Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Panowie co sądzicie o Muranie @2.25. Ja rozumiem, że w walkach średnio się pokazywał, ale nie ciężko porównać poziom Jóźwiaka i Pasuta/Tańculi. Samym charakterem wydaje się, że Muran powinien to ugrać. Kondycyjnie to Jóźwiak padnie po pierwszej rundzie, a na nokaut raczej mała szansa. Dodatkowo przydała by się w końcu wygrana by dalej kręcić ten cyrk.
 
Panowie co sądzicie o Muranie @2.25. Ja rozumiem, że w walkach średnio się pokazywał, ale nie ciężko porównać poziom Jóźwiaka i Pasuta/Tańculi. Samym charakterem wydaje się, że Muran powinien to ugrać. Kondycyjnie to Jóźwiak padnie po pierwszej rundzie, a na nokaut raczej mała szansa. Dodatkowo przydała by się w końcu wygrana by dalej kręcić ten cyrk.
Na inwalidów chcesz stawiać pieniądze? ::really::
 
Panowie co sądzicie o Muranie @2.25. Ja rozumiem, że w walkach średnio się pokazywał, ale nie ciężko porównać poziom Jóźwiaka i Pasuta/Tańculi. Samym charakterem wydaje się, że Muran powinien to ugrać. Kondycyjnie to Jóźwiak padnie po pierwszej rundzie, a na nokaut raczej mała szansa. Dodatkowo przydała by się w końcu wygrana by dalej kręcić ten cyrk.
Tez myśle ze kondycyjnie muran da radę bo wiemy ze umiejętności to obaj nie maja żadnych. A stary już pokazał ze dużo może wytrzymać.
 
Dobra pytanie, tak serio ten Lupa niema szans? Bo jak ktoś wspomniał typy po 100+ kg, a to zasady MMA, więc jeśli sprowadzi to ma jak najbardziej szanse to ugrać. Bez obozów nie wyglądał źle, teraz jeśli miał obóz to raczej powinien być progres nie regres.
 
Dobra pytanie, tak serio ten Lupa niema szans? Bo jak ktoś wspomniał typy po 100+ kg, a to zasady MMA, więc jeśli sprowadzi to ma jak najbardziej szanse to ugrać. Bez obozów nie wyglądał źle, teraz jeśli miał obóz to raczej powinien być progres nie regres.
Moim zdaniem Lupa ma duze szanse. W zyciu nie postawilbym na tego ,,bu,, po kursie 1,3.
 
Dobra pytanie, tak serio ten Lupa niema szans? Bo jak ktoś wspomniał typy po 100+ kg, a to zasady MMA, więc jeśli sprowadzi to ma jak najbardziej szanse to ugrać. Bez obozów nie wyglądał źle, teraz jeśli miał obóz to raczej powinien być progres nie regres.
Bu dużo cięższy jest a Lupa to żaden zapaśnik aczkolwiek wynik może być różny.
 
Widzieliście w którejś walce żeby Lupa obalał ?
W ostatniej z Tyburskim jedna żałosna i nieudolna nawet nie nazwałbym tego próbą :rofl: wyglądało to że wyciągnął rękę i coś tam próbował haha.

Po drugie lupa 15 kg !!! cięższy od ostatniej swojej walki. Jedna runda i dętka z niego będzie.

Bu powinien go zrobić bez większych problemów.
 
Widzieliście w którejś walce żeby Lupa obalał ?
W ostatniej z Tyburskim jedna żałosna i nieudolna nawet nie nazwałbym tego próbą :rofl: wyglądało to że wyciągnął rękę i coś tam próbował haha.

Po drugie lupa 15 kg !!! cięższy od ostatniej swojej walki. Jedna runda i dętka z niego będzie.

Bu powinien go zrobić bez większych problemów.

Wspaniała analiza, a Bu to pewnie tytanem kondycji będzie, po za tym to waga ciężka... jeden cios i światło gaśnie.
 
Osobiście nie zdziwi mnie jeśli stójkowo Bu będzie lepszy, ale granie po takim kursie w wadze ciężkiej i to zawodników na tym poziomie to nieporozumienie. Lupa mimo wszystko ma czym uderzyć biorąc pod uwagę chociażby samą wagę. To, że to MMA również powoduje, że Bu będzie musiał się zastanowić się nad obroną przed obaleniami. Wygrana z ochroniarzem, nie pokazała nic bo ta walka od początku była do przewidzenia.
 
Widzieliście w którejś walce żeby Lupa obalał ?
W ostatniej z Tyburskim jedna żałosna i nieudolna nawet nie nazwałbym tego próbą :rofl: wyglądało to że wyciągnął rękę i coś tam próbował haha.

Po drugie lupa 15 kg !!! cięższy od ostatniej swojej walki. Jedna runda i dętka z niego będzie.

Bu powinien go zrobić bez większych problemów.

Poddanie 2 runda
Deklasacja od początku
 
Coś mi się widzi, że Poatan jednak upierdoli Janka, miałem stawiać Błachowicza ale im bliżej gali, tym większe obawy. Żadnych zapasów pewnie nie będzie, Pereira w 93, to może być niezły koń, nie da się tak łatwo obalić jak Adesanya, coś czuję, że Janek wyłapie kaosa.

2.15 teraz, niezły kurs.
 
Coś mi się widzi, że Poatan jednak upierdoli Janka, miałem stawiać Błachowicza ale im bliżej gali, tym większe obawy. Żadnych zapasów pewnie nie będzie, Pereira w 93, to może być niezły koń, nie da się tak łatwo obalić jak Adesanya, coś czuję, że Janek wyłapie kaosa.

2.15 teraz, niezły kurs.
Niezly niezly kurs. A co do zapasow to bedzie 0 zapasow bo Janek sie zadeklarowal ze bedzie sie w stojce lał z Pereirą. A Pereira... No nawet nie komentuje jego zapasow. Janek moze zebrac i to niezle.
 
Betbuilder
Volk więcej sprowadzeń (cała walka) +, sprowadzenia 1.5+ (cała walka) + Volk wygra @1.48
 
Coś mi się widzi, że Poatan jednak upierdoli Janka, miałem stawiać Błachowicza ale im bliżej gali, tym większe obawy. Żadnych zapasów pewnie nie będzie, Pereira w 93, to może być niezły koń, nie da się tak łatwo obalić jak Adesanya, coś czuję, że Janek wyłapie kaosa.

2.15 teraz, niezły kurs.
A ja odnoszę wrażenie że Janek znowu pokrzyżuje plany UFC
Betbuilder
Volk więcej sprowadzeń (cała walka) +, sprowadzenia 1.5+ (cała walka) + Volk wygra @1.48
Yair SUB :fjedzia:
 
Back
Top