Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Zaluje, ze nie bylo dyskusji o kontraktach. Jak to jest, ze zawodnik go nie wypelnil a podpisuje nowy z innym pracodawca? I to nie pierwszy raz dzieja sie takie cuda. Zmija juz sie kiedys wypowiadal na ten temat? Chetnie bym posluchal.
 
Panowie chyba delikatnie zapomnieliście czego ten temat miał dotyczyć i prosicie się o jego zamknięcie.
Polecam przeczytać sobie tytuł, przeanalizować go dokładnie i skończyć personalne wrzuty na kogoś z powodu jego wyglądu, bo takie rzeczy nawet w kłótniach w przedszkolu były słabe i nie na miejscu.
Dostaliście swobodę wypowiedzi, to wykorzystajcie ją w należyty sposób.
Madzia coś się ruszyło w prawie wywiadu z Włodarkiem? Pytałem Cię o to pół roku temu to "był w planach" więc jak wygląda to teraz?
 
Zaluje, ze nie bylo dyskusji o kontraktach. Jak to jest, ze zawodnik go nie wypelnil a podpisuje nowy z innym pracodawca? I to nie pierwszy raz dzieja sie takie cuda.

w FEN'ie niby sa kontrakty, ale pozniej sie okazuje ze one nie maja zadnego pokrycia w rzeczywistosci - fenomen
mozna mnozyc zawodnikow ktorzy mieli wazny kontrakt i sobie uciekali w inne miejsce, bez zadnych konsekwencji
najczesciej chyba do krs1
 
Ty chłopie robisz off top w co drugim temacie, w którym się udzielasz. :confused:

Ja nikomu nic nie zabraniam, przykład grzybicy to było pokazanie, że jakaś pseudo poprawność może prowadzić do takich absurdalnych sytuacji.

I czego jak czego, ale w ogóle nie rozumiem, dlaczego rozmawiasz z moją byłą o moim penisie? ::clintdis:: XD

musiała go jakoś pocieszyć, że gruby to jeszcze ma małego, więc mu powiedziała, że inni też mają małe. no i nadinterpretował, że chodzi o ciebie
 
b48ee65e65f2b37f988d376e58648e56_fb.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top