Zaproszenie na MMA tracker

Kermit, podbijam.



Na pewno będę korzystał, oglądam dużo walk, także tych mniej znanych organizacji i ostatnio miałem problem ze znalezieniem niektórych.



Zostało jeszce sporo gal UFC i Pride których nie widziałem i mam zamiar nadrobić zaległości.



[email protected]
 
Ja pytalem juz wczesniej o zapro bo raczej sam sciagam z plikow na serwerach hostingowych-mam za to netbooka ktorym sciagam torrenty jak czegos nie moge znalezc (chodzi 24h na dobe) mam ratio tylko1,4 na torrentach z otwartych serwisow ale rosnie powoli.



Gdyby ktos mial zbedne zaproszenie to bede wdzieczny i gwarantuje solidne ratio (na inne trackery rowniez)



[email protected]
 
tez bym poprosil zaproszenie



dybboss(malpa)gmail.com



mam seedboxa 100mbit upload - http://i.imgur.com/7H0tc.jpg
 
Ja mogę dać zapy, ale tylko jak ktos da screena z ratio na innych trackerze. Zaprosiłem kilka osób stąd i ich ratio to n/c.. ;x
 
Jeśli to nadal aktualne i ktoś mógłby wysłać zapa to proszę na [email protected]



Ratio z innych trackerów przedstawić nie mogę, gdyż z torrentów średnio korzystam, ale z reguły staram się wysyłać tyle ile sam ściągam ;)



Dziękówa z góry!
 
Harker to jedyna osoba którą zaprosiłem i ma wynik na zielono:)



Swoją drogą wynik Share ratio 4.910 robi wrażenie :-)
 
Witam jeśli ktoś ma zaproszenie na mmatrcker to poprosze na email : [email protected]



Mam konto na torrentlenech , btgiggs, takze ratrio utryzma na bdb poziomi i z seedowanie nie bedize problemu
 
Back
Top