1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wywiad z Przemkiem Mysialą przed ADFC

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, May 12, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    foto Gulf News

Już za dwa dni Polak Przemysław Mysiala (MMA 14-5, 3 w rankingu PL) stoczy pierwszy pojedynek przeciwko Neilowi Wainowi w bardzo mocno obsadzonym turnieju ADFC w Abu Zabi. Na kilka dni przed startem popularny Misiek
    odpowiedział na kilka naszych pytań.

Witaj Przemek, opowiedz jak się czujesz przed występem w Abu Zabi i jak przebiegały twoje przygotowania do gali ADFC, gdzie i z kim trenowałeś?

Czuję się bardzo mocny, ostatnio bardzo poprawiłem stójkę. To będzie dla mnie pierwsza możliwość pokazana swoich umiejętności na dużej scenie. Treningi przebiegały bardzo dobrze, po raz pierwszy w karierze miałem wielu dużych chłopaków do sparowania. To dla mnie nowość, treningi z takimi zawodnikami jak James Thompson czy Mustapha Al Turk.

Jakiś czas temu przeniosłeś się do London Shootfighters, dlaczego?

Brazilian Top Team głównie koncentrowało się na na parterze i BJJ. W London Shootfighters mam możliwość pełnego treningu wszystkich aspektów MMA: stójki, zapasów, uderzań itd.

W Abu Zabi zmierzysz się z byłym zawodnikiem UFC Neilem Wainem. Na pewno widziałeś jego walki, jak oceniasz jego mocne i słabe strony?

To dobry bokser z silnym ciosem, ale chyba nie jest zbyt mocny na ziemi. Ja też dysponuję silnym ciosem i do tego jestem mocny w parterze.

Kolejna runda turnieju odbędzie się później w tym roku. Czy znasz już dokładną datę półfinałów i finału. Jak myślisz kto jest faworytem turnieju i czy jest ktoś z kim chciałbyś się zmierzyć?

Nie wiem dokładnie, ale półfinały i finały będą za około trzy miesiące. Faworyt? Ja (śmiech). Każdy ma szansę, nigdy nie wiesz co się wydarzy, walka to walka. Kolejna runda? Kiedy jestem gotowy, jestem gotowy na każdego. W tej chwili o tym nie myślę i skupiam się na pokonaniu Neila Waina. Zobaczymy co się wydarzy w piątek, wtedy pomyślę o następnym rywalu.

Turniej jest rozgrywany bez podziału na kategorie wagowe, Ty ostatnio walczyłeś w wadze półciężkiej. Jak zamierzasz zniwelować przewagę wielkości przeciwko takim zawodnikom wagi ciężkiej jak Wain czy np. Dave Herman?

Myślę, że będę szybszy i zwinniejszy niż oni. Mam dobrą kondycję i tak będę chciał zniwelować ich przewagę siły i masy. Będę ważył ok. 100 kg, co chyba wcale nie jest tak mało, ale nie przybierałem specjalnie na masie na ten turniej.

Abu Zabi to nowy rynek jeżeli chodzi o MMA. Jak to się stało, że promotorzy ADFC wybrali akurat Ciebie do turnieju?

Sam nie wiem. Moi trenerzy z Longon Shootfighers i mój management Mogul Fight Management zajmuje się moim sprawami.

Czy masz zaplanowane jakieś inne walki po za ADFC?

Na razie nie.

Nie walczyłeś w Polsce od 2005 roku. Czy jacyś polscy promotorzy, KSW lub ktoś inny, kontaktowali się z Tobą w sprawie występów w kraju? Jeśli tak, to dlaczego do nich nie doszło?

Tak KSW zaproponowało mi start w turnieju wagi półciężkiej. Nie wystartowałem, bo nie zaoferowali mi wystarczających pieniędzy, więc nie było warto.

Czy interesujesz się tym co się dzieje w polskim MMA? Jak oceniasz potencjał Mariusza Pudzianowskiego w MMA, czy myślisz, że może pokonać Tima Sylvię 21 maja?
    Tak staram się śledzić to co się dzieje w polskim MMA. Pudzianowski? a to jakiś zawodnik MMA? Nigdy o nim nie słyszałem, proszę o kolejne pytanie.
    Jeśli chcesz coś powiedzieć polskim fanom MMA lub podziękować rodzinie, przyjaciołom, sponsorom, to jest chwila dla Ciebie.

Dziękuję wam za wsparcie, dostaję bardzo dużo e-maili od fanów przez moją stronę www.misiek-mma.co.uk, dziękuje też rodzinie, która zawsze mnie wspiera.

Dziękuję Reflex Nutrition za moje suplementy www.reflex-nutrition.com, mojemu nowemu sponsorowi odzieżowemu Bellator Gero http://www.bellatorgero.com/products-page/white-label/misiek-signature-tee/ , London Shootfighters za przygotowanie mnie do walk www.londonshootfighters.com i Mogul Fight Management za ciężką pracę www.bstmma.com.

Dzięki za wywiad i powodzenia w Abu Zabi

Dzięki do zobaczenia.

Wywiad z Przemkiem Mysialą przed ADFC

2. kakamamara

kakamamara Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    65
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    hehe
    podsumował konkretnie Pudziana
    szacun

3. MMaciek

MMaciek BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,078
    Zdobyte Lajki:
    710
    Punkty:
    1,790
    Venom kilka literówek w tekscie. Bez urazy bo żaden ze mnie Miodek :)

btw. szkoda ze kolejny z topowych polskich zawodników nie został godnie wyceniony przez włodarzy KSW

4. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    poprawiłem kilka, jakbyś jeszcze coś znalazł daj znać.

5. MMaciek

MMaciek BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,078
    Zdobyte Lajki:
    710
    Punkty:
    1,790
    pytanie nr 5 :)

6. Rodzyn

Rodzyn Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    10
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Powinniście napisać Abu Dhabi , mimo iż 2 formy są poprawne Abu Zabi – chodź ta wersja jest spolszczona [​IMG] i moim zdaniem niepoprawna

7. Xanderalek

Xanderalek Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    145
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Kolejny dobry polski zawodnik, za drogi dla KSW, lepiej płacić Najmanowi.

8. Guest

Guest Guest

[​IMG]On mowi ze nigdy nie slyszal o Pudzianie a taka prawda ze nikt poza mala spolecznoscia, ktora mocno sledzi MMA i jego rodziny nikt na swiecie nie zna pana Mysiali. Wkurza mnie ten pojazd na Pudziana bo czesc z tych imbecyli nie rozumie ze dzieki jego wystepom ten sport stanie sie nie 2 a 300 razy bardziej rozpoznawalny co przelozy sie bezposrednio na zarobki zawodnkow. Zal juz sie robi od tych negatywnych komentarzy na Pudziana. Zazdroscia bije na 300km od zawodnikow jadacych po nim.

9. Xanderalek

Xanderalek Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    145
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Trochę go znają skoro zaprosili na ten turniej. Osoba Pudziana w mma na razie pozwoliła zarobić jemu i KSW.

10. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,301
    Zdobyte Lajki:
    3,057
    Punkty:
    1,790
    Dobrze, że to nie turniej jednego wieczoru (tak na początku to odebrałem) – trzymam mocno kciuki za Miśka! [​IMG]

11. Paul Teutul Sr.

Paul Teutul Sr. Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    117
    Zdobyte Lajki:
    152
    Punkty:
    1,790
    markhunto, trafne spostrzeżenia.

12. drifter

drifter Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    472
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    markhunto, Paul Teutul Sr.:
    Nie ma żadnego bezpośredniego przełożenia między występami Pudzianowskiego a zarobkami takiego Mysiali. Z tego prostego powodu, że Mysiala mieszka i startuje za granicą. Chyba, że myślicie, że Pudzianowski jest potrzebny do rozwoju MMA na świecie … [​IMG] Bezpośredniego przełożenia nie ma na razie nawet między występami Pudzianowskiego w a zarobkami innych zawodników w Polsce.

13. Paul Teutul Sr.

Paul Teutul Sr. Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    117
    Zdobyte Lajki:
    152
    Punkty:
    1,790
    Drifter – przełożenia na razie nie ma i nie pojawi się w tydzien po gali. A po drugie to Pudzianowski o którym Mysiała mówi z pogardliwym lekceważeniem jest obok Khalidova medialną lokomotywa polskiego MMA, czy to się Mysiale podoba czy nie.

i jest nim i na polsacie i na wp i na mmarocks i na sherdog.

14. mauricio

mauricio Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    175
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    drifter ale pierdoly sadzisz sory [​IMG] a co ty myslisz ze roznica bedzie na drugi dzien? ja tez jak juz slucham obelg na pudziana to coraz bardziej chce zeby byl dobry…

15. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    markhunto staraj się nie używać inwektyw pod adresem polskich zawodników. Przemek odpowiedział żartobliwie, a wy się spinacie.

16. mauricio

mauricio Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    175
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    kurcze stary ja go w tylku tam mam i tez widzialem ksw co robil i parodia. pudzian ma 2 walki jest nowicjuszem ale widocznie duzo wymagaja od niego przeprowadzahacy wywiad bo zawsze sie o niego pytaja i kazdy mowi ze to nie zawodnik mma ( tez tak sadze narazie [​IMG] ) to moze przestac o to pytac? sam nie wiem…

17. mauricio

mauricio Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    175
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    oo moj post wyprzedzil twoj [​IMG]

18. AMRAS

AMRAS Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    605
    Zdobyte Lajki:
    12
    Punkty:
    1,790
    tak pobocznie ponawiam pytanie do jakiego kawalka wychodzil Kawaguchi na KSW ?

19. Guest

Guest Guest

Spoko Venom. Sorry. Po prostu juz wkurza mnie to pogardliwe wypowiadanie sie o Pudzianie. Ja absolutnie nie naleze to jego zwolennikow ale moim zdaniem sprawa wyglada tak. Przecietnemu Kowalskiemu trzeba pokazac ze jest taki sport wpierw zanim sie nim zacznie interesowac a “zwabic” takiego Kowalskiego akurat Pudzian pokazał jak potrafi (5,5 mln osob ogladalo ta walke). Poza tym przeciez to jest spoko koles. Jest smieszny, klimatyczny i przede wszystkim jest tyranem pracy za co nalezy mu sie tylko szacunek. Poki co to on jest mistrzem swiata w jakiejs dyscyplninie a o Mysiale slyszeli tylko znawcy tematu bo nawet w Polsce jest nierozpoznawalny. To ze Mysiala zza granicy lekcewazaco wypowiada sie o osobe dzieki ktorej rodacy w jego ukochanym sporcie moga zarobic wiecej swiadczy moim zdaniem tylko o jego ogolnej swiadomosci i poziomie umyslowym. Z reszta nie tylko on wysmiewa Pudziana. Z wielu zawodnikow wyszlo szydlo jak zostali zapytani o Pudzianowskiego. Moim zdaniem nalezy mu sie przynajmniej taki sam szacunek jak kazdemu debiutantowi w tej dziedzinie a wielu mu tego szacunku nie okazuje.

20. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    kolejny czolowy polski zawodnik mieszkajacy zagranica, jest niezadowolony z gazy jaka oferuje ksw. przypadek? [​IMG]

ps.mysiala po tym turnieju zasili ranking pl w wadze ciezkiej?

Share This Page