Wspomnienia z dzieciństwa, czyli kiedy Buka straszna była

tiny-toon-adventures-1-06.png




Uwielbiałem grę tak jak i bajkę, Dr. Mario, Rycerze Zodiaku, Pokemony też, Motomyszy z Marsa (moja ulubiona bajka), Dragonball, Power Rangers (ale tylko do 2001 roku, w emisji na Polsat 2 od 1997) i masa innych rzeczy, których nie potrafię wymienić. Lata 90-te, Boże jak ja bym chciał żeby wrócilły...
 
Właśnie sobie uświadomiłem że rozmawiamy o poprzednim wieku. Dwa dziesięciolecia wstecz. Mindfuck. Czas musi tak zapierdalać ?
 
Ja nie lubiłem Muminków, bałem się ich, ale raczej nie ze względu Buki. Tabaluga najlepszy, mam na VHSach jeszcze dużo odcinków. Arktos to był dziad... :D



 
Temat jest wspomnienia z dzieciństwa, a nie z liceum :)


Temat to wspomnienia z dzieciństwa ,a nie wspomnienia z dzieciństwa spamteama. Każdy urodził się w innym roku i kojarzą mu się z dzieciństwem inne rzeczy, a ja akurat za małolata w to grałem
 
Ja pamientam Rumcajsa, Szuwarka potem Cubase, Yattaman-a i DraganBall, walka z Frezzer-em trwała chyba z 20 odcinków:-)
 
Jeśli ktoś pamięta to :
2140.jpg


zetony.jpeg


Oraz kopiowanie poniższego VHS'a na starym odtwarzaczu i magnetowidzie Orion to szacun ;)
vhs-krol-lew.jpg


Jedyny film na którym za dzieciaka płakałem :D
 
Jej, seriale, bajki, pelno gowna do zbierania w gumach czy czipsach, gdy doda sie do tego spedzanie calego dnia poza domem, to nie mam pojecia kiedy ja to wszystko bylem w stanie obejrzec :-)



Piekne czasy.
 
Wujek - oczywiście że pamiętam.



Ale za łebka byłem skur***ynem i nie płakałem na królu lwie :(
 
A kartki zbierane do segregatorów ?;p Miałem mega wielką zajebistą kolekjcę, cała podstawówka mi jej zazdrościła, pogoniłem ją po trzech latach kolekcjonowania za 50zł ;p (kiedyś to było w chuj dużo tym bardziej dla 9-10 latka w naszych okolicach) ;d
 
Tęsknię za moim Atari :( nie wpsominajać o sprzęcie unitry w gustownym późno PRL-owskim designie z płyty paździeżowej , apropos stara prawie 25 letnia Unitra Diora dalej działa u mnie w garażu :D
Atari-2600.jpg


radio-unitra-diora-amator-2-amplituner-okazja-1611705475.jpg
 
mnie ta gierka pochłonęła, oczywiście karate :-) RENEGADE, bosowie urywali dupe : D, only automaty mode, nie było konsol w Polsce kiedyś:-)



renegade.jpg




renegade-arcade2.png
 
http://allegro.pl/karty-dragon-ball-38-sztuk-z-czipsow-chio-zobacz-i3115964096.html
 
@error



38 sztuk? Bitch please, mam około 100..



Wspomnienia to : Dragon Ball przede wszystkim, Power Rangers i Pokemony, jeżeli chodzi o telewizje.











A Buki się nie bałem, Mała Mi wkurwiała strasznie, wolałem już Gumisie. No i Kaczor Donald!



W DSJ 2 też sie grało, szkoda,że nie chcą działać na moim kompie :-)
 
Zasadnicze kwestia - zawsze myślałem, że Buka = ona (suka!)
To był jednak on? :D








Zawsze myślałem, że buka to ona a nie on :)
Hehe. Wiedziałem, że ktoś poruszy ten temat :-) Zacząłem teraz, coś szperać w internecie i ciężko to potwierdzić, ale jednak przychylałbym się bardziej do rodzaju żeńskiego, bo ta wersja pojawia się częściej. No i lepiej brzmi, nawet:-) Mógłby ktoś zmienić nazwe tematu na:



Wspomnienia z dzieciństwa, czyli kiedy Buka straszna była.



No i dodać na samej górze posta i wyśrodkować ten obrazek, bo chciałem podmienić, ale przez przypadek usunąłem stary:-)

kupa2.png




W DSJ 2 też sie grało, szkoda,że nie chcą działać na moim kompie
sad.gif


http://www.dosbox.com/
 
dziala hubi, przez dosa, ja gram na win7. karty telefoniczne sie zbieralo. pamietacie jak kiedys w proszku jakims z henkla bylo zawsze 10 zl? jeszcze te stare. wujek, ja pamietam te aparaty, ale kurwa nie wiem ile wtedy mialem ze 5 lat gora. lego mialem w chuj, ale teraz moj siedmioletni syn ma juz wiecej, niz ja przez cale dziecinstwo uzbieralem. najlepsze kapsle byly z mortal kombat plastiki i z fifa 98. kaczor donald i gigant. daimos. te gwizdki z milky way, co ktos tam wkleil to specjalnie zamawiam z uk, bo ostatnio z zona dostalismy na nie smczka. byla taka bajka na rtl7, superpies. paleczki lodowe, ktorych mozna bylo zjesc z tysiac i oranzada na miejscu za gowniane 30 groszy.
 








KURWA Power RAngers było epickie!! Mięsniak i Czacha miażdżyli system!!











a jak Tommy zaczął nakurwiać na piszczałce to wiadomo, że będzie ogień!!
 
Pamiętacie fazy na yoyo, albo tamagotchi ? Były też takie żelowe łapki na żelowej smyczy co się do wszystkiego lepiły. I piłeczki kauczukowe. I pistolety na kulki. I kapiszony, i petardy korsarze. AAAAAA dzieciństwo wróóóóóóć !
 
Back
Top