Wielki turniej na cohones.pl. Dla zwycięzców wspaniałe nagrody!

Może zróbmy ankietę.
Pytanie czy turniej 2vs2 czy 3vs3.

Zakładając 12 osób w turnieju, to mamy 4 zespoły, każdy gra z każdym 3 mecze. Później pierwszy z drugim zespołem gra dwumecz o zwycięstwo w całości.
Będzie szybciej, sprawniej, więcej emocji, a do tego osoby nie umiejący dobrze grać w haxa zgubią się w zespole z dwoma silniejszymi członkami :o o: Więc składy będą bardziej wyrównane.

Losowanie można oprzeć o podział chętnych na 3 grupy: zawodowiec, średni, amator. I robimy zespół losując po jednym uczestniku z każdej grupy.

A tak w ogóle, to na jaki .... komuś, kto gra w haxa odżywki low carb?
 
Cieszę się z okazji tylu chętnych :applause:, ale jestem wk***iony, że jak mamy grać dla zabawy(bez sponsorów) to raptem kilka osób gra k***a m*ć.

To jest Wyjątkowej Klasy Wkurw!
WwC i pozdrawiam.
 
Może warto zrobić dwie grupy. Losować stałych userów ze sobą, a Oplotowców z Oplotowcami? Oplotowcy spotkają się dopiero w drugiej turze ze stałymi bywalcami.
Jeśli coś takiego rozważać to może białe pasy, a nie Oplotowców? To, że ktoś mało postów pisze nie znaczy, że nie jest stałym bywalcem od lat. Przykładowo @Majkelos i @kkkacperrr, którzy niedawno się zapisali do turnieju są na forum kolejno od 2 i 5 lat, a są Oplotowcami. W dodatku nawet wczoraj z nami grali dla zabawy. Koncepcja na pierwszy rzut oka mi się spodobała, ale jak się nad tym zastanowić to chyba zły pomysł jest.

Jeśli dobrze rozumiem to po pierwsze chcesz losować tak by nowi userzy byli ze sobą łączeni w jedne drużyny, a po drugie stworzyć jedną grupę dla nich i drugą dla reszty, zamiast czterech grup (A,B,C,D)? Po pierwsze liczba Oplotowców powinna być wtedy mniej więcej taka sama, co jest mało prawdopodobne. Po drugie dwie grupy to będzie dużo więcej meczów w fazie grupowej, a chciałbym, żeby ten turniej nie trwał zbyt długo, same playoffy to 3tyg z tego co podałem.

Przyjmijmy dla wygody, że zapisze się równo 40 osób, czyli mamy 20 drużyn. Przy 2 grupach (po 10 zespołów), każdy team może zagrać po 9 meczów, to strasznie dużo. Poprawcie mnie jeśli źle liczę.: w każdej grupie może być rozegranych 10*9/2 (10 drużyn * 9 meczów / 2) z tego wychodzi aż 45 meczów na grupę, a łącznie 90! Chciałbym, żeby faza grupowa nie trwała dłużej niż te 3 tygodnie, a na pewno w tym czasie zostanie rozegrane sporo mniej meczów niż to 90, a nie chciałbym żeby dobry zespół nie dostał się do playoffów, przez to, że nie miał czasu tylu meczów nakurwiać. Przy takiej samej liczbie graczy, a przy 4 grupach, liczba meczów jakie może rozegrać drużyna to 4. Myślę, że wtedy każdy team znajdzie na tyle czasu by zagrać 4 mecze w ciągu 3 tygodni.

Poza tym grupa dla nowych userów będzie podatna na oszustwa. O wiele łatwiej będzie na siebie trafić do pary. Zarejestruje się kilku graczy, którzy umieją w to grać (nie tak jak my :P) licząc, że na siebie trafią i zgarną nagrodę. Albo jakaś chołota zarejestruje po kilka kont, żeby któreś na siebie trafiły i dzięki temu grali ze swoim znajomym. Ok tutaj to czyste spekulacja, pewnie nic z tego by nie nastąpiło, ale warto to brać pod uwagę.



Co do 3vs3, to jestem na tak, ale wszystko zależy od liczby osób, które się zapiszą. Na razie jest nas za mało. Poza tym 2 nagrody nie wystarczą dla 3 graczy. Z tego co wiem to Szady już dwa razy się kontaktował z naszym sponsorem i może oszczędźmy mu kolejnego. Zgadzam się z tym co piszecie o 3vs3 ale proponuje teraz zrobić 2vs2, a jeśli wszystko wypali i będzie dużo graczy to następnym razem jestem za tym by od początku zrobić turniej 3vs3, nawet bez ankiet :smile:
 
Chętnie pogram ! @Grzechu może dla zwycięzców specjalne oznaczenia na cohones, jacyś "królowie Haxballa" czy coś w tym stylu?
 
  • Like
Reactions: OD
Zapisuje się :tongue:

Super zabawa z możliwością wygrania nagrody, nie ma nic lepszego :yahoo:
 
  • Like
Reactions: OD
Jedynymi nowymi osobami, z którymi grałem byli majkelos i kkkacperrr, a niby miało być tak, ze przez ten turniej więcej osób zacznie grać. Ten karik tez najlepszy, 4 posty napisane, wszystkie w ostatnich czterech konkursach..
 
Kiedy mecze? Zapisałbym się ale nie wiem czy będę miał czas grać a nie chcę wam psuć zabawy.
 
Kiedy mecze? Zapisałbym się ale nie wiem czy będę miał czas grać a nie chcę wam psuć zabawy.
Myślę, że nie będzie problemu, drużyny same będą się umawiały kiedy im pasuje. W fazie grupowej będzie 2 lub 3 tygodnie na rozegranie tych 3 meczów, a w playoffach tydzień na każdy mecz. Także myślę, że każdy znajdzie czas.
 
Kiedy mecze? Zapisałbym się ale nie wiem czy będę miał czas grać a nie chcę wam psuć zabawy.
Godziny poszczególnych spotkań będą ustalane indywidualnie po losowaniu drużyn i grup, także wszystko do dogadania. Zresztą sam mecz to 5 minut, więcz czas jakoś się da znaleźć. Wciągam Cię na listę.
 
Zresztą sam mecz to 5 minut, więcz czas jakoś się da znaleźć.
Czasem coś napisze, co mi się wydaje oczywiste, ale dla innych takie nie jest. Nie wiem czy opisałem to dostatecznie jasno, jeśli nie to warto skorygować pierwszy post. Owszem jeden mecz trwa 5 minut, ale cała rozgrywka łącznie przeciwko jednej drużynie to ok. 10/15 minut. Czyli jak się dogadasz z przeciwnikami i wbijecie na serwer, to gracie 2 lub 3 pięcio minutowe mecze. Można by poniżej zamienić słowo "mecze" na "rundy, żeby było jaśniej.
- Rozgrywka toczy się do wygrania dwóch meczów przez któryś z zespołów. To oznacza, że zależnie od wyników drużyny mogą rozegrać dwa lub trzy mecze, a cała potyczka może się zakończyć wynikami 2:0 lub 2:1.

- Po zakończeniu każdej rozgrywki należy umieścić stosowne informacje w tym temacie. Trzeba napisać przeciwko komu się grało, w ilu meczach zakończyła się rozgrywka (2:0 czy 2:1) oraz dokładną ilość bramek podczas każdego meczu.
 
A chuj, zapiszę się ;) Ale:

pierwsze primo Różnie u mnie z czasem

drugie primo Dziś wbiłem na tego haxballa żeby ogarnąć co to je. Zagrałem kilka meczów i za każdym razem drużyna w której się znajdowałem przegrywała. Pszypadek? Nie sondzę. Także wiedząc, że wisi nade mną ban uprzedzam: nie gram specjalnie chujowo, tylko po prostu jestem w to totalnym (na razie) lamusem ;)
 
  • Like
Reactions: OD
Bez przesady z tymi banami. :) Oprocentowany poleciał na dłuższy czas, także póki co limit wyczerpany. :D
 
A chuj, zapiszę się ;) Ale:

pierwsze primo Różnie u mnie z czasem

drugie primo Dziś wbiłem na tego haxballa żeby ogarnąć co to je. Zagrałem kilka meczów i za każdym razem drużyna w której się znajdowałem przegrywała. Pszypadek? Nie sondzę. Także wiedząc, że wisi nade mną ban uprzedzam: nie gram specjalnie chujowo, tylko po prostu jestem w to totalnym (na razie) lamusem ;)
Zbanujemy tylko najlepszego, bo na pewno chuj gra na dopingu. :crazy:

Jeszcze tylko 3 osoby i osiągniemy minimalną liczbę jaką sobie założyłem za sukces :)
 
Back
Top