Wielki turniej na cohones.pl. Dla zwycięzców wspaniałe nagrody!

Dzięki @OD69 za ogarnięcie wszystkiego. Mega robota!
A teraz panowie zgłaszać się do turnieju. To nic nie kosztuje, a zabawa przednia. :) Oczywiście będzie można później wpadać jako widz na mecze i obserwować zmagania.
żadnych widzów, będą psuć pingi :D dopiszcie mnie
 
  • Like
Reactions: OD
Wnioskuję tak BTW o dwie rzeczy. Pierwsza to dobrowolny wybór par, a druga, że na turniej nie mają wstępu osoby zarejestrowane po ogłoszeniu turnieju.
 
Wnioskuję tak BTW o dwie rzeczy. Pierwsza to dobrowolny wybór par, a druga, że na turniej nie mają wstępu osoby zarejestrowane po ogłoszeniu turnieju.
ja to bym w ogole nie zapisywal tych, ktorzy w ogole z nami nie grali, a teraz sie nagle wylaniaja z 5 postami na krzyz, bo odzywki zobaczyli lachmany
a jesli grali, a nie dawali swoich nickow, to niech udowodnia to tutaj wpisujac swoje nicki z gry
 
ja to bym w ogole nie zapisywal tych, ktorzy w ogole z nami nie grali, a teraz sie nagle wylaniaja z 5 postami na krzyz, bo odzywki zobaczyli lachmany
a jesli grali, a nie dawali swoich nickow, to niech udowodnia to tutaj wpisujac swoje nicki z gry
Nie chcialem az tak ostro pisac, ale skoro juz to zrobiles to moge poprzec postulat :D
 
Wnioskuję tak BTW o dwie rzeczy. Pierwsza to dobrowolny wybór par, a druga, że na turniej nie mają wstępu osoby zarejestrowane po ogłoszeniu turnieju.
Odnośnie pierwszego to rozmawiałem o tym z Szadym i przyznał mi rację, że lepiej losować wszystkie drużyny, bo w innym razie najlepsi gracze mogliby się dobrać tylko dlatego żeby wygrać nagrody, a to ma być przede wszystkim zabawa. Poza tym losowanie wspiera integracje forum, zamiast promować kolesiostwo.

Odnośnie drugiego wniosku, to sam nie wiem, może warto rozważyć. Chyba to nie zbyt fajne zachowanie, żeby rejestrować się dla nagrody.

ja to bym w ogole nie zapisywal tych, ktorzy w ogole z nami nie grali, a teraz sie nagle wylaniaja z 5 postami na krzyz, bo odzywki zobaczyli lachmany
a jesli grali, a nie dawali swoich nickow, to niech udowodnia to tutaj wpisujac swoje nicki z gry
Żeby zorganizować turniej 2vs2 potrzeba minimum 16 graczy, tyle z nas w to nie grało. Poza tym właśnie dzięki temu turniejowi nowi ludzie wypróbują tą gierkę, może im się spodoba i będzie nas więcej do gry na co dzień!! :) Jestem całkowicie przeciw temu co tu piszesz.

W ogóle to weźcie pod uwagę, że tym więcej drużyn tym więcej meczów rozegracie i będzie więcej zabawy!
 
Odnośnie pierwszego to rozmawiałem o tym z Szadym i przyznał mi rację, że lepiej losować wszystkie drużyny, bo w innym razie najlepsi gracze mogliby się dobrać tylko dlatego żeby wygrać nagrody, a to ma być przede wszystkim zabawa. Poza tym losowanie wspiera integracje forum, zamiast promować kolesiostwo.

Odnośnie drugiego wniosku, to sam nie wiem, może warto rozważyć. Chyba to nie zbyt fajne zachowanie, żeby rejestrować się dla nagrody.


Żeby zorganizować turniej 2vs2 potrzeba minimum 16 graczy, tyle z nas w to nie grało. Poza tym właśnie dzięki temu turniejowi nowi ludzie wypróbują tą gierkę, może im się spodoba i będzie nas więcej do gry na co dzień!! :) Jestem całkowicie przeciw temu co tu piszesz.

W ogóle to weźcie pod uwagę, że tym więcej drużyn tym więcej meczów rozegracie i będzie więcej zabawy!
ja moge nawet grac nie o nagrody, mam szczerze na to wyjebane. a jak mam grac z kutasiarzami, ktorzy sie melduja tylko dla nagrod, to wole w ogole nie grac. w haxa gralo nas chyba ze 50-60 osob od powstania tematu. juz wolalbym tych, ktorzy sie dzisiaj nie udzielaja jak np noodles, niz tych co leca tylko na proszki
 
ja moge nawet grac nie o nagrody, mam szczerze na to wyjebane. a jak mam grac z kutasiarzami, ktorzy sie melduja tylko dla nagrod, to wole w ogole nie grac. w haxa gralo nas chyba ze 50-60 osob od powstania tematu. juz wolalbym tych, ktorzy sie dzisiaj nie udzielaja jak np noodles, niz tych co leca tylko na proszki
Jak teraz gramy to jak 8 osób wbije na serwer to jest tłum. Żadnej różnicy mi nie robi czy ktoś grał z nami wcześniej. Cieszę się z każdej zapisanej osoby, która wcześniej z nami nie grała, baa nawet cieszę się z każdej osoby, która nigdy tej gry na oczy nie widziała. Będzie więcej meczów do rozegrania w turnieju! Sporo z tych osób zainteresuje się tą gierką i będzie z kim grać na co dzień.

W ogóle jakieś bardzo dziwne spojrzenie masz. Skąd wiesz, że ludzie zapisują się dla nagród? Szczerze mówiąc, gdybym wcześniej nie wiedział co to za gierka to na pewno bym z Wami w nią nie zaczął grać. Pomyślałbym że to jacyś zapaleńcy, że pewnie w to grają długo (stary wątek, dużo postów już) i się nie odnajdę, nie będą miał szans, nie będą chcieli grać z "lamusem" itp. Natomiast gdybym zobaczył taki turniej z miłą zachętą dla nowicjuszy to może bym spróbował, nie dla nagród, ale żeby z Wami pograć! A po turniej być może bym się wkręcił i grywał z Wami na co dzień.

Może zamiast pierdzielić o jakiś odżywkach, to byśmy zagrali?
Ja za jakieś 10 min.
 
Bys @OD69 zrobił jakiś konkurs z przeróvkami fotosów, a nie taki...

Choć swego czasu sam grywalem nawet. Ale żem cienki- nie gram.
 
@OD69 wiem stad, ze pierwsze posty, sa pod tematami, gdzie mozna cos wygrac.
ja mam rozwiazanie na losowanie par, mecze 1vs1, najlepszy ze wszystkich z najgorszym sa w parze itd, oczywiscie znalazlyby sie pewnie jakies fujary, ktore gralyby gorzej, tylko po to, zeby byc w lepszej parze, ale moja wiara w ludzi powstrzymuje te mysli.
 
@OD69 wiem stad, ze pierwsze posty, sa pod tematami, gdzie mozna cos wygrac.
Dlatego parę postów wcześniej przyznałem komuś rację, że być może warto rozważyć zapisywanie osób, które założyły konto po utworzeniu tego tematu. Natomiast na pewno nie będę zabraniał zapisywać się osobą, które wcześniej z nami nie grały, bo to absurd.

ja mam rozwiazanie na losowanie par, mecze 1vs1, najlepszy ze wszystkich z najgorszym sa w parze itd, oczywiscie znalazlyby sie pewnie jakies fujary, ktore gralyby gorzej, tylko po to, zeby byc w lepszej parze, ale moja wiara w ludzi powstrzymuje te mysli.
Ciekawa koncepcja, ale do mnie nie przemawia. By wybrać tych najlepszych i najgorszych wszyscy musieliby się ze sobą zmierzyć, albo trzeba by było kombinować z kolejnymi grupami itd. W ogóle drugi turniej by trzeba było zrobić, tylko że 1vs1. Poza tym ja nie lubię 1vs1, dla mnie to strasznie nudne jest i wiem, że wielu osobom by się to nie spodobało, nawet w starym wątku były osoby, które mówiły, że nie chcą 1vs1.
 
Dobra, zapisuję się. I chcę w parze kompletnego haxballowego lamusa takiego jak ja. W przeciwnym wypadku presja 'bycia dobrym' mnie wykończy... :boystop:
 
Panowie, formuła turnieju nie ulegnie zmianie. Podpisuję się obiema "ręcami" pod tym co napisał @OD69 . Forum ma się rozwijać i fajnie jakby dzięki tej grze zaczęli tu zaglądać nowi ludzie. W UFC debiutanci też nieraz na start dostaną walkę z jakimś weteranem. ;) A że ktoś tu założył konto tylko do turnieju nie oznacza, że nie jest stałym czytelnikiem Cohones. Zabawy jeszcze nie promowaliśmy na głównej ani na FB MMARocks, więc dostali się tutaj Ci, którzy sami z siebie przeglądają forum i czytają różne wątki. Nie każdy przecież lubi pisać i dodawać dziesiątki komentarzy pod newsami, itd. Nie rozumiem dlaczego ktoś taki miałby być skreślany na starcie.
 
  • Like
Reactions: OD
Panowie, formuła turnieju nie ulegnie zmianie. Podpisuję się obiema "ręcami" pod tym co napisał @OD69 . Forum ma się rozwijać i fajnie jakby dzięki tej grze zaczęli tu zaglądać nowi ludzie. W UFC debiutanci też nieraz na start dostaną walkę z jakimś weteranem. ;) A że ktoś tu założył konto tylko do turnieju nie oznacza, że nie jest stałym czytelnikiem Cohones. Zabawy jeszcze nie promowaliśmy na głównej ani na FB MMARocks, więc dostali się tutaj Ci, którzy sami z siebie przeglądają forum i czytają różne wątki. Nie każdy przecież lubi pisać i dodawać dziesiątki komentarzy pod newsami, itd. Nie rozumiem dlaczego ktoś taki miałby być skreślany na starcie.
szady, ja juz wyjasnilem, ze chodzi mi tylko o to, ze ktos gra tylko po to, zeby cos zagarnac. ja tego nie rozumiem i tyle. ja zaczalem w 2012 i mowie otwarcie, ze nawet jak wygram, to nie chce nagrody.

moze to chodzi tez o to, ze ciezko mi sie identyfikuje z kims takim, lepiej mi sie po prostu gra w tym gronie co zawsze. no taki kurwa "sentymenalny" jestem
 
szady, ja juz wyjasnilem, ze chodzi mi tylko o to, ze ktos gra tylko po to, zeby cos zagarnac. ja tego nie rozumiem i tyle.
No spoko. :) Ale tacy się zdarzają w każdym konkursie i nie da rady do końca udowodnić, czy z takim tylko zamiarem wziął udział w grze. A nawet jeśli? To może zacznie grać z nami później już tylko dla satysfakcji. Dajmy ludziom szansę, nawet jeśli zaczną grać w Haxa dlatego, że suple są do zgarnięcia. :)
 
Może warto zrobić dwie grupy. Losować stałych userów ze sobą, a Oplotowców z Oplotowcami? Oplotowcy spotkają się dopiero w drugiej turze ze stałymi bywalcami.
 
jesli bedziemy grac 3vs3 to jestem w stanie przebolec nawet tych kutasiarzow specjalnie grajacych tylko dlatego, ze sa nagrody
 
Back
Top