Wybory Parlamentarne 2015 - Zakłady Bukmacherskie

Uhuhu ja tu już widzę linie 21,5 na PO :D
No niestety jak się chce porządnie zarobić na wyborach to trzeba się interesować obstawianiem ich już co najmniej miesiąc przed.
Na początku miał być tylko under PO ale przewineło się tyle typów przez ten czas że mam władowane tyle hajsu że nie mogę się już doczekać kiedy to się skończy. Proponuje teraz obserwować sondaże, myślę że spora szansa że kukiz przegoni ZL, może niekoniecznie w sondażach ale w wyniku wyborów. Sam dziś pograłem rano Kukiz - 3 partia w parlamencie po 4.5, teraz stoi po kursie 3.
 
Uhuhu ja tu już widzę linie 21,5 na PO :D
No niestety jak się chce porządnie zarobić na wyborach to trzeba się interesować obstawianiem ich już co najmniej miesiąc przed.
Na początku miał być tylko under PO ale przewineło się tyle typów przez ten czas że mam władowane tyle hajsu że nie mogę się już doczekać kiedy to się skończy. Proponuje teraz obserwować sondaże, myślę że spora szansa że kukiz przegoni ZL, może niekoniecznie w sondażach ale w wyniku wyborów. Sam dziś pograłem rano Kukiz - 3 partia w parlamencie po 4.5, teraz stoi po kursie 3.
Ja już mam też sporo zamrożonego siana na lewicowych underach. Dołoże chyba pewniaczka under 26 PO z Fiorentiną na czwartek.
 
Widziałem sondaż, Korwin 4,1% poparcia ma niby co mnie trochę zmartwiło. Ale potem zobaczyłem 43% dla PiS, w co za $!@$ nie uwierzę :)
 
"Październikowa fala badania została przeprowadzona w dniach 1-6 października 2015 r."
Czyli sondaż o kant dupy nic nie odzwierciedlający poparcia, dodatkowo pewnie trochę zmanipulowany, więc easyy ;p
 
Czy wynik PSL wyższy niż 7.5 % to choć troche możliwy scenariusz? (Upewniam się do undera)
 
PSL zawsze ma mniej w sondażach niż w wyborach, bo po wsiach nikt sond nie robi :tongue: Zresztą ja nie wiem na kim oni te sondaże robią... Do mnie ani do nikogo, kogo znam nikt nigdy nie zadzwonił (przynajmniej nikt się nie chwalił :smile:) , a jakieś sondaże robi się praktycznie codziennie:lol: Braliście udział w jakimś sondażu kiedyś?
 
Sondaże, sondażami, a pamiętacie jeszcze jakie miały one przełożenie na wybory prezydenckie? Mój kolega brał udział i było to dość śmieszne. Przed pytaniami na kogo zagłosuje były pytania czy słyszał o ostatnich sukcesach i spełnionych obietnicach Kopacza, albo czy słyszał co ostatnio Kaczyński wygadywał o imigrantach. Zastanawiał się czy to nie dzwoni przypadkiem ktoś z biura wyborczego PO. Była to prawdopodobnie CBOS, czyli ten nad którym nadzór sprawuje Kopacz.
 
U mnie wszystko siedzi :D :D Tylko korwin 4,9 a mam over 4.5 ale raczej dojdą głosy z zagranicy które są nie liczone w sondażu i wejdzie do sejmu janusz ;p
 
Ja na duży plus, bo Janusz over 4.5, więc wejdzie największy zakład, nowoczesna grosze na -, bo dałem under ale zlew nadrobił bo dałem under i wszedł.
 
Ja na duży plus, bo Janusz over 4.5, więc wejdzie największy zakład, nowoczesna grosze na -, bo dałem under ale zlew nadrobił bo dałem under i wszedł.
jeszcze moze sie zmienic, wiec nie badz taki pewny
oczywiscie fajnie jakby Korwin mial te 5%
 
oficjalnie korwin 4,76 ..
over 4.5 siedzi ale tak czy siak myślałem że tym razem ogarną próg wyborczy..
Widocznie mnie też poniósł optymizm....
 
Back
Top