1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[WYWIAD] Robert Ruchała: "Pokażę się z jak najlepszej strony i liczę na poddanie"

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by mr-cloud, May 26, 2018.

1. Cloud

Cloud UFC
    Light Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    15,494
    Zdobyte Lajki:
    19,780
    Punkty:
    1,790
    LeeBuLee, Drzewo and andrzej_t. like this.
  2. MirsadBektic

MirsadBektic WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,093
    Zdobyte Lajki:
    6,175
    Punkty:
    490
    "Jesteśmy z Robertem..." :beczka:

Grubas likes this.
  3. LeeBuLee

LeeBuLee KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,044
    Zdobyte Lajki:
    3,796
    Punkty:
    490
    Nazwisko zobowiązuje, żeby pokazać się z jak najlepszej strony ;)

4. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,486
    Zdobyte Lajki:
    3,414
    Punkty:
    1,790
    Ban za obrażanie admina? Czy na sali jest lekarz?
    Polecam SJP, bo to, że się jakaś panienka obraża i strzela focha, nie znaczy, że rzeczywiście kogoś obraziłem.
    To smutne, że niegdyś największy i merytoryczny portal o MMA, kompletnie upadł i zamienił się w plotkarskiego i sensacyjnego pudelka, prowadzonego najwyraźniej przez obrażalskich gimbusów, którzy mają kije tak głęboko w dupie, że im mózgi przebiły.
    Gdy udzielałem się na stronie, pewnie większość jeszcze srała pod siebie i to na rzadko, a teraz bezzasadna cenzura i bany, moderowanie i sterowanie ręczne komentarzami gorsze niż u Bazelaka na stronie...domena ludzi maluczkich, małostkowych i głęboko zakompleksionych.
    To nie przypadek, że zostało już tak mało merytorycznych użytkowników, a najlepsi redaktorzy dawno odeszli.
    Żegnam raz na zawsze, banujcie do woli, pierdoli mnie to - jak mnie inne takie dzieci u żony w przedszkolu zaczepiają, też sobie idę, bo do tego poziomu nie jestem w stanie się zniżyć

Notorious, Bardock, 99picks and 7 others like this.
  5. MirsadBektic

MirsadBektic WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,093
    Zdobyte Lajki:
    6,175
    Punkty:
    490
    @Gienek

6. Gienek

Gienek UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,567
    Zdobyte Lajki:
    7,386
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Nie widzę ratunku

MirsadBektic likes this.
  7. Grubas

Grubas UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,401
    Zdobyte Lajki:
    9,351
    Punkty:
    1,190
    :travolta:o co chodzi mordo?

8. TYTUS

TYTUS UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,625
    Zdobyte Lajki:
    15,303
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    OB(Ł)OK
    Też dopiero teraz to przeczytałem.

9. listonosz

listonosz Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    247
    Zdobyte Lajki:
    225
    Punkty:
    140
    Mam kolegę co nazywał sie Fiutak.Też długo nie zmienial nazwiska. Już by Robert chociaż "a" skreślił na końcu, to by jakoś brzmiało sensowniej.
    COś jak Psikuta

LeeBuLee and Shoocker like this.
  10. Cloud

Cloud UFC
    Light Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    15,494
    Zdobyte Lajki:
    19,780
    Punkty:
    1,790
    Ja odpowiem. Bo zawsze odpowiadam na takie posty:

Ja Cię zbanowałem, bo nie chciałem żeby ktoś obrażał mojego kolegę. We wpisie wcześniejszym był tekst o banującym pedale. Stwierdzając fakt, że jeśli było o Conorze, to pewnie wpis skasował Baju, to tak jakbyś przyznawał, że to on jest pedałem. W każdym razie nie lubię obrażania, nawet pośredniego.

Miesięcznie mamy 500 wpisów. Jeśli chodzi o procentowy udział clickbaitów do merytorycznych wpisów, wypadamy najlepiej wśród wszystkich polskich portali o MMA. Także Pudelka jest najmniej u nas, co sobie bardzo chwalimy. W dzisiejszych czasach jednak kilka wiadomości przyciągających casuali muszą się znaleźć i tego nie unikniemy. W takie wpisy jednak nie ma obowiązku wchodzić i można je uznać jako zapłatę za mega fajne treści jakie Wam udostępniamy :)
    I nie, nie upadamy. Jesteśmy największym portalem w Polsce oraz Europie. Mamy dziesiąte miejsce na świecie. Przykro mi, ale Twój pogląd nie ma najmniejszego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Bardzo się rozwijamy i widać to po tym, że coraz więcej Polaków wybiera MMARocks jako swoje źródło newsów o MMA.

A może po prostu staramy się wprowadzić więcej kontroli nad treściami? Przez wiele lat była na forum naprawdę wolna amerykanka. Przetestowaliśmy to rozwiązanie i trochę taki brak kontroli odbił się nam czkawką. Był moment, kiedy w środowisku MMARocks było wrogiem numer jeden u wszystkich. Dziś wolimy mniej użytkowników, ale większą kulturę wypowiedzi. I też nie przesadzajmy, że panuje taka straszna cenzura. Po prostu nie zgadzam się na pojazdy zawodników czy ludzi pracujących przy tym portalu :) Dalej jednak można wypowiedzieć swoje zdanie o organizacjach i zawodnikach. I zdanie to może być totalnie negatywne i dosadne, ale musi być wyrażone w normalny sposób - czego wiele osób jeszcze nie rozumie.

MMARocks nigdy nie miało silniejszej ekipy niż dziś :) Tak wywiady, jak i ilość, jakość i szybkość wrzucanych newsów - nasza ekipa dziś nie ma sobie równych. Ja wiem, że to fajnie napisać "MMARocks upada i wszyscy najlepsi odchodzą - to nie przypadek", ale jednak warto rozejrzeć się i nie mówić to co się chce by było prawdziwe :) MMARocks to dziś mega silna ekipa i statystyki nasze na tle pozostałych portali potwierdzają, że nokautujemy konkurencję :) Także jeśli mówisz o dzisiejszym MMARocks, to jest to nasz renesans i okres prosperity.

Ja tam nie chcę żebyś odchodził, a po prostu przestał być niemiły do Baja :) bo to on tu jest gospodarzem mimo wszystko...

Notorious, LeeBuLee, Shoocker and 4 others like this.
  11. SawMar

SawMar Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    144
    Zdobyte Lajki:
    167
    Punkty:
    40
    Przy całym szacunku do części redakcji, ale serio uważasz, że ktoś z Was ma większą wiedzę o MMA niż Wojsław Rysiewski - kiedyś naczelny i jedna z twarzy MMARocks? Może nie był jakoś specjalnie sympatyczny, ale ogromnej wiedzy o MMA nikt mu zabrać nie może.
    Wywiady, to kwestia subiektywna, ale widać, że części przeprowadzającym wywiady czasami brakuje wiedzy o rozmówcy i bieżących informacjach, a kiedyś raczej, to się nie zdarzało. Oczywiście teraz rynek MMA jest większy, więc tak to można tłumaczyć.
    Do tego pamiętam Waszych 3 naczelnych i tak jak Rysiewski mimo ogólnej antypatii miał ogromną wiedzę o MMA, a Bijan pisał świetne artykuły, tak o obecnym naczelnym nie wiem co można napisać.. pewnie napiszesz, że najlepiej zarządza redakcją xd

Twierdzenie, że teraz macie najlepsze statystyki w porównaniu do młodszej konkurencji i w porównaniu do poprzednich lat istnienia portalu, to akurat jest oczywiste skoro jesteście od zawsze liderem i nie zaprzestaliście działalności, to wiadome jest, że przy ciągłym rozwoju internetu i wzrastającej popularności MMA będziecie mieli lepsze statystyki niż ten portal 8 czy 4 lata temu, a także konkurencja, która jest od Was młodsza.
    Zresztą kiedyś hardkorowi fani stali murem za MMARocks i konkurencja dla nich nie istniała, teraz mam wrażenie, że bardziej szanują lowking.pl (btw to jest portal, w którym jest najmniej pudelka) za anlizy, a mmanews za wywiady (ja obecnie osobiście najbardziej lubię wywiady Jacka Adamczyka i Jaru z mymma).
    Nie wiem czy naprawdę warto chwalić się, że macie najlepsze statystyki w Polsce i Europie, skoro nie macie już tego jednomyślnego poparcia co kiedyś wśród prawdziwych fanów mma, za to macie największą klikalność wśród niedzielnych (sobotnich) fanów ksw.

PS Natomiast mocną Waszą stroną obecnie jest najwyższa jakość materiałów wideo w porównaniu do konkurencji.

12. Hefaner

Hefaner Armia Karola Bedorfa

Komentarze:
    3,686
    Zdobyte Lajki:
    11,553
    Punkty:
    290
    @Cloud popieram w pełni.
    Ogólnie prucie się do redakcji MMARocks jest mega, ale to mega niepoważne. Jestem tu od dwóch lat, więc nie zaznałem "wolnej amerykanki", a i tak nigdy nie miałem wrażenia, że ktoś mnie cenzuruje, wtf? Przez te 2 lata usunięto mi ze 3-4 komentarze - tyle. I usunięto je bo były głupie. Może całkiem zabawne, ale przede wszystkim głupie. Korona mi jednak z głowy nie spadła i pogodziłem się że stratą tych 30 sekund, które poświęciłem na napisanie ich.
    Mamy naprawdę swoje fajne miejsce w sieci i powinniśmy je doceniać, a nie co chwilę mieć jakieś problemy i roszczenia.
    Choć ja w sumie mam jedno : JESZCZE WIECEJ TEKSTÓW CACTUSA!!!!!1

13. MirsadBektic

MirsadBektic WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,093
    Zdobyte Lajki:
    6,175
    Punkty:
    490
    Mordo, przecież wiesz, że nie masz wyjścia. Inaczej ranga zmieniłaby nazwę na Armię Darena Tilla i jego kulturalnych fanów.

Hefaner likes this.
  14. Cloud

Cloud UFC
    Light Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    15,494
    Zdobyte Lajki:
    19,780
    Punkty:
    1,790
    I Wojsław Rysiewski odszedł z MMARocks bo MMARocks upadało i nie chciał być już częścią portalu jak sugeruje Nilg? Nie. Wojsław Rysiewski odszedł z MMARocks bo KSW zaproponowało mu stałą posadę za prawdziwe pieniądze. Odejście redaktorów od MMARocks nie miało nic wspólnego z tym, że rzekomo pogorszyła się jakość portalu czy do władzy doszły "gimby".

Może to i lepiej, że ludzie nie wiedzą czym tak naprawdę zajmują się redaktorzy naczelni. Rozumiem jak to wygląda z zewnątrz, jednak prowadzenie firmy to niekoniecznie pisanie artykułów czy udzielanie się w podcastach. I Jakub Bijan był świetnym naczelnym i Marcin Jabłońskim jest nim teraz. Wydaje mi się, że Cohones oczekuje jakiejś wyrazistości, nie wiem, może integracji z forum, inaczej następuje szydera i drwiny na tematy, na które się nie ma pojęcia. Czy siedzisz w naszych finansach? Czy zajmujesz się księgowością? Wspomnianym zarządzaniem redakcją? Patronatami? Umowami sponsorskimi? Organizacją Heraklesów? Nie? To żyj nadal w świecie w którym "wiedza o MMA" czy pisanie artykułów świadczy o tym czy dany redaktor naczelny nadaje się na to stanowisko czy nie :)

MMA.pl jest w naszym wieku. Ale nawet jeśli, to było dużo portali, które startowały wraz z nami w 2007 roku, a nawet i wcześniej. To dzięki determinacji Defthomasa, Jakuba i ówczesnych redaktorów, portal jeszcze istnieje. To nieustanna praca, której nikt nie bronił portalom, które wtedy z nami rywalizowały. Istnieje powód dla którego my istniejmy, a oni już nie.

U nas jest mniej pudelka w przeliczeniu na ilość newsów. Polecam sprawdzić zamiast ślepo powtarzać mity.

Nigdy w życiu nie chwaliliśmy się liczbami. Zawsze panowała u nas cisza w eterze. Myślę jednak, że najwyższy czas z dumą mówić, że jesteśmy pierwsi w Europie. Konkurencja non stop ogłasza rekordy tu, tam, awansy w rankingach. Myślę, że pora abyśmy również i my zabrali głos chwaląc się tym czym powinniśmy i z czego dziś jesteśmy dumni :) I straszną bzdurą jest mówienie, że nie mamy poparcia hardkorowych fanów w kontekście takim, że 100% hardkorowych fanów jest na MMARocks, bo przecież siedzą tutaj, na Cohones :) Naprawdę z ręką na sercu nikt nikomu nie broni wyemigrować na MMANews, InTheCage czy Lowkinga. Te strony chyba też mają fora. Jeśli cenicie bardziej tamte strony to rejestracja jest u nich czynna :) i mimo tych apeli nadal u nich jest cmentarz i miasto duchów. Stworzyliśmy Cohones i dziś ono jest jakie jest. Może się nie podobać co robi redakcja, może się nie podobać, że kasujemy wpisy, ale nadal stworzyliśmy najbardziej zjadliwe miejsce w sieci, do którego każdy powraca by porozmawiać o MMA. To też jest pewnego rodzaju sukces, którego nie zniszczysz tekstami "hardkorowcy nas nie szanują". Nie muszą :) nadal siedzą na Cohones - i to jest sukces MMARocks :)

Widzisz staruszku. Zawsze znajdą się malkontenci mówiący "hurr durr hardkory nie szanujo!" A mimo to siedzą na Cohones i piszą na Cohones :) tak trochę to zalatuje hipokryzją, ale to tym bardziej nas cieszy, że to nasza zasługa, że dziś wszyscy tutaj są, a nie u konkurencji :) I wiesz dlaczego nigdy u konkurencji nie będzie ludzi? Bo większość zawsze TUTAJ będzie, nawet jeśli odejdzie dziś 10-15 osób, kolejne 50 będzie tutaj dyskutować :)

15. SawMar

SawMar Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    144
    Zdobyte Lajki:
    167
    Punkty:
    40
    Chciałem odpowiedzieć, ale po co w sumie, ani mi, ani Tobie, to nic nie da, a ja jestem zwykłym szarymużytkownikiem, więc i tak moje zdanie jest mniej warte w danym kontekście i uważam, to za coś normalnego . I chyba troszkę za bardzo źle odebrałeś mój komentarz.
    Mam prośbę, usuń moje konto, bo sam nie umiem.

RoryRGC likes this.
  16. Cloud

Cloud UFC
    Light Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    15,494
    Zdobyte Lajki:
    19,780
    Punkty:
    1,790
    Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze zawitasz do nas. Pamiętaj, tylko z nami będziesz szczęśliwy i tylko na Cohones znajdziesz partnerów do dyskusji o MMA. Szkoda z tego rezygnować :)

LeeBuLee, defthomas and Hefaner like this.
  17. Bambosze

Bambosze Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,465
    Zdobyte Lajki:
    2,111
    Punkty:
    490
    To temat o Robercie, w związku z czym przenoszę posty nie na temat do hydeparku :kis:

18. Szarlej

Szarlej Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    613
    Zdobyte Lajki:
    889
    Punkty:
    140
    Lepiej poświęć energię na artykuł albo felieton. Dobrze Ci to wychodzi, a mi brakuję autorskich treści. Tak, wiem że kasa i " klikalność" się zgadzają, ale chyba nie tylko to jest ważne.

19. Cloud

Cloud UFC
    Light Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    15,494
    Zdobyte Lajki:
    19,780
    Punkty:
    1,790
    Dobrze, napiszę coś przez weekend. Dzięki za motywację :)

defthomas and Szarlej like this.
  20. Szarlej

Szarlej Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    613
    Zdobyte Lajki:
    889
    Punkty:
    140
    Eee... Zaskoczyłeś mnie. Dziękuję:eddieconspiracy:

defthomas likes this.