
Pudzian już walczył?







A tak serio to mam nadzieję, że Stoch coś tam pokaże i jakiś medal zrobi ale bedzie ciężko.



A co do curlingu to nie wiem co koleś to wymyślający mial na myśli. Jakim cudem na olimpiadzie znajduje się "sport", który polega na zamiataniu lodu że kamień trafił w tarczę... Sport wymyślony dla pani Krystynki i pani Mariolki, które sprzątają w gimnazjach...
 
@Adik13 koleżko, za długo już siedzisz przed kompem. Idz na dwór, przebiegnij się, zrób parę pompek, zobaczysz jaki sport jest zajebisty (każdy), siedzenie przed kompem i krytykowanie jakiegokolwiek sportu - żenada, tym bardziej, że jakby nie było to forum sportowe. U prawdziwego fana sportu każda dyscyplina jest szanowana, bo człowiek, który ćwiczy wie ile to kosztuje i jaką sprawia radość. Sportowcy nawzajem się szanują, dzieci internetu tego nie pojmą... Zirytowałeś mnie, bardzo:-)
 
A dziś po raz pierwszy na Igrzyskach snowboardowy slopestyle. Zajebiście widowiskowa konkurencja.
 
@Nameless



Dla Twojej informacji trenuję BJJ 5 razy w tygodniu od kilku lat tak więc codziennie robię "parę pompek" ale curling dalej mnie nie przekonuje, ponieważ jest wiele bardziej wymagających sportów, które o olimpiadzie mogą pomarzyć, a nazywanie takich dyscyplin jak curling, szachy, golf czy dart sportem po prostu mnie irytuje...
 
Piskorz - Moze nie jestem jakims mega fanem curlingu i nie zamierzam go bronic bo sam kiedys smieszylo mnie "zamiatanie lodu" ale pary razy dla "beki" obejrzalem sobie zawody curlingu na eurosporcie i mi sie to spodobalo, a ze sporty zimowe mnie w ogole nie interesuja wiec curling latwym sposobem wskoczyl na zaraz za hokej w moim rankingu sportow zimowych. ;)







Adib - jak nie rozumiesz jakiegos sportu to sie poprostu o nim nie wypowiadaj bo brzmisz tak jak ci ktorzy twierdzac ze zapasy to "pedalskie macanki".
 
Jakieś medale już są? ma ktoś może jakąś rozpiskę kiedy co pokazuje tvp i kiedy nasi startują? To w wolnej chwili zawsze odpalę tv.
 
Każdy człowiek ma prawo uprawiać sport. Ty jesteś dobry w bjj, ktoś inny w szachach, i o to właśnie chodzi. Nie krytykujmy innych dyscyplin bo po to one są żeby każdy człowiek mogł w życiu spełnić swoje marzenia. Boli tylko to,że dyscypliny sportu nie są traktowane równo ale to już wina widowoskowości danej dyscypliny.
 
Mnie tylko denerwuje to, że ktoś kto "zamiata lód", nie musi się martwić o kontuzje (no chyba, że ktoś go na treningu uderzy miotłą), nie musi trzymać diety itp. i uda mu się wygrać IO to później będzie mógł się nazywać mistrzem Olimpijskim.
 
Ta a ludzi uprawiajacyh wspinaczke bez zabezpieczenia denerwuje to ze uprawiajacy inne sporty nie ryzykuja swoim zyciem tyle co oni... Masz dziwna definicje sportu i ulomne argumenty.
 
No nie są to może mocne argumenty ale podaj mi argumenty dlaczego curling powinien być sportem olimpijskim?
 
Sport z historia w niektorych rejonach na ziemi bardzo popularny wymagajacy duzej precyzji i obrania dobrej taktyki.
 
Curling jest spoko i zamknąć ryje na ten temat.


nelr4.jpg
 
Back
Top