Wiedzmin 3 - GameZone

Ktoś pisał o nawiązaniu do Mickiewicza, a to nie jeden typowo polski (a raczej słowiański) smaczek w Wieśku 3. Taki obiekt jak Mysia Wieża istnieje naprawdę w miejscowości Kruszwica (kujawsko-pomorskie)

RTEmagicC_3d6ee280e5.jpg.jpg
[/SPOIILER]
 
Dobra wrzutka! Warto wiedziec :)

Od siebie dodam, ze aktualizacja na konsole juz jest tylko przechodzi certyfikacje Sony i MS.
 
Najwspanialszy świat w historii gier jak dla mnie, dopiero, co zacząłem grać i już na kolanach jestem. Chowają się wszystkie GTA tego świata.

Wreszcie polowania na potwory wyglądają tak jak sobie wyobrażałem czytając Sagę. Inne questy też dupę urywają. A niektóre miejscówki... Kurwa cud, miód i orzeszki. To jak ten świat żyje... Kurde nie mogę się doczekać, gdy wpadnę do Novigradu. Przepiękne zachody i wschody słońca, efekty atmosferyczne, uwielbiam jak zrywa się silny wiatr i telepie drzewami. Redzi stworzyli taki sam świat, jaki sobie wyobrażałem czytając sagę. Szacun. Ave CD Projekt Red...
 
Właśnie znalazłem schemat do broni od ... 43 poziomu :o o: Ile jest w Wieśku lvl? Ja właśnie wbiłem na 14 i wyposażyłem się w dwa zajebiste miecze z cechu gryfa, oczywiście ulepszone - biada moim przeciwnikom.
Jak sprawdzić na PS4 ile godzin mam już na liczniku?
 
Właśnie znalazłem schemat do broni od ... 43 poziomu :o o: Ile jest w Wieśku lvl? Ja właśnie wbiłem na 14 i wyposażyłem się w dwa zajebiste miecze z cechu gryfa, oczywiście ulepszone - biada moim przeciwnikom.
Jak sprawdzić na PS4 ile godzin mam już na liczniku?

Widziałem potwory o poziomie 70+

Pany, może ktoś robił olej przeciwko upiorom i wie, gdzie znaleźć arenarie?
 
Widziałem potwory o poziomie 70+

Pany, może ktoś robił olej przeciwko upiorom i wie, gdzie znaleźć arenarie?
W Białym Sadzie, w tym skupisku domów gdzie jest karczma i tablica ogłoszeń. Zresztą chyba nie tylko tam, ale w każdej wiosce na tym obszarze. Rośnie toto na gołych kawałkach ziemi uprawnej, tam gdzie często chłopi coś grzebią. Poza Białym Sadem nie wiem czy występuje, bo jeszcze stamtąd nie wyszedłem :)
 
Jak mi brakuje jakiegoś zioła, to zawsze kupuję u alchemików, albo u zielarzy... :) Ogólnie mam problem z ekwipunkiem, bo już mam sporo tych rupieci a szkoda mi to sprzedawać. Szkoda, że nie ma takiej opcji jak bodajże w Gothicu (albo Oblivionie, nie pamiętam), gdzie miało się swój dom i można było zostawiać rzeczy w kufrze..
 
Jak mi brakuje jakiegoś zioła, to zawsze kupuję u alchemików, albo u zielarzy... :) Ogólnie mam problem z ekwipunkiem, bo już mam sporo tych rupieci a szkoda mi to sprzedawać. Szkoda, że nie ma takiej opcji jak bodajże w Gothicu (albo Oblivionie, nie pamiętam), gdzie miało się swój dom i można było zostawiać rzeczy w kufrze..
W poprzednich Wieśkach też się dało. W jedynce od razu, do dwójki chyba dopiero po dłuższym czasie w jakimś patchu dodali taką opcję. Z tego co pamiętam w obu grach odbywało się to przez zostawianie rupieci w kufrze u karczmarza.

Może jak będę grał drugi raz to już pojawi się patch z taką opcją ;)

Swoją drogą, gram już dobrych kilka godzin, a ciągle popierdzielam w tym podstawowym pancerzu. Znalazłem 2 albo 3 inne, ale wszystko takie lipne z wyglądu, że nie chciałem Geralta przebierać w podobny chłam. Mam nadzieję, że później będzie lepiej.
 
Z tego co zauważyłem, to jeśli jakieś przedmioty wyrzucimy, to one pozostaną w tym miejscu. Także możesz spróbować je sobie wyrzucić np w karczmie.
 
Z tego co zauważyłem, to jeśli jakieś przedmioty wyrzucimy, to one pozostaną w tym miejscu. Także możesz spróbować je sobie wyrzucić np w karczmie.
Gorzej jak jednak po pewnym czasie znikną ;d Ciekawe czy do konia da się ogarnąć jakieś lepsze juki.
 
Gorzej jak jednak po pewnym czasie znikną ;d Ciekawe czy do konia da się ogarnąć jakieś lepsze juki.
Skoro są lepsze siodła, to może i juki będą :)
Z tym wyrzucaniem przedmiotów, to spróbuj sobie najpierw wywalić coś nieprzydatnego, potem wyłącz grę i zobacz, czy dalej będą.
Powinno działać.
 
Są lepsze juki. Ja Ogólnie jestem już dobre parę godzin po Białym Sadzie, jestem wciąż na 5 lvl i ciągle popierniczam w rynsztunku temerskim (koń również w temerskim) z mieczami z cechu żmii, które kupiłem/zrobiłem jeszcze w Białym Sadzie. Jeszcze nie znalazłem nic silniejszego, a sam pancerzyk wygląda spoko. Ogólnie boję się robić główne zadania, ponieważ boję się, że niknie mi jakieś zadanie poboczne gdy pchnę fabułę do przodu (miałem tak z Białym Sadem, było zadanie, o którym po prostu zapomniałem, a po powrocie do Białego Sadu nie mogłem już go wykonać) i wolę też żeby nic mnie nie rozpraszało przy zadaniach głównych (jakieś znaczniki itp.)
 
W Novigradzie sa juki dajace +100 do obciazenia, nie wiem czy to maks.
Ostatnio przeczytalem, ze zakonczenie glownych watkow w Velen, Novigradzie i na wyspach, to dopiero polowa gry :boystop:
Drugiej gry, chyba bardzo dlugo nie zaczne... stad teraz mam dylemat czy wybrac Yen czy Triss.
A i nie ladujcie sie w trojkat, bo sie
zle konczy. Obie nas rzucaja.

Co do ekwipunku, polecam sety ze szkoly gryfa/kota/niedzwiedzia.

Gryf jest chyba juz od 5 lvla. Pozniej mozemy je ulepszac.
 
Kurde alchemia i rzemiosło zdecydowanie powinny mieć oddzielne miejsca w ekwipunku. Za szybko ten jeden slocik się zapycha.
 
Uwielbiam czarne, ale mam słabość do rudych. Co począć? Największy dylemat gry ...
Ja robiąc quest z Baronem straciłem możliwość wygrania u niego unikatowej karty.
 
Ja nie będę mieć problemu z wyborem pomiędzy Yen, a Triss. Niedługo przed premierą gry skończyłem Panią Jeziora, więc Triss nie ma szans. Dodatkowo na miejscu Geralta byłbym wkurwiony na Triss za to, że mu nie opowiedziała o Yen gdy ten miał amnezje (chyba, że coś opowiedziała i mi wypadło z głowy), tak samo byłbym wkurwiony na Jaskra, więc dla mnie wybór jest oczywisty.
Wiecie może gdzie kupię i ile kosztuje eliksir oczyszczenia (czy jakoś tak, ten co resetuje punkty umiejętności)? Zostawiłem sobie 3 punkty na później gdy odblokuje mi się następny slot na umiejętność. Gram sobie gram, głupi poszedłem do kibla zostawiając pada na kanapie, a w tym czasie mama wróciła z młodszym bratem, a ten dorwał się do pada i mi wydał punkty, na dodatek każdy w inną umiejętność alchemii...
W ogóle jakich używacie umiejętności? Ja póki co mam tylko trzy wolne sloty i dałem sobie Quen (podstawa na droge ku zagładzie), Aksji (bardzo dobry przeciw ludziom, działa trochę jak aard w jedynce, używamy aksji na przeciwniku, po czym mamy dużą szanse na zabicie przeciwnika jednym ciosem) i tą umiejętność, która ładuje hp w dzień poza walką.
 
Wiecie może gdzie kupię i ile kosztuje eliksir oczyszczenia (czy jakoś tak, ten co resetuje punkty umiejętności)?

Kosztują 1000, jeden na pewno ma Keira Metz, później też się jakoś trafiały, ale nie pamiętam u kogo.

Ja po wizycie w kantorze mam ponad 10 000 i nie mam co z kasa robić.
 
Szukaj u alchemikow/zielarzy ktos w Novigradzie lub poza miastem ma na pewno (to w razie jakbys nie zdazyl kupic u Keiry)
 
Ja tak samo idę w Yen ;) w przeciwieństwie do Triss w sadze Yen była z wiedźminem szczera od początku do końca. I lojalna przede wszystkim, zarówno wobec wieśka, jak i Ciri.
 
Co Ci szkodzi spróbować? Najwyżej bramy będą zamknięte xD Do Oxenfurtu potrzebny był glejt.
 
Podczas pewnego zadania znalazłem monokl i nadpalone dokumenty - oznaczone są jako przedmioty fabularne. Mam kombinować w Białym Sadzie, czy później coś z tego wyniknie? Bo nie mogę znaleźć w BS żadnego tropu z tym związanego.
 
Powiedz mi, czy można do novigradu podskoczyć tylko po to?
W głównym wątku jestem na etapie szukania córy czerwonego barona i zadania z kozą u guślarza.
Ja jestem w Novigradzie, a jeszcze nawet się nie spotkałem z tym nilfgardzkim agentem.

A nawiązanie do jednego z hitow Madonny w jednym z burdeli wyhaczył ktoś?
Ja to nawet jeszcze w żadnym burdelu nie byłem.
 
Gdzieś w Novigradzie słyszałem jak jakaś postać "wygwizduje" melodie z czterech pancernych :D
 
Back
Top