Konkurs! Wygraj koszulkę od Ground Game!

Z Janu Cruzem bo pewnie by spierdolił przed walką , a nawet jak by dotarł to bym sobie rundę jakoś wytrzymał.
 
Z Yoelem Romero, klęknąłbym i zacząłbym się modlić w oktagonie a on by się przyłączył. Tak minęła by jakoś pierwsza runda.
 
z Conorem McGregorem, wytrzymałbym nawet półtora rundy a potem mówił że je wygrałem i żądał rewanżu
 
Myślę, że spokojnie wytrzymałbym runde z Anthony Johnsonem, zaryzykuję nawet stwierdzenie, że mógłbym go skończyć w stójce (ale gdzies w 2-3-4 rundzie, kiedy by opadł z sił). Mam żelazna kondychę, dobre zapasy, szczęke z granitu i niezły boks. Zapomniałem dodać, że wytrzymałbym z Rumble tylko, gdy jestem głodny. Dlaczego ?
Bo głodny nie jestem sobą :boystop:
 
Z Kasparowem.
Bo zawodnikiem jest (nie było mowy, jakiej dyscypliny), a mma tak on, jak i ja chuja umi.



@Born2kill
Iro na zdjęciu ma rozmiar "M", więc nie takie małe te M-ki :). Ważył wtedy 85 kg.
Co poradzę. Lepsza była by eSka pewnie, ale konkurs bez FB czy innych subskrypcji, więc biorę udział ;) Trochę eMek też mam, zależy od producenta. W pracy noszę M'ki :D A na Iro dość przymała ta koszulka tu :D Poza tym nigdy nic nie wygrałem i pisząc niezbyt wierzyłem, że to się zmieni tym razem, zwłaszcza, że wymagania niewielkie by wystartować :D
No, ale może ktoś widząc mnie w koszulce nie zechce się sprawdzać na glebie, a w stójce, a to raczej ona moją bliższą płaszczyzną, taka zmyła ;)
 
Nie no, śmieję się z tego tekstu, dobry był :D taki suchar (ale pewnie teraz @Gaara mi cofnie lajka :<)
To masz ode mnie jakby Gaara się okazał tym, który daje i odbiera :D To nie próba przekupstwa oczywiście. Nie czytałem nawet innych odpowiedzi z braku czasu :-|
 
Z Werdumem... Zacząłbym robić dziwne miny i walka zamieniłaby się w pojedynek na trollminy :D
 
Z Werdumem... Zacząłbym robić dziwne miny i walka zamieniłaby się w pojedynek na trollminy :D

1160.jpg
 
Z Connorem McGregorem. Mysle, ze moje 2 lata żużitsu starczyłoby na 3 poddania w 1 rundzie :)
 
Mam nadzieje, że nie było bo nei przeglądałem tematu:

Z Bobem Sappem, myślę, że nawet nie 1, a 5 rund epickiego i historycznego pojedynku byśmy dali. Dobry scenariusz i walka przeszłaby do historii światowego mma :)
 
Rozmiar M? Co to za dyskryminacja? ;( dla tej koszulki nie chciałoby mi się od komputera odchodzić. Nie wcisnąłbym się w nią nawet jakbym odstawił te wszystkie chipsy i hamburgiery.

Przyszedłem tu tylko pomarudzić :D
 
Back
Top