Wielki turniej na cohones.pl. Dla zwycięzców wspaniałe nagrody!

Tabele grupowe

DaoFbi5.png
2xuRrYQ.png

hXPhoKt.png
vaVbDaL.png

Wklej to Szady może po "Mniam mniam!". I dodaj Clouda do listy.


@OD69
@Szady
@mmammag
@Shoocker
@mateusz19191010
@Solaris
@dufia
@Luke
@Suchar
@Gaara
@Matszo92
@d-amian-enp
@jut
@Tomasco
@mat01
@zychal
@Wewiur
@DickNiaz
@damianancelotti
@Majkelos
@kkkacperrr
@karik25
@Karton323
@Gienek
@allan77
@Perfumiarz
@avalon
@Arlovski
@vaicavalo
@Jacek Okninski
@Ariske
@adrooz
@zupelnieObcytuu
@Cloud
Przywołało Was to? Bo nie wiem czy jak wklejam to też działa.

Dużo dobrej zabawy dla wszystkich :beer:
 
Last edited:
@OD69
Nie przywołało, ale mam ciekawą ekipę w grupie!
A jakie ciekawe pary wylosowało!
Grupa A wygląda normalnie :D towarzyska ekipa z codziennego grania - Gaara+Wewiur vs. Dufia+Mmag
Grupa B też ciekawa i takie pojedynki już bywały Ja+Gruby vs. Majkelos+Solaris
 
@OD69 jasna sprawa ;) chociaz zylem w przekonaniu, ze bedzie 3vs3 na bigu :D na klasiku szybko mozna bramke stracic :D
@Gaara @Wewiur powodzenia mordy, widzimy sie w finale

edit
proponuje ludzi oznaczyc jeszcze raz (bez edycji posta!), bo ja np powiadomienia nie dostalem
 
proponuje ludzi oznaczyc jeszcze raz (bez edycji posta!), bo ja np powiadomienia nie dostalem
W tym drugim poście wpisywałem nicki ręcznie i wybierałem je z tej listy co się pojawia jak się wpisze @cośtam.

@zychal dziś jestem gotów! Jak u Ciebie z czasem @mat01 Tą linie dodałem przy edycji, to rozumiem, że Was nie przywołało?

Zapomniałem terminarz podać, to myślę, że wystarczą 2 tygodnie. Także Szady dopisz przy grupach coś takiego:
Na rozegranie wszystkich meczów w fazie grupowej macie 2 tygodnie (26.10.2015 - 09.11.2015)
 
@mateusz19191010 jak coś mi pasuje codziennie koło 20 ziomeczku. Ale to zawsze możemy dograć. Generalnie po pracy (16) jestem dostępny.
@OD69 muszę na meczu być jako DickNiaz czy mogę w klasycznych barwach?
 
@mateusz19191010 jak coś mi pasuje codziennie koło 20 ziomeczku. Ale to zawsze możemy dograć. Generalnie po pracy (16) jestem dostępny.
@OD69 muszę na meczu być jako DickNiaz czy mogę w klasycznych barwach?
Nie musisz, aczkolwiek miło by było jakbyś był pod nickiem z forum. Denerwuje mnie trochę jak nie kojarzę połowy graczów na serwerze, bo jakieś nicki z dupy wpisują. A najlepiej to było po meczu Polski, 10ciu Lewandowskich biegało :boystop:

No ale jak bardzo chcesz, to graj sobie pod jakim nickiem masz ochotę :wink:
 
To w końcu dzieliłeś tak, żeby stali bywalcy trafili na siebie? Coś nie chce mi się wierzyć, że praktycznie każdy z grających regularnie jest w parze z ogarniętą osobą :D. No trudno, mi zostało i tak was wszystkich ojebać i zdobyć nagrodę dla szaraka;)
 
Dobre, ktoś mi powie jak to działa bo wchodzę i nie obczajam. dodam że jestem anty komputerowy.
 
To w końcu dzieliłeś tak, żeby stali bywalcy trafili na siebie? Coś nie chce mi się wierzyć, że praktycznie każdy z grających regularnie jest w parze z ogarniętą osobą :D. No trudno, mi zostało i tak was wszystkich ojebać i zdobyć nagrodę dla szaraka;)
Wszystko przebiegło całkowicie losowo. Porobiłem karteczki, mieszałem jakby opętał mnie szatan żeby zapewnić wysoką losowość i tak się wyniki porozkładały jak widać. Oczywiście nie licząc osób, które wcześniej uiściły odpowiednią opłatę na moim koncie. ;)

Dobre, ktoś mi powie jak to działa bo wchodzę i nie obczajam. dodam że jestem anty komputerowy.
Ale z czym masz problem? Ktoś tworzy serwer, daje linka, wchodzisz w tenże odnośnik i grasz strzałkami oraz x-em, ewentualnie spacją.
 
ok, ale jak tam wchodzę to jedna osoba nakurwia a ja stoję i nie mogę się ruszyć, jakiś czas idzie w prawym górnym rogu, a kiedy ja ma ruch. jak ta osoba strzeli to mnie wypierdala @OD69
 
Back
Top