Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Z Brennanem mega farcik :gsp: ale jak wiadomo gra bez farta chuja warta. Gratki!
Oglądałem i pełna zgoda, do momentu skończenia przegrywał, chociaz optymistycznie liczyłem że jest 1-1 w rundach. Ale ostatecznie urwał łeb rywalowi więc nie ma co marudzić:fjedzia:.
 
Oglądałem i pełna zgoda, do momentu skończenia przegrywał, chociaz optymistycznie liczyłem że jest 1-1 w rundach. Ale ostatecznie urwał łeb rywalowi więc nie ma co marudzić:fjedzia:.
Nie no obrywał tam ładnie w stójce w pierwszych 2 rundach nie potrafiąc obalić rywala ale ostatecznie liczy się skuteczność typu a ten okazał się zielony. :applause:
 
Strife, totalbet

Gawryjołek+Yusupov+Dzikielewski+Stanovsky @2.23


Gawryjołek+Yusupov+Dzikielewski+Stanovsky @2.23

Napoleon Dynamite Yes GIF - Napoleon Dynamite Yes Yas GIFs
 
Adam Wieczorek 2.60 kurs STS

Siwy wraca, ostatnio rozbił Thompsona, myślę, że Wójcika też ustrzeli, kurde, łapy długie, 23 cm przewagi zasięgu, były bitnik z UFC, nie można powiedzieć, że do ktoś nowy, po prostu miał różne problemu w swoim życiu i długą przerwę, jednak we wspomnianej walce z Thompsonem wyglądał fajnie, wiadomo, że Anglik już stary dziad, jednak po 4 latach przerwy, dobra bitka na przetarcie, teraz można lecieć z kolejnymi wyzwaniami i uratować chociaż trochę swoją karierę.
Warto iść tutaj w underdoga.
 
Adam Wieczorek 2.60 kurs STS

Siwy wraca, ostatnio rozbił Thompsona, myślę, że Wójcika też ustrzeli, kurde, łapy długie, 23 cm przewagi zasięgu, były bitnik z UFC, nie można powiedzieć, że do ktoś nowy, po prostu miał różne problemu w swoim życiu i długą przerwę, jednak we wspomnianej walce z Thompsonem wyglądał fajnie, wiadomo, że Anglik już stary dziad, jednak po 4 latach przerwy, dobra bitka na przetarcie, teraz można lecieć z kolejnymi wyzwaniami i uratować chociaż trochę swoją karierę.
Warto iść tutaj w underdoga.
i dobra forma, jak mialem isc w Wojcika tak zmieniam zdanie bo duze value widze w Wieczorku.
 
Adam Wieczorek 2.60 kurs STS

Siwy wraca, ostatnio rozbił Thompsona, myślę, że Wójcika też ustrzeli, kurde, łapy długie, 23 cm przewagi zasięgu, były bitnik z UFC, nie można powiedzieć, że do ktoś nowy, po prostu miał różne problemu w swoim życiu i długą przerwę, jednak we wspomnianej walce z Thompsonem wyglądał fajnie, wiadomo, że Anglik już stary dziad, jednak po 4 latach przerwy, dobra bitka na przetarcie, teraz można lecieć z kolejnymi wyzwaniami i uratować chociaż trochę swoją karierę.
Warto iść tutaj w underdoga.
Właśnie on z Thompsonem słabo wyglądał z tego co pamiętam, możliwe nawet że przegrywał na kartach punktowych. Teraz jednak jest inna sytuacja - inna waga, forma też na pewno o niebo lepsza bo nie wraca po blisko 4 letniej przerwie.
 
Petrovsky vs Johnson, boks fortuna 1 kurs 1.15, godzina 18:00, tzw zabójca na zabicie podatku w fortunie, młody rusek na gali w Moskwie kontra 43 letni Amerykaniec, co może pójść nie tak? Jak ktoś chce zabić podatek to dobra opcja na dziś.
 
Właśnie on z Thompsonem słabo wyglądał z tego co pamiętam, możliwe nawet że przegrywał na kartach punktowych. Teraz jednak jest inna sytuacja - inna waga, forma też na pewno o niebo lepsza bo nie wraca po blisko 4 letniej przerwie.
Tak, w pierwszej rundzie ja punktowałem dla Thompsona. W drugiej już było bardziej wyrównanie, Thompson już coraz słabiej sobie radził, ale chyba punktowałem dla Anglika. W trzeciej to już trochę formalność była.
 
Fen 48, jedziemy tak:

Zarey+ Ł. Olech @2.23

Bardziej obawiam się występu Olecha ale przewaga warunków fizycznych i parterowo-zapaśnicze skillsy powinny dać mu wyraźną przewagę w walce. Wawrzyniec Bartnik wydaje się stylistycznie bardzo dobry dla Zareya i dziwi mnie wysoki kurs.
 
Yakimenko @ 2.16 z jutrzejszego FENu. Miałem stawiać tak czy siak, głównie w sumie ze względu na ostatnią walkę w BRAVE, ale teraz widzę też, że Kamiński nie zrobił wagi przed galą i na starcie ma odjęty punkty. Typ oczywiście ryzykowny, bo dwa lata temu Yakimenko przegrał przez nokaut w 15 sekund, zbyt dużych zwycięstw i rywali na swoim koncie nie ma, ale trzeba jakoś spróbować otworzyć weekend.
 
A to w sumie w walkach Kamińskiego i Owczarka dorzuciłem zakłady na remisy za drobniaki. Potencjał na decyzje sędziów tu jest, więc zobaczymy czy coś tym razem tu wejdzie (wątpię).
 
Back
Top