Wiedzmin 3 - GameZone

Ta sama co na PC. Porpawia bardzo duzo bugow. Poprawia stabilnosc i szybkosc dzialania. Troche graficznie tez poprawia. Jak najedziesz na historie aktualizacji na PS4 to bedziesz mial wypisane wszystko co jest w tym patchu, a troche jest ;)
 
Tak chwaliliście te rzeczy ze szkoły gryfa, że postanowiłem ich poszukać, odnalazłem wszystkie schematy i tak patrzę, że każda rzecz jest gorsza od mojej obecnej. Nosicie to tylko dla wyglądu, czy kolejne ulepszenia dają dużo więcej (tzn na tyle dużo, że opłaca się to robić)? Dzisiaj jak wrócę z pracy, to poszukam schematów do szkoły kota i zobaczę jak tam wyglądają staty.
 
Ja w sumie tez tego nie czaje. Nie zauwazylem zadnego bonusu majac na sobie kilka elementow, a np. calego pelnego rynsztunku gryfa.
 
Ja w sumie tez tego nie czaje. Nie zauwazylem zadnego bonusu majac na sobie kilka elementow, a np. calego pelnego rynsztunku gryfa.
Teraz właśnie doczytałem, że na pierwszym lvlu się nie opłaca, ale ulepszenie, które można nosić od 15 jest już ok.
 
Geralt kozacko wygląda w rynsztunku kota a do tego dobre statystyki, jeszcze pare poziomów i szukam ulepszeń
 
Czemu w miejscowości "Wieś Konary" raz mogę skorzystać z Kowala, a innym razem nie???
 
A nie chodzi przypadkiem o to ze został gdzie uwięziony "?" i po uwolnieniu z klatki obieca nam jakieś zniżki czy coś?
 
Tam jest jakos dziwnie. Czasem pracuje i jak dajesz na nim X to tylko gada ale nie mozna nic zrobic. Moze to zalezy od godziny? Wczoraj ogarnalem ulepszenie Gryfa 1 i 2 ale jakos mala przepasc jest miedzy tym, a zestawem Kot'a a w sumie bardzo bliskie wymagania poziomami sa. Na ktorym lvl plyniecie do Skellige? Ja narzie dobijam 15 i ciagle czyszcze Novigrad na przemian z Velen bo tych znakow zapytania to mam jeszcze z 100+.
 
Jeśli usuwamy ulepszenie z dajmy na to butów to trafia ono do kowala czy zostaje u nas? właśnie pierwszy raz coś zdemontowałem i ni mom usuniętego ulepszenia w ekwipunku.
 
Zazdroszcze wam, że macie tyle czasu. Ja ciągle 5lvl. Wczoraj to nawet nie miałem czasu spojrzeć na pudełko :cry:
 
Tam jest jakos dziwnie. Czasem pracuje i jak dajesz na nim X to tylko gada ale nie mozna nic zrobic. Moze to zalezy od godziny? Wczoraj ogarnalem ulepszenie Gryfa 1 i 2 ale jakos mala przepasc jest miedzy tym, a zestawem Kot'a a w sumie bardzo bliskie wymagania poziomami sa. Na ktorym lvl plyniecie do Skellige? Ja narzie dobijam 15 i ciagle czyszcze Novigrad na przemian z Velen bo tych znakow zapytania to mam jeszcze z 100+.

Sprawdzałem o różnych godzinach i dalej mam problem.

A nie chodzi przypadkiem o to ze został gdzie uwięziony "?" i po uwolnieniu z klatki obieca nam jakieś zniżki czy coś?

A gdyby był uwięziony, to nie powinno go nie być w wiosce?

Co do uwięzień właśnie... ubiłem wszystkich bandytów, przeszukałem wszystkie skrzynkopodobne przedmioty i nie znalazłem klucza. Dlaczego go nie ma?
 
Sprawdzałem o różnych godzinach i dalej mam problem.



A gdyby był uwięziony, to nie powinno go nie być w wiosce?

Co do uwięzień właśnie... ubiłem wszystkich bandytów, przeszukałem wszystkie skrzynkopodobne przedmioty i nie znalazłem klucza. Dlaczego go nie ma?
Z tego co zauważyłem klucz ma zawsze któryś z bandytów.
 
Jeśli usuwamy ulepszenie z dajmy na to butów to trafia ono do kowala czy zostaje u nas? właśnie pierwszy raz coś zdemontowałem i ni mom usuniętego ulepszenia w ekwipunku.

Ulepszenia zostają, tak samo jak rozmontowujesz przedmioty - wszystkie "składniki" lecą do Twojego ekwipunku.

Nie mam teraz czasu sprawdzić, ale czy nie jest tak, że te trzy szkoły wiedźmińskie nie odzwierciedlają rodzaju pancerza? Lekki, średni i ciężki?
 
Tak, @Gambit.

Odpowiednio kot, gryf i niedźwiedź. Chyba... Bo odkryłem na razie tylko niedźwiedzia. Ale gdzieś to słyszałem. Bodajże w jakimś przedpremierowym materiale
 
Mi się na PS4 przy 1.03 wczytują się te z 1.02.
Ponoć na PS4 występują duże i bardzo poważne błędy po tej łatce. Jedni nie mogą zdobywać doświadczenia przez wykonywanie zadań, a jeszcze innym Wiesiek wywala jakiś błąd CE i nie można kontynuować gry. U mnie na szczęście jak na razie nic takiego nie wystąpiło.
 
Mi się na PS4 przy 1.03 wczytują się te z 1.02.
Ponoć na PS4 występują duże i bardzo poważne błędy po tej łatce. Jedni nie mogą zdobywać doświadczenia przez wykonywanie zadań, a jeszcze innym Wiesiek wywala jakiś błąd CE i nie można kontynuować gry. U mnie na szczęście jak na razie nic takiego nie wystąpiło.
U mnie gra się nie wywala. Miałem jednak dwa przypadki, kiedy odwiedzając nieznane miejsca rozpoczynałem quest, za który nie dostałem nagrody po zabiciu potwora.
Zapewne questy te powinno się zacząć w jakiejś wiosce, jednak ja natknąłem się na nie przypadkiem.
 
Poszedłem ostro w Igni żeby odblokować ten Strumień Igni, i teraz żałuję wydanych punktów, bo jest beznadziejny, jak dla mnie. Zastanawiam się teraz mocno nad alchemią, bo
zadanie z Keirą Metz nieźle dało mi w dupę, to już zadania oznaczone poziomem 10 czy nawet 13 były dla mnie zdecydowanie łatwiejsze, musiałem z 4 razy medytować, z 10 jaskółek poszło :D nie używam prawie w ogóle jedzenia by się regenerować, więc interesują mnie talenty, które wykorzystują poziom zatrucia po eliksirach do zyskania bonusów
 
Ja wydałem prawie wszystko w szermierka (26 punktów) ale te ataki specjalne to jakaś pomylka. Silny, juz wspominałem katastrofa, ale i szybki nie lepszy - po wciśnięciu Geralt wywija mieczem na lewo i prawo z uwagą omijając przeciwników xD
Chyba spalilem mosty z rudą, chciała w ślinę a ja jej friendzone
 
Staram się inwestować we wszystkie przydatne znaki do ubijania potwórów. Miałem problem z południcą, ale wyexpiony Yrden pomógł mi w walce. Do tego dochodzi Quen, zajebiście działa.

PS:
Robię misję z Jaskrem. Poszedłem do tej Rosy, walczę, a Wiedźmin w pewnym momencie: "Ależ ty jesteś paskudna" :rofl:
 
Odwary działają jednorazowo, czy są na stałe, bo nie wiem czy mutagen marnować?
Sam jeszcze nie używałem (a mam już jeden/dwa zrobiony), ale domyślam się, że jest to na zasadzie eliksirów. Pijesz jeden, daje Ci to 100 toksyczności, więc nic więcej nie dopijesz, działa to tam sobie przez określony czas, a podczas medytacji się odnowi przy użyciu alkoholu czy jak to tam działało. Poczekaj chwilę, to odpalę i zobaczę.

@edit
Dobra, sprawdziłem na odwarze z południcy. Normalnie się odnawia tak samo jak inne eliksiry.
 
Last edited:
Ja już na 16 lvl. Nie czyszczę mapy bo po Dragon Age III mam dość lizania krzaków i ścian, pomijam wszystkie ?, ale pobocznych i zleceń nie odpuszczam bo czasem porządny stuff wpadnie a i hajs cały czas potrzebny. Dziś płynę na Skellige, aczkolwiek w Novigradzie jest bardzo sympatycznie :) Abelard Ryza i Zed Zszedł mnie rozwaliło :D

Mi się na PS4 przy 1.03 wczytują się te z 1.02.
Ponoć na PS4 występują duże i bardzo poważne błędy po tej łatce. Jedni nie mogą zdobywać doświadczenia przez wykonywanie zadań, a jeszcze innym Wiesiek wywala jakiś błąd CE i nie można kontynuować gry. U mnie na szczęście jak na razie nic takiego nie wystąpiło.

Weź nie strasz bo umrę jak stracę savey itp. Można przesyłać w PS4 zapisane dane w chmurę, tak jak to było na PS3?
 
Ja już na 16 lvl. Nie czyszczę mapy bo po Dragon Age III mam dość lizania krzaków i ścian, pomijam wszystkie ?, ale pobocznych i zleceń nie odpuszczam bo czasem porządny stuff wpadnie a i hajs cały czas potrzebny. Dziś płynę na Skellige, aczkolwiek w Novigradzie jest bardzo sympatycznie :) Abelard Ryza i Zed Zszedł mnie rozwaliło :D

Tylko, że w tych znakach zapytania też czasami są misje. Nie pamiętam już nawet jaka to była misja, ale pamiętam, że jakąś (nawet nie jedną) rozpocząłem po przeczytaniu dziennika/notatki/listu znalezionego właśnie w jednym ze znaków zapytania.
 
Tylko, że w tych znakach zapytania też czasami są misje. Nie pamiętam już nawet jaka to była misja, ale pamiętam, że jakąś (nawet nie jedną) rozpocząłem po przeczytaniu dziennika/notatki/listu znalezionego właśnie w jednym ze znaków zapytania.

Może zabiorę się za nie jak ukończę fabułę :)
 
Czemu król w Novigradzie ma na klacie Orła patrzącego w jedną stronę, a na królewskim statku ten sam orzeł patrzy się w drugą? ;>
 
Back
Top