1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wywiady po gali UFC 118

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Aug 29, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,245
    Zdobyte Lajki:
    23,993
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
  2. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Dana ma rację, Frankie obijał Penna jak chciał. Ja wciąż nie mogę w to uwierzyć. BJ wyglądał tragicznie. Myślę że Franki rozwalił go Timingiem.

3. Guest

Guest Guest

Nie ma Diaza? ^^

4. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Lesnar trenuje w Minnesota Martial Arts Academy
    Rua w solidnym Universidade da Luta
    Silva w Black House
    GSP u Grega Jacksona
    Penn? Zamiast trenować w solidnym gymie wygłupia się z koleżkami.
    Frankie udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem. Będę mu kibicował w rewanżu z Maynardem.

5. Wujek

Wujek KSW
    Featherweight

Komentarze:
    4,954
    Zdobyte Lajki:
    216
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    Coal Mining Engineer
    Miasto:
    Śląsk / Ruhrgebiet
    Tens nie wiem czy wiesz ale dzięki temu trenowaniu u siebie w gymie został mistrzem bjj i zdobywał pasy UFC.

6. roborovsky

roborovsky Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    81
    Zdobyte Lajki:
    9
    Punkty:
    1,790
    Nie przemawia do mnie ta teoria lenistwa Penna – myślę że to Primetime przed walką z GSP ludziom zakodował w głowie że wszyscy ciężko trenują a BJ się opierdziela na Hawajach. Nie wydaje mi się żeby BJ przygotowywał się ciężko do walki z Sanchezem a kompletnie odpuszczał przed rewanżem z kolesiem, który zabrał mu pas, więc może warto się zastanowić czy problem nie leży gdzie indziej zamiast powtarzać w kółko gadkę o wygłupach z koleżkami.
    Dla mnie znamienne było to, że BJ w ogóle nie próbował dostosować się do warunków jakie narzucił Edgar, zabrakło dobrego gameplanu czy serca do walki?

7. Guest

Guest Guest

wystarczy spojrzec na Fedora, Andersona, czy paru inch zawodnikow. Tez mysle, ze na kazdego przyhodzi czas.

8. Wujek

Wujek KSW
    Featherweight

Komentarze:
    4,954
    Zdobyte Lajki:
    216
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    Coal Mining Engineer
    Miasto:
    Śląsk / Ruhrgebiet
    kAno BJ ma dopiero 31 lat nie zwiastował bym już jego upadku tak samo jak upadku Andersona. Zresztą takie krytyczne komentarze zawsze są jak ktoś przegrywa, a bo to już stary jest , już się wypalił.

9. Guest

Guest Guest

Nigdy nie skreslam zawodnikow i sam podcas gali krytykowalem komentarze w stylu”czas dla niego na emeryture” na forum. Ludzie czesto skreslaja zawodnikow po porazkach. Jak zawodnik znow zaczyna wygrywac to znow jest dobrze-Randy, Mirko, BigNog. W BJu moim zdaniem sie cos wypalilo co z tego, ze ma 31 lat. Anderson ma tylko 4 lata wiecej. Nie nalezy kazdego wrzucac do jednego worka. Nie skreslam BJa, na pewno wygra jeszcze nie jedna walke, ale juz nie jest najlepszy. Thats all. To z reszta nie tyczy sie tylko BJa, a innych niegdys wielkich fajterow. Ich ery sie powoli koncza i trzeba sie po prostu przyzwyczaic do “przemijania”.

10. Przemuko

Przemuko Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    132
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    problem jest taki, ze zawodnicy w kazdym sporcie walki z tych nizszych wag, czy to w boksie czy mma wypalaja sie stosunkowo szybciej niz w LHW czy HW a wyjasnienie jest proste ….

w nizszych wagach bazuje sie glowie na szybkosci, dynamice a to pierwsze z wiekiem siada tak jak w boksie praca nóg…

11. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Wujek, nie wiem czy wiesz, ale potencjał Penn ma ogromny, a zdarza mu się wyjść do oktagonu całkowicie nie przygotowanym i przegrać z potencjalnie słabszym rywalem. Widocznie brakuje mu sztabu trenerskiego i zawodników którzy zmusiliby go do ciężkiej pracy.

12. Guest

Guest Guest

Sorka. Chodzilo mi o czat, a nie forum.

13. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    A ja mysle, ze po prostu Edgar nie lezy Pennowi stylowo. Nie potrafi znalezc na niego haka. Jest po prostu dla niego za szybki i zbyt ruchliwy.

Share This Page