Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Niezly niezly kurs. A co do zapasow to bedzie 0 zapasow bo Janek sie zadeklarowal ze bedzie sie w stojce lał z Pereirą. A Pereira... No nawet nie komentuje jego zapasow. Janek moze zebrac i to niezle.
Nie sugeruj się co mówią zawodnicy w wywiadach. Walka rządzi się swoimi prawami, w ferworze może obalić inna rzecz że takie słowa mogą być zwykłą zasłoną dymną.
 
Betbuilder
Volk więcej sprowadzeń (cała walka) +, sprowadzenia 1.5+ (cała walka) + Volk wygra @1.48
No nie wiem czy Volkanovski będzie chciał obalać Rodrigueza wiedząc co Yair wyczyniał w parterze w ostatnich walkach, bardzo możliwe że będzie takie samo podejście Alexa do obaleń jak przy walce z Ortegą. Słaby bardzo kurs na to combo co podałeś.
 
No nie wiem czy Volkanovski będzie chciał obalać Rodrigueza wiedząc co Yair wyczyniał w parterze w ostatnich walkach, bardzo możliwe że będzie takie samo podejście Alexa do obaleń jak przy walce z Ortegą. Słaby bardzo kurs na to combo co podałeś.
Mimo wszystko uważam, że jednak powinno łatwo wejść. Yaira sprowadzał Holloway. Ja rozumiem, że Yair jest niebezpieczny na glebie ale to nie grappling pokroju Ortegi, a chyba wszyscy pamiętają, że Volk nie odklepał kilku mocno zapiętych prób Briana.
 
Mimo wszystko uważam, że jednak powinno łatwo wejść. Yaira sprowadzał Holloway. Ja rozumiem, że Yair jest niebezpieczny na glebie ale to nie grappling pokroju Ortegi, a chyba wszyscy pamiętają, że Volk nie odklepał kilku mocno zapiętych prób Briana.
Wszystko się rozchodzi o to z jaką taktyką do walki wyjdzie Alex, jeśli z taką jak z Brianem to nie będzie się pchał w parter a jeśli wyjdzie z nastawieniem na zapasy w co trochę wątpię po ostatnich występach Yaira to powienien zdołać obalić bez problemu bo jest sporo silniejszy od Meksykanina. Kurs nie warty ryzyka moim zdaniem ale życzę żeby Ci to weszło.
 
Nie sugeruj się co mówią zawodnicy w wywiadach. Walka rządzi się swoimi prawami, w ferworze może obalić inna rzecz że takie słowa mogą być zwykłą zasłoną dymną.
No ale tutaj jestem w stanie uwierzyc Jankowi bo on ma juz chyba wyjebane na to wszystko i sie dobrze bawi tym. W walce jak zajebal Ankalaevovi to go przepraszal za to. Haha
 
No ale tutaj jestem w stanie uwierzyc Jankowi bo on ma juz chyba wyjebane na to wszystko i sie dobrze bawi tym. W walce jak zajebal Ankalaevovi to go przepraszal za to. Haha
Eee pierdoli, dla niego to jest szansa na jeszcze jednego ts'a, jak będzie okazja, to pewnie poszuka parteru, ale imo nie uda mu się obalać i trzymać Alexa w parterze na tyle długo, żeby ugrać w ten sposób rundy.
Kurs na Pereire ciągle rośnie, jak sam Alex :roberteyeblinking:
 
649eb977876fbb38c884b674.jpeg
 
Bomba 1.8 - D. Pudzianowski 1.8

No jak bomba to przejebie to brak słów, ja próbuję, doświadczenie po stronie Bomby, tego na papierze nie powinien przegrać i powinna być walka do jednej bramki. Poniżej ostatnia walka Pudziana.

 
Co Ty z tym plackiem Duraevem? Wolne to, słabo obala jak nie islamov. Ten koreaniec chyba lepiej w zapasy umie niż on.
Swoją drogą o ksywce żelazny żółw, jak żółw może w żółwia nie wierzyć.
:siara:
Pograłem. Wydaje mi się bardziej zdeterminowany.
 
Back
Top