Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Myślę że Musaev może nie chcieć obalać a utrzymywać walkę w stójce co może mu się udać bo zapasy ma dobre także te defensywne. Na nogach rusek tez ma czym postraszyć i sądzę że sprawne bronienie obaleń plus punktowanie w stójce może okazać się jego drogą do zwycięstwa. Storley bardzo solidny zawodnik ale ja bym tu bardz9iej wyrównane kursy wystawił, odpuszczam bukmachersko ten pojedynek.
:bayan:
 
Napisałem do Fortuny o dodanie PFL, ale czy się uda to nie wiem :) Z buków których używam, aktualnie oferta jest dostępna na Unibecie

View attachment 96815
w sumie zapomniałem napisać, że dałem Kai Kamakę po 2.40 i siadło. Walki nie oglądałem ale na sherdog wszyscy za Jenkinsem była jakaś kontrowersja?
1713612073579.png
 
Garcia ile wg was ma szans na to, że ustrzeli Haneya? Pajacuje strasznie, ale skurwiel szybki jest, korci po tych kursach.
@Genialny Żółw gramy? :lesnarhappy:
Na amatorce mieli 3-3.
Garcia może i odkleił się strasznie ale raczej nie zapomniał jak boksować. Ja tam mu daję 30% szans na wygraną, niekoniecznie przez KO, a kurs rzędu 6... Kilka złotych pewnie położę na Ryana.
 
Kilka kuponów weszło. Główny też w bazie. Można było całkiem nieźle zarobić na tym OKTAGONIE przy odpowiednim wkładzie. U mnie z tym było bez szaleństw, ale czterocyfrówka się chyba uzbiera na dobrą flaszkę. Do pełni szczęścia trochę zabrakło. Liczyłem, że Staines wygra to jednak przed czasem.

1713687206474.png
 
Back
Top