Zdjęcie dnia: Francis N'Gannou i słynny Polak po UFC 218

Ociec pracuje z knypem, co po sąsiedzku z nim pan Robert kupił domek letniskowy. Blisko KRK, cisza spokój, wyciąg narciarski o rzut beretem etc. - wiadomo, pan Robert musi też dobrze odpocząć po tym mieszaniu tych wszystkich Słowaków i Negroidów. Przecież to ciężkie w diabli musi być. No i knyp opowiadał, jak raz pan Robert urządzał imprę tam, to ponoć o 4 nad ranem to dopiero się rozkręcało. Swoją drogą, to się szanuje w opór. No i kolejnym razem knypy skumały, że może jak podejdą pod płot i się ładnie ukłonią, to im coś skapnie ze stołu pańskiego - a przecież od pana Roberta zjeść raz, to już później do końca życia nic nie trzeba jeść. No wiem skitrali się tam i pan Robert ich dostrzegł, przybył z lampkami wina, przywitał, zamienił dwa zdania - prawdziwy człowiek z klasą. No ale że te knypy to takie proste chamy, to to winko co im tak zasmakowało a było do sączenia przez cały wieczór bo drogie jak ich samochód kurwa, no to oni to winko jebnęli na raz jak jakieś z kartonu. Na to się pan Robert podobno popatrzył, uśmiechnął i taktycznie spierdolił - ale kolejnej lampki już nie przyniósł, czym ich wielce rozczarował.

No i ja tu muszę powiedzieć: tak trzymać Panie @MMAkłowicz, nie ma co z chamstwem i hołotą się zadawać!
 
@Jakub Bijan , niestety tak było. Ciemnogród i tyle, a spróbuj oczekiwać wdzięczności od takiego typa to jeszcze cię zwyzywa. Pamiętam takiego jednego, poprosiłem go żeby oddał swoją choinkę... Nawrzucał mi i od tej pory nie mamy choinki na Święta.
Przy okazji, po UFC 218 rozmawiałem z Daną White i zaproponował żebym został łowcą talentów. Kiedy ktoś Ci składa taką propozycję to długo się nie zastanawiasz. Byłem już w Kamerunie i znalazłem dobrych zawodników. Budujemy właśnie tratwę i płyniemy do U.S.A.
2YVm8dk.jpg
 
@Jakub Bijan , niestety tak było. Ciemnogród i tyle, a spróbuj oczekiwać wdzięczności od takiego typa to jeszcze cię zwyzywa. Pamiętam takiego jednego, poprosiłem go żeby oddał swoją choinkę... Nawrzucał mi i od tej pory nie mamy choinki na Święta.
Przy okazji, po UFC 218 rozmawiałem z Daną White i zaproponował żebym został łowcą talentów. Kiedy ktoś Ci składa taką propozycję to długo się nie zastanawiasz. Byłem już w Kamerunie i znalazłem dobrych zawodników. Budujemy właśnie tratwę i płyniemy do U.S.A.
2YVm8dk.jpg
Ten w koszulce Arsenalu wygląda na przyszłego dominatora wagi średniej. Ufam Twojemu instynktowi @MMAkłowicz i już teraz jako pierwszy wsiadam do hypetrainu :bleed:
 
Back
Top