Zajebiście mnie cieszy, że...

(5-3)*4=8
(7-5)*6=12
(9-7)*8=16
(10-8)*9=18

Niesamowite ze sa inne rozwiazania

My blisko mazur
Zaraz siegne po 4te :)
 
"Raperzy". W łeb dostał Bosski z firmy, obok stoi Tadek z firmy a ten łysy to jakiś Oskar Pam Pam, ponoć też "raper", wyszedł niedawno z pierdla. :D

Nie poznałem, postarzały się chłopaki. O ile sie nie mylę to Bosski kiedyś dostał w mordę od mojego pasiastego znajomka za samo bycie raperem i lans na "miasto" Nie pamiętam tylko który z Firmy. Wbrew teledyskom panowie niezbyt szanowani.
 
Co za partyzant. Przychodzi rozmawiać, a wyskakuje z łapami z bomby. Resocjalizacja się nie udała widać.

Ja się cieszyłem, że 3h grania w tenisa, a tu po 2h mi struna poszła i naciąg do wymiany. No, ale weekend przerwy i od poniedziałku jak pogoda dopisze to znowu jazda :D Trzeba myśleć pozytywnie :-)
 
cieszy mnie, że jestem moderatorem i mogę wypierdalać niektóre posty! :) 2 miesiące się wczuwałem, już nie rozmawiamy, teraz kasujemy, pondro chłopaki!!!

i to, że idę zaraz robić klatkę hipertrofią też mnie cieszy, po dłuższym okresie treningi radują.
 
@Masu
Za to na drugi dzień przed kamerą, Bosski był już bardziej odważny :D


Żeby nie offtopować to cieszy mnie, że pogoda jest coraz lepsza i już niedługo lato :yahoo:
 
Last edited:
Minionek co ty masz w sygnaturce, bo znajome okolice widzę.
Mam od kilku dni śmiechawkę z tej całej firmy co śpiewa małolatą że trzeba jebać policje, być prawilnym, znać zasady ulicy, garda do każdej fotki, co to się na krk nie śmigało, a gdy dostaje pozornego liścia pada jakby dostał na klatę z shotguna.
 
Po gifie myślałem, że padł i tyle, ale zachował się lepiej niż się spodziewałem i nie dał sobie ostatecznie wejść na łeb. Jedynie jak dla mnie frajerstwo byłego więźnia wyszło z tym liściem. To żaden wyczyn uderzyć kogoś kto się tego nie spodziewa (inna kwestia czy ten Bosski nie powinien się spodziewać w tym wypadku). Co innego powiedzieć, "będziemy się teraz napierdalać" i wtedy kogoś tak jebnąć ;-)
No, ale nagrywanie samego filmu nazajutrz już gorzej wygląda.No, ale kończmy offtop :D

Co mnie cieszy na tąchwilę? Chyba to, że jest piątek, jestem zjebany po graniu i można się wyluzować. Nie ma jak być zmęczonym fizycznie, hormony satysfakcji krążą w organiźmie z pełnym impetem :D To tak w sumie nawiązując nieco do posta @baju ale on pisał o treningu po przerwie co ma swoje uroki jak człowiek "głodny" tego co będzie robił...a po treningu poczuje już to co ja teraz :D
 
Po gifie myślałem, że padł i tyle, ale zachował się lepiej niż się spodziewałem i nie dał sobie ostatecznie wejść na łeb. Jedynie jak dla mnie frajerstwo byłego więźnia wyszło z tym liściem. To żaden wyczyn uderzyć kogoś kto się tego nie spodziewa (inna kwestia czy ten Bosski nie powinien się spodziewać w tym wypadku). Co innego powiedzieć, "będziemy się teraz napierdalać" i wtedy kogoś tak jebnąć ;-)
No, ale nagrywanie samego filmu nazajutrz już gorzej wygląda.No, ale kończmy offtop :D

Co mnie cieszy na tąchwilę? Chyba to, że jest piątek, jestem zjebany po graniu i można się wyluzować. Nie ma jak być zmęczonym fizycznie, hormony satysfakcji krążą w organiźmie z pełnym impetem :D To tak w sumie nawiązując nieco do posta @baju ale on pisał o treningu po przerwie co ma swoje uroki jak człowiek "głodny" tego co będzie robił...a po treningu poczuje już to co ja teraz :D
a wiesz, że nawet to nie przez przerwę? po prostu zacząłem słuchać @Saenchai, porozmawiałem z moim prawiebratem (początkujący trener), trochę skonsultowałem trening i trochę inaczej to rozpisałem przez co czuję mega świeżość i chęci. :)
 
No przerwa plus nowe metody, które budują dodatkową wiarę i motywacje i masz dwa w jednym ;-)

P. Okulary zmień, przecież ja walnąłem jeden dłuższy post na tej stronie, dłuższe do przewinięcia są posty z filmem o Firmie i nawet "słupkowy" zapis postu Dzihadosa. Pucziego z "zakładami" w sygnaturze czy nawet Baja z cytatem mojego posta przez co jego post jest dłuższy... Jakoś czepiasz się jedynie do mnie ;-) To właśnie jest najlepsze i pokazuje obiektywizm. Poza tym jako marketingowiec online scrollowanie powinieneś mieć we krwi ;-)

To nie temat do marudzenia, idźcie sobie do odpowiedniego i dajcie się cieszyć innym ;-) Pozdro!
 
P. Okulary zmień, przecież ja walnąłem jeden dłuższy post na tej stronie, dłuższe do przewinięcia są posty z filmem o Firmie i nawet "słupkowy" zapis postu Dzihadosa. Pucziego z "zakładami" w sygnaturze czy nawet Baja z cytatem mojego posta przez co jego post jest dłuższy... Jakoś czepiasz się jedynie do mnie ;-) To właśnie jest najlepsze i pokazuje obiektywizm. Poza tym jako marketingowiec online scrollowanie powinieneś mieć we krwi ;-)!


cieszy mnie, że Borniu w formie
 
Fajny temat, odwrotność wiadomo którego :D
Zajebiście mnie cieszy, że coraz więcej podnoszę na siłowni :D Bo ciężar musi być?
Ciężki
 
Zaraz sobie obejrzę po raz dopiero drugi (aż mi wstyd:shy:) "Chłopaki nie płaczą" :)

Wow, my z kumplami w czasach studiów oglądaliśmy tyle razy, że ciężko zliczyć :D a pojedyncze scenki to już max :D
I wychylaliśmy razem ze Skrzeczem "Za bezpieczny weekend" :D

Myślałem, że to Hyde park jak odpisywałem...więc do tematu wracając. Cieszą mnie wspomnienia z czasów studiów, nie tylko te z tego filmu oczywiście :D
 
Gratki, w obecnych czasach ciężko jest odłożyć tyle grosza żeby kupić własny kąt. Brałeś kredyt?
 
Brałem inaczej bym nie wydygał :-D


Szybo ci kredyt dali od przedwstępnej? Dobrze ze sie przed okresem wakacyjny wyrobiles bo wtedy faktycznie można mię stres jak decyzyjni z banków jada na urlopy
 
Wiesz co z jakieś 2 tygodnie, ogólnie ten rok jest dobry bo swojego wkładu trzeba mieć 10% a od nowego roku aż 20% no i mieszkania są dość tanie jak na Wwa, ale to zależy od dzielnicy metrów itp itd
 
Back
Top