1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wolałbym, żeby Saleta dał sobie spokój!

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Aug 6, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,797
    Zdobyte Lajki:
    26,427
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
  2. vonski

vonski Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    468
    Zdobyte Lajki:
    423
    Punkty:
    1,790
    Chyba pierwszy raz w życiu widzę, jak Najman mówi coś co ma trochę sensu. Dalej go nie lubię, ale ten cyrk, który odwala Saleta też mi się nie podoba….

3. VaeVictis

VaeVictis UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,145
    Zdobyte Lajki:
    13,957
    Punkty:
    1,790
    Ilosc bzdur opowiadanych przez Najmana rosnie proporcjonalnie do wzrostu ilosci kamer i mikrofonow.

4. Touhaj

Touhaj Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    18
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Najman zapomniałeś jaki kozak byłeś przed walką z pudzianowskim?? dostałeś w ryja i teraz się pucujesz do pudziana… Teraz boisz się salety i tez sie pucujesz dobrze ujołeś jak walka sie skonczy, jak bedziesz musial uciekać to uciekniesz!!! Jeszcze raz alpeluje do włodarzy KSW mam nadzieje ze tu zaglądacie prosze was promujcie młode talenty z polski. Mma eksplodowało w polsce lepiej niz grzyby po deszczu wychwytujcie moldych iteligentnych, sprawnych i utalentowanych ludzi i zapeaniajcie nam wspaniale wrazenia podczas gali!! pozdrawiam

5. slivex

slivex Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,399
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    to co gada to mi sie nawet podoba mimo że go nie lubie a zachowanie salety to mnie chwilami denerwuje, coś czuje że nie obejrzę tej walki

6. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    slivex:
    A zalozymy sie, ze obejrzysz? [​IMG] [​IMG]

7. Tiger32

Tiger32 Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    371
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nie przepadam za Najmanem ale będe za nim z dwóch powodów. Po pierwsze nie podoba mi się cwaniakowanie Salety a po drugie Najman walczy żeby dac kase na cel charytatywny.Nie oszukujmy się ale Najman ma mało argumentów na wygranie tej walki jak sam mówi będzie to starcie bokserów tylko że bokserem jest tylko Saleta bo raczej jego tak nazwac nie można. Rywali z bilansem 2:30 to kompletny laik potrafiłby oklepac ale mam nadzieje na jakiś lucky punch albo że coś w parterze wywinie.

8. Arian1991

Arian1991 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    32
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Jak tak obserwuje Najmana to wydaje mi się że on się boi i obawia Salety … to będzie dla niego wyzwanie hehe:D

9. Arian1991

Arian1991 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    32
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    aa Co do Salety to w sumie zbyt lekceważy Najmana nigdy się tak nie lekceważy rywala jak to robi Saleta…

10. Guest

Guest Guest

powiem szczerze że można zgłupieć pod wpływem tego co robi ksw sam już nie wiem co o tym myśleć…

11. Garfield_70ccm

Garfield_70ccm BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    916
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    dlaczego wszyscy napinacze którzy jeżdżą po KSW mają od 1-5 komentarzy??
    chyba że chodzi Ci o zgłupienie od szczęścia z powodu kozackiego turnieju i 2 walk extra;)

12. Guest

Guest Guest

garfield nie pierdziel! Ja nie rozumiem tego ich kumpelstwa z najmanem! to jest ich nadworny błazen tylko to rozumiem w całości

13. Garfield_70ccm

Garfield_70ccm BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    916
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    jeśli kosztem Najmana maja być tacy zawodnicy w turnieju o jakich KSW mówi, przeboleje tą walkę z Saletą (Nawet poniekąd jestem zainteresowany tą walką WAR NAJMAN!!!:))

14. Przemek

Przemek UFC
    Featherweight

Komentarze:
    8,598
    Zdobyte Lajki:
    5,327
    Punkty:
    1,890
    Freakshow to naprawdę przednia zabawa :).Są dobre walki + będzie się z czegoś pośmiać :)

15. marius

marius Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    189
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Caly czas twierdza ze PRIDE jest ich wzorem to mamy takie male PRIDE z freak show Najman – Saleta i Pudzian kontra ten Buterbean.

16. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Ja zauważyłem że modne jest pieprzenie negatywne na temat wszelakich Freak Show. Ja mogę być uważany za największego tandeciarza, ale tu i teraz przyznaję się że jestem wielkim fanem takich pojedynków w MMA i zawsze będę je wyczekiwał ze zniecierpliwieniem.

Co do Najmana w tym pojedynku wzbudza u mnie więcej sympatii. Jak napisał Garfield “WAR NAJMAN” [​IMG]
    BTW. Ja bym się cieszył jakby Najman poddał Saletę jakimś (nawet prymitywnym) poddaniem, bardziej niż jakby walka miała zakończyć się nokautem.

17. krzychu83

krzychu83 Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    201
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    DDZ
    Gdyby Marcin przyłożył się do treningu MMA od walki z Pudzianem to poddanie Salety byłoby mozliwe , skoro juz musza wystapic na KSW to chciałbym zeby to chociaz przypominało walke MMA , tymczasem obaj nawet nie udaja ze beda sie ciezko przygotowywac do walki ,to nie jest fer w stosunku do kibiców

18. Tjo

Tjo Moderator Cohones

Komentarze:
    2,780
    Zdobyte Lajki:
    1,612
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Niewolnicze Południe
    Proponuje duszenie cycem :)

19. krzychu83

krzychu83 Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    201
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    DDZ
    musiałby miec takie jak Robert Paczkow

20. seban28

seban28 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    821
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    krzychu83 ma rację, jak to w ogóle możliwe w cywilizowanym kraju, że taki Saleta, człowiek de facto pracujący dla KSW w sensie walki na gali, mówi na konferencji, w obecności właścicieli KSW, czyli jego szefów, ze do walki się nie będzie przygotowywał, w ogóle olewa ciepłym moczem trening bo i tak jest świetny.
    Ciekawe jak by Dana zareagował, jakby jakiś zawodnik na konferencji podobnie się wypowiadał o swoim pojedynku.

Share This Page