Wielki turniej na cohones.pl. Dla zwycięzców wspaniałe nagrody!

ok, ale jak tam wchodzę to jedna osoba nakurwia a ja stoję i nie mogę się ruszyć, jakiś czas idzie w prawym górnym rogu, a kiedy ja ma ruch. jak ta osoba strzeli to mnie wypierdala @OD69
Prawdopodobnie wszedłeś na serwer, z jakąś dziwną mapą, którą stworzył sobie jakiś gracz. My gramy na zwykłej mapie "Classic".

A to moje drugie przywołanie ludków, gdzie wpisywałem ręcznie też nie działało? Może jest jakieś ograniczenie na ilość przywołań w jednym poście.

Co Wy nagle zdziwieni z tymi drużynami po 2 osoby? Przecież w pierwszym poście z opisem turnieju jest napisane: "- Po zakończeniu zapisów wszyscy gracze zostaną losowo podzieleni na dwuosobowe drużyny(...)"
 
Dobra, teraz pytanie - będzie narzucony terminarz, czy sami mamy się ustawiać każdy z każdym w grupie?
 
@d-amian-enp trzeba by zagrać jakiś sparing, nim mnie sklniesz za bycie lamusem :)
Panie, mamy wyjątkowej klasy tandem. Grałem parę razy (przynajmniej mi się wydawało, że grałem ;))
Dzisiaj do 17 mam czas, potem w robo na noc.
edit. kiedyś wygrałem na cohones torbę Hayabusa w konkursie, w którym wytypowałem przegranego także będziemy czarnym koniem ;)
 
Last edited:
Panie, mamy wyjątkowej klasy tandem. Grałem parę razy (przynajmniej mi się wydawało, że grałem ;))
Dzisiaj do 17 mam czas, potem w robo na noc.
edit. kiedyś wygrałem na cohones torbę Hayabusa w konkursie, w którym wytypowałem przegranego także będziemy czarnym koniem ;)
ja dziś już nie ogarnę, roboty w chuj, zaraz fajrant, żarcie, drzemka, trening. nie ma czasu na kuleczki :(
 
Back
Top