Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

dlaczego na Sefo jest taki wysoki kurs? czyzby to byl jakis kelnerzyna do obica dla Walentego?
 
Mat pewnie dlatego ,że ma małe doswiadczenie 2 walki a nie jak walenty prawie 30 ale i tak powiedziałbym ,że tylko zdesperowany by postawił na OVEREEMA:D
 
@Adib1968
Masz racje ale pomyliło mi się z wygranymi :D

Można powiedzieć ,że turniej niespodzianka :D Buki chyba płaczą z radości :D
 
Kurde trafiłem wszystkie typy oprócz Del Rosario, szkoda, że nie postawiłem u buka ;/
 
Mort ja stawiam na Coenen. Dobrze wyglądała w walce z Kaufman i ma lepsze warunki od Mieshy. Tate jest twarda ale Marloes powinna odprawić ją przed czasem.
 
kurcze zagrał bym na IRO juz teraz w tym buku co podaliscie ale nie wiadomo jakie kursy wystawią przed walką inne buki , bo w tym scandic nie jestem nawet zarejestrowany , wy juz gracie ? / też tak sądzę :-)
 
nie bede sie specjalnie rejestrowal na jakims wynalazku zeby juz teraz postawic. Spokojnie, kursy sie pojawia niedlugo
 
chodzilo mi o to ze nie maja polskiego odpowiednika. A kursy tak czy siak sie pojawia wiec nie wiem czym sie podniecac
 
A no jest, faktycznie, my bad :) No ale skoro mam pieniadze na tobecie na ktorym kursy sie pojawia to po co panikowac i wplacac gdzies indziej?
 
Nie koniecznie będzie na Tobet jak pewnie załważyłeś nie wszystkie walki z undercardu są do typowania. Ostatnio (znajdując się pod wpływem środków wyskokowych) postawiłem na Iro i wygrałem 800. Zazwyczaj nie stawiam takich ryzykownych zakładów ale się poszczęsciło. Natomiast teraz bym nie ryzykował niestety nie sądzę żeby miał dobry (bez obrazy dla Berserkerów - mówię o poziomie UFC) camp. Zobaczymy jak się rozwinie jego kariera.
 
alez na tobecie zawsze jest under do typowania w UFC, pojawia sie kilka dni przed
 
Widziałeś żeby kiedyś było 12 walk na jedną galę do typowania w Tobet?
 
Tobet wystawia zakłady tylko na UFC czy też na Strikeforce, gale japońskie, KSW itd?
 
Albo mnie się zdaje albo jest 12 na 127?

Walka wieczoru:

170 lbs.: B.J. Penn (16-7-1) vs. Jon Fitch (23-3)

Główna karta:

185 lbs.: Michael Bisping (20-3) vs. Jorge Rivera (19-7)
155 lbs.: George Sotiropoulos (14-2) vs. Dennis Siver (17-7)
170 lbs.: Chris Lytle (30-17-5) vs. Brian Ebersole (44-15)*
185 lbs.: Kyle Noke (18-4-1) vs. Chriz Camozzi (14-3)

Pozostałe:


155 lbs.: Spencer Fisher (24-6) vs. Ross Pearson (11-4)
205 lbs.: Alexander Gustafsson (10-1) vs. James Te Huna (12-4)
185 lbs.: Nick Ring (11-0) vs. Riki Fukuda (17-4)
265 lbs.: Chris Tuchscherer (21-3) vs. Mark Hunt (5-7)
155 lbs.: Maciej Jewtuszko (8-0) vs. Curt Warburton (6-2)
205 lbs.: Anthony Perosh (10-6) vs. Tom Blackledge (10-6)
155 lbs.: Tie Quan Zhang (12-1) vs. Jason Reinhardt (20-1)
 
Back
Top