Zawodnicy MMA zatrzymani

Stanowisko Berserkers Team
Jest nam niezmiernie przykro, że szczecinianie tak dają sobą manipulować poprzez nierzetelne informacje mediów wystawiając opinię zawodnikom Berserker's Team. Niektórzy zapomnieli, że nasi zawodnicy to Mistrzowie Świata, Europy oraz prestiżowych organizacji MMA, nasi zawodnicy godnie reprezentują miasto z którego się wywodzą wystawiając przy tym najlepszą wizytówkę Szczecinowi. Z drugiej jednak strony cieszy nas fakt, że jesteśmy tak znanym klubem w Szczecinie i nie tylko, gdyż tylko o nas piszą "znawcy" branży

Nie wymagamy, żadnych publicznych przeprosin, jednak mamy prośbę aby czytelnicy szczecińskich lokalnych portali zanim napiszą jakąkolwiek negatywną opinię o naszym klubie i zawodnikach zastanowili się nad swoim postępowaniem. Podawanie niesprawdzonych pobieżnych informacji przez media i osoby publiczne to brak profesjonalizmu, który może spowodować oczernienie wizerunku klubu, na który ciężko pracujemy licznymi wynikami sportowymi oraz akcjami społecznymi.

Żądnych "sensacji " internautów zapraszamy na ciężkie treningi do Berserkers Team, aktywność fizyczna na macie jest lepsza od dawania upustu emocji na klawiaturze komputera. Wszystkich chętnych zapraszamy jutro do hali sportowej Szkoły Salezjańskiej przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie na 2 Puchar Juniorów Berserker's Team. Będzie można zobaczyć tam naszych najlepszych zawodników, którzy będą namawiać dzieci do uprawiania sportu oraz zdrowego trybu życia, na pewno nie odmówią wspólnego zdjęcia czy zamienienia kilku słów z najmłodszymi.
Zapraszamy.
 
"Niektórzy zapomnieli, że nasi zawodnicy to Mistrzowie Świata, Europy oraz prestiżowych organizacji MMA, nasi zawodnicy godnie reprezentują miasto z którego się wywodzą wystawiając przy tym najlepszą wizytówkę Szczecinowi." Czyli w skrócie: mamy zawodników, którzy są mistrzami świata, Europy oraz prestiżowych organizacji MMA. Reprezentujemy również godnie miasto więc wolno nam więcej od innych? Przynajmniej tak zabrzmiało
 
ja nie rozumiem, w tym newsie ani razu nie ma zaprzeczenia, ze to nikt z klubu, jest tylko pare zdan zeby sie ogarneli dziennikarzyny. pelna zgoda, ale kogos z klubu to dotyczy czy nie w koncu?
 
W tym kraju nie tłumaczy się tylko ten, który nie ma alibi bądź chce iść siedzieć, gdy go oskarżają ;-]



Tak reaguje i szufladkuje nieinteligentny plebs bez wyobraźni i tyle. Nie ma co się przejmować, bo w innym wypadku pozostaje jedynie tępić głupotę siłą.
 
@ CongaBonga
Słyszałem że uprawiałeś miłość z koniem.

"Tylko winny się tłumaczy" - Jedno z najgłupszych stwierdzeń jakie wymyślił człowiek,powtarzane przez równie mądrych.
 
Wiedziałem że kilka osób tak zareaguje na mój wpis.Navalha i Born2kill widze że umiecie rozpoznać człowieka czy jest głupi czy nie po dwóch zdania to gratulacje .
 
A ja gdzieś napisałem jakieś "ale" do Ciebie? Ewentualnie do tego powiedzenia i powszechnego szufladkowania, którego Ty nawet w moim mniemaniu nie uczyniłeś w tym wypadku ;-)? Ale owszem, posiadam taką zdolność na dość wysokim poziomie ;-) W internecie czasem o to trudniej, zależy ile ktoś umysłu wkłada faktycznie w swoje posty, a ile mógłby jakby się postarał myśleć,wyobrażać i wnioskować ;-)
 
Tak juz jest z mediami, ze chca miec jak najwiecej wejsc na strony. Mma to popularny sport, wiec na tym jada, jakby byl gang pilkarzy to tez by napisali, a jakby byl gang mistrzow bierek to... who cares
 
Dla wiekszosci osob zbitek slow mma i szczecin kojarzy sie jdnoznacznie - berserkerzy. Ja rozumiem wpis zameiszczony przez Sajda jako probe zaznaczenia ze berserkerzy to przede wszystkim ciezko trenujacy sportowcy z skcesami na arenach krajowaych i miedzynarodowych i mala prosbo o to zeby nie laczyc ich z ostania akcja CBŚ i nie psuc tym samym dobrego imienia klubu. Mysle ze ma to sens patrzac na to ze w oraganizacje gali mma na terenie Szczecina angazuja sie politycy a im z pewnoscia nie na reke sa konotacje z grupami przestepczymi. To ze wsrod bereserkerow nie wszyscy sa swieci to chyba tejemnica poliszynela ale nie trzeba tego wywlekac publicznie.
 
Berserkerzy chyba wytaczają wojnę przeciwko internautom, przedstawicielom włądzy - niech ktos ich uswiadomi ze trgo starcia sie nie da wygrac :(



"Pani Jacyna Witt jej komentarz. Osoba która reprezentuje szczecińskie społeczeństwo wykazała się nie kompetencją , ignorancją i brakiem profesjonalizmu. Dla Pani wiadomości żaden zawodnik występujący w Ksw ze Szczecina jak i reprezentant szczecińskiego klubu Berserkers Team nie został aresztowany za narkotyki. Proszę być rzetelnym , a nie podnosić sobie popularności insynuacją. Życzę Pani , żeby środowisko to jest ponad 250 zawodników plus ich rodziny wystawiły Pani odpowiednią cenzurkę podczas wyborów. Nasi sportowcy z dumą reprezentują miasto Szczecin ."



Pani Jacyna to radna Szczecina



Nie wiem, co odpowiedzieć (...) Bersekers Team? Że nie neguję zawodników tego klubu, ale neguję finansowanie walki KSW z budżetu Szczecina? Że strategia marki Floating Garden nijak się ma do promowania Szczecina przez walkę KSW? Że uważam, iż gala KSW na otwarcie nowej hali widowiskowo • sportowej podtrzymuje kiepski stereotyp Szczecina? Że każdy może wynająć komercyjnie halę widowiskowo • sportową na taką imprezę, ale nie musi to być impreza sztandarowa dla Szczecina?
Jeżeli ktoś z zawodników moim wpisem na fb na temat finansowania walki KSW w ramach promocji z budżetu miasta poczuł się urażony, to przepraszam. Ale swojego zdania nie zmieniam.
Kilka tygodni wcześniej napisałam na fb sarkastycznie, że walki KSW pasują do Szczecina. Pasują do miasta pokazanego w filmie • Młode Wilki • - niestety. Wolałabym, aby na inaugurację hali widowiskowo sportowej odbył się tam odczyt Larry'ego Page'a i Siergieja Brina czy Marka Zuckerberga. Jestem pewna, że tłum widzów z całej Polski były porównywalny, a przekaz w mediach o wiele korzystniejszy dla Szczecina.
A mój wniosek z tej dyskusji • prezydent Szczecina wkupił się pieniędzmi publicznymi w łaski części środowisk związanych ze sportami walki. Część kibiców Pogoni to także fani KSW. Ale nie wszyscy, więc takie opędzenie się 250 tys. złotych może nie wystarczyć. Bo w dalszym ciągu STADIONU DLA SZCZECINA w planach Krzystka nie ma.

W załączeniu korespondencja:
• MD: Droga Pani Rada,. nie mam nic przeciwko Pani kompromitacji w walce o stołek poprzez negowanie decyzji Prezydenta. Buntuję się jednak przez mieszanie do swoich gierek zawodników Berserkers Team. Żaden z zawodników mających wystąpić na gali KSW nie odpadł. To samo tyczy się sponsorów. Typowe babskie gadanie. Zna Pani nazwisko choć jednego "zawodnika" aresztowanego? Wie Pani ca co dokładnie poszło to 250 tysięcy? Powinna to Pani wiedzieć, bo może się okazać, że ta inwestycja zaprocentuje więcej niż jedną imprezą. Z poważaniem (...)

MJW: Szanowny Panie, ani ja, ani nikt nie wie, na co poszło 250 tys. I to nie ja, ale media łączą zawodników MMA z bandytami. Jeżeli jest inaczej, to zweryfikujcie Państwo informację podaną w mediach. Bo szkodzi wizerunkowo mojemu Szczecinowi. Pozdrawiam

MD: Droga Pani, powtarza Pani informację zamieszczoną w mediach, dla własnych celów politycznych. Media raczej łączą bandytów z zawodnikami MMA, zawodników MMA właśnie Pani połączyła z bandytami powtarzając bezmyślnie tą insynuacje więc właśnie ją weryfikuję i oczekuję, że wystąpi Pani z przeprosinami kierowanymi do zawodników Berserkers Team. Jeśli Pani nie wie na co poszło 250 tysięcy to proszę przyjąć scenariusz korzystny dla Pana Krzystka w myśl zasady o domniemaniu niewinności i ten temat zacząć pomijać. Wiem, że to nie zgodne z Pani retoryką wpisującą się w ramy Pani strategii politycznej ale tego wymaga się od człowieka dialogu. Inna postawa nie czyni polityka osobą wiarygodną. Nie życzę sobie aby stanowisko Prezydenta zajmowała osobą działająca na zasadzie "nie wiem na co wydano kasę ale na pewno wydano żle"

EDIT by Dzihados
Dane osobowe
 
Last edited by a moderator:
Wolałbym by się zajęli prawdziwymi krętaczami i cichymi przestępcami w sejmie i innych funkcjach państwowych, mającymi wpływ na nasze życie, bo jesteśmy zmuszeni żyć "pod nimi" jeśli chcemy tu zostać. Narkotyków nikt nie wciska raczej, choć są i pewnie takie przypadki, ale raczej skrajne lub gdy ktoś już się uzależnić zdołał. A kto co sobie trenuje nie ma tutaj znaczenia dla życia innych tak na dobrą sprawę. Ba, nawet nie była to grupa porywająca, wymuszająca i napadająca, a głównie chodzi o przemyt, więc większy wpływ miałoby tu wykształcenie specydyjne itp. niż fakt, że trenują jakikolwiek sport ;-)



Mogli równie dobrze powiedzieć, że to fani familiady i jechać po ludziach wychowanych na "brutalnej" rywalizacji rodzin ;-) Chyba, że na prawdę zatrzymany byłby TOP BTT, których jako jednych z niewielu można w regionie nazwać medialnie "zawodnikami MMA". Tyle na ten temat.



A co do Pani polityk. Cóż, niestety jesteśmy w mniejszości i wpychamy się czasem aż za mocno na oczy niezainteresowanych po prostu ludzi. Trzeba będzie w końcu wyjść na ulice i wywalczyć sobie lepsze traktowanie :-/ A KSW do Szczecina pasuje jak do żadnego innego miasta na tą chwilę. Niech sobie schowa Dni morza, gdy do morza mają 100km, jak już się tak czepia faktów i wydaje jakieś durne wnioski. Niech odda halę Kościołowi najlepiej...? Gdzie ona żyła i się wychowywała? Bo chyba nie w Szczecinie.
 
Pani Radna zaczeła od takiego komentarza odnosnie newsa o zatrzymaniu zawodnikow mma:



"Prezydent Piotr Krzystek na otwarcie hali widowiskowo - sportowej chce nam zafundować za 250 tys. zł z budżetu miasta galę naparzania się. Kilku zawodników i sponsorów właśnie odpadło Kolejna kompromitacja."


http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,15923084,Wielka_akcja_stolecznego_CBS_wymierzona_w_zachodniopomorska.html
 
MMA zawsze bronie ale co jak cos chłopaki o każdym ze Szczecina coś słyszało to o Bagim to o kimś inny, może o trenerze Kościelskim i później są takie tego efekty.
 
MMA zawsze bronie ale co jak cos chłopaki o każdym ze Szczecina coś słyszało to o Bagim to o kimś inny, może o trenerze Kościelskim i później są takie tego efekty.


9559-piles_nie__pisz.png
 
Dla mnie kompletną manipulacją jak już wcześniej napisałem jest wrzucenie do nagłówka słów "ZAWODNICY MMA" (jak już mówiłem w domyśle osób kumatych zazwyczaj zawodnik=osoba trenująca zawodowo/amatorsko) a tam możliwe, że zatrzymali jakiś pachołków którzy robili z siebie gwiazdy MMA jak Trybson i teraz fama leci po całej scenie a, że BT w całym województwie to najmocniejsza ekipa jeżeli mówimy o MMA to padło od razu podejrzenie na kogoś z klubu. Nikogo nie bronię ale wkurwia mnie nagonka na sport. A co do tej radnej to szkoda słów.
 
W latach 90 i troszkę później jak złapano nakoksowanego łysola to prasa pisała "kulturysta" . Jak rozbili w Świnoujściu grupe to Super Ekspres pisał " Polowanie na Mutantów" i też że to kulturyści. Podobnie tyułowali niektórych z Pruszkowa.Każdy łysy steryd nawet grubas zalany jak świnia który chodził na siłownie był kulturystą. Dziś jest MMA i dla prasy każdy wytatuowany łysol który gdzieś trenuje SW będzie zawodnikiem MMA który walczy w klatkach...
 
Masz racje Tytus. Wiadomi,prasa idzie za trendem obecnie panujaxym. Latwiej napisac, ze to kulturysci, niz pisac, ze to ludzie cwiczacy na silowni. Co do tych mutantow, to w sumie jeden z tych zatrzymanych, jak najbardziej pasowal gabarytam do tego okreslenia: kiedys mielismy zawody Strongmanowow u jas na wiisce, to gdy kolo stanal przy tych zawodnikach, byl od wszystkich sporo wiekszy. Dzis juz odpuscil, zrzucil wage,trenuje stojke, czasem na bjj wpadnie. Ogolnie zauwazylem, ze silownia w mojej wiosce, zwlaszcza nastwrydowane potwory, odeszly do lamusa. Ludzie chyba przejzeli na oczy ile taki koks zdziala w konfrontacji z zawodnikiem mma np.
 
I prawidłowo, choć chyba jednak niestety wciąż to wielu imponuje ;-)



Historie o tym jak to trenera mały judoka rzuca koksem na 1 treningu instruktażowo po czym taki koks już się nigdy na nim nie pojawia swoje zrobiły ;-)



Kaczka, widzę orientujesz się kogo pozatrzymywali ;-) Powinni podawać do wiadomości, bo tak człowiek nic nie wie jak nie zapyta i nosa nie włoży ;-]



Dziwię się temu nazywaniu miasta jednak wioską;) Na prawdę wiochy to wiochy. Nie dziwię się, że ktoś z Warszawy mógłby tak twierdzić samemu nigdy nie będąc na prawdziwej wiosce i zapominając, że sam przy powierzchni np. Mexico City żyje we wsi i nie wypada się wywyższać ze względu na rozmiary miejscowości, bo ważne kto co ma w głowie ;-) Siano w butach u stołecznych często widoczne nawet na potwierdzenie ;-)



Z jednej strony dziennikarze tak nieobiektywni, a zdrugiej wiara która wierzy w takie hasła ślepo, a potem sama TWIERDZI co zasłyszy. Jak żyć wśród takich idiotów i wilków w owczym stadzie? Powinno się wypędzać z życia społecznego za taką postawę :-|
 
Koksy to był tylko przykład. Półswiatek przestępczy zawsze się "dozbraja" MMA jest skuteczne i budzi respekt wystarczy. Kiedyś do budzenia strachu wystarczył łysy koks w skórze :-) dziś zastapił go wydziabany łysol w bluzie XXX . Na skutek tego powstają pewne stereotypy podchwytuje je prasa no i juz tak zastaje. Poza tym sportowy tryb życia bez pracy zawodowej kosztuje i to rodzi szukanie szybkiej łatwej kasy...



@Kaczka Euzebiusz ?? :-)
 
A ja tam ten wasz Szczecin miło wspominam, jednak mój obraz tego miasta moze byc lekko wypaczony dzieki osobie ktora mi go pokazywała (niestety juz św. pamieci). W moich wspomnieniach to miasto swietnych imprez klubowych, seksu, narkotykow i lewych pieniedzy :) Dawno mnie tam nie bylo wiec moze przez lata cos sie zmienilo :)
 
Back
Top