Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

12, mój błąd. Zawsze miałem wrażenie, że jest 11 walk albo to było tylko wrażenie, albo dodali walkę.



Na którym buku jest najwięcej gal mma do obstawiania?
 
Nie liczyłem tego, ale myślę, że przy częstym stawianiu to średnia kursów u różnych buków będzie podobna. No chyba, że ktoś stawia tylko na faworytów :]
 
Bet ma szerszą ofertę mam konta na tych dwóch i gram tam gdzie lepiej wychodzę
 
Tutaj kursy dewastują konkurencję, ale brak polskiego serwius mnie zniechęca. http://www.pinnaclesports.com/
 
Zobacz sobie stawki za przelewy do polski to cię dopiero zniechęci. Polski język jest.
 
A nie czasem raz za darmo można (w sensie bez prowizji Pinnacle) wypłacać ale firma która realizuje przelew do Polski zawsze cię podlicza?
 
saper

Przy przelewie bankowym:
Jedna wypłata w miesiącu za darmo. Każda kolejna to koszt 75 zł :-)
 
Właśnie obstawiłem skromnie po złotówce na:

Doliczony czas w drugiej połowie meczu Arsenal - Barca
1 minuta (kurs 18.00) i 2 minuty (kurs 6.50)

A brak doliczonego czasu ma kurs 30.00
 
Z doświadczenia wiem, że w 2 poł. doliczają min 3min, a będzie pewnie więcej fauli i przeciągania gry.
 
Ciekawy kurs na Cavalcante 2.75. Bronił obaleń Lawala, więc z Hendersonem powinno być podobnie, a w stójce Dan poza nokautującym uderzeniem niewiele może zaoferować.
 
Jak tylko pojawia sie kursy na tobecie trzeba bedzie na Cavalcante i Coenen puscic w dublu
 
Tu nie chodzi o przeciąganie gry tylko o doliczony czas przez sędziego technicznego.
 
a nie sadzisz ze poprzez przerwy w grze wlasnie jest doliczany czas? :)


Tens



no to ladny kursik laczny wyjdzie razem :)
 
Sędzia na boisku może przedłużyć czas, który zapodał techniczny jak są auty, rożne, faule itp. itd.
 
Ja bym Beerbohma nie ruszał. Z "Shaolinem" przegrał i to znacząco, natomiast Healy wyglądał całkiem nieźle z Thomsonem.
 
Też się zacząłem zastanawiać. Beerbohma jest dość surowy technicznie i jego głównym atutem w tej walce będzie fizyczność, i teraz już sam nie wiem czy to wystarczy na solidnego zawodnika jakim jest Healy. Może Tidżej albo Venom się wypowie :-)
 
James Te Huna - Alexander Gustafsson

Twój typ: 2

1.30

Maciej Jewtuszko - Curt Warburton

Twój typ: 1

1.75








dubeltówka na 127 co sądzicie ? Te Huna jest w stanie zagrozić Gustkowi ?
 
Back
Top