1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

wypadające kolano

Discussion in 'Rocks Trening' started by wolftime, Aug 2, 2016.

1. wolftime

wolftime Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    447
    Zdobyte Lajki:
    196
    Punkty:
    140
    Przelozylem ze wzgledu na nowa prace. Dodatkowo ostatnio poprawil sie stan kolana robie cwiczenia wzmacniajace i serio jest duzo lepiej

Unbreakable likes this.
  2. Unbreakable

Unbreakable BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    911
    Zdobyte Lajki:
    278
    Punkty:
    490
    Dobrze słyszeć:) zrób rezonans na wszelki wypadek, chyba, ze juz robiles;) ale życzę Ci jak najlepiej no i możliwie bez operacji;)

wolftime likes this.
  3. wolftime

wolftime Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    447
    Zdobyte Lajki:
    196
    Punkty:
    140
    Mam rezonans zrobiony ale na rezonansie nue jest zerwane, a naderwane. dokladbiej opisane jako hardzo cienkie lekarz nie jest w stamie jednoznacznie stwierdzic czy ooeracja jest konieczna choc wypisal zabieg i powiedxial ze sam mam zdecydowac ...

Unbreakable likes this.
  4. Unbreakable

Unbreakable BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    911
    Zdobyte Lajki:
    278
    Punkty:
    490
    Powiem Ci tak, z doświadczenia wiem (bo juz jestem po operacji), ze dobra decyzja lekarza, to podstawa. Ja miałem dużo szczęścia, ze trafilem na kogoś, kto na prawdę zna się na tym wszystkim. Powiedział mi wprost, ze jeśli było by tylko naderwane, to mocna rehabilitacja, a to się z rośnie, jednak ja miałem je całkowicie rozerwane, nawet przyczepów nie było widać:D wiec mnie kroili:) jeśli bylbys z małopolski dalbym Ci namiar.

wolftime likes this.
  5. MMaciek

MMaciek BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,028
    Zdobyte Lajki:
    618
    Punkty:
    1,790
    Bazujac na własnych doświadczeniach, polecam wykorzystać wszelkie inne metody leczenia zanim zdecydujesz sie na operacje. Operacja to ostateczność, a długa i mozolna rehabilitacja to konieczność. Bez dobrego i co za tym idzie kosztownego terapeuty można nabawić sie innych dolegliwości.

Ja wychodowalem sobie konflikt rzepkowo-udowy po chujowej rehabilitacji i proces naprawy tego zajął mi ponad rok.

wolftime likes this.
  6. wolftime

wolftime Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    447
    Zdobyte Lajki:
    196
    Punkty:
    140
    Tak BTW do tych co naprawiali kolano. Jakie ćwiczenia stosowaliscie ?

7. Gaara

Gaara UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,429
    Zdobyte Lajki:
    16,553
    Punkty:
    1,190
    ja jebalem tylko wzmacniajace uda i lydki, czyli ogolnie cwiczenia na nogi

8. Unbreakable

Unbreakable BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    911
    Zdobyte Lajki:
    278
    Punkty:
    490
    Przed operacja, tak jak napisał @Gaara , wzmacnianie dwuglowych no i czworek wręcz nieuniknione. Mimo, iz miałem mocno rozbudowane, to na drugi dzień po operacji, praktycznie zlecialy do zera:/ po operacji spięcia na wyprostowanej nodze czworoglowych, unoszenie nogi w gore leżąc na plecach i na boku. To były pierwsze cwiczenia. Z czasem nauka chodzenia, pogłębianie zgiecia w kolanie no i mobilizacja rzepki oraz blizn, żeby zapobiegać zrostom.

Share This Page