Wiedzmin 3 - GameZone

Tez się wcześniej o to pytałem, ja niestety nie znalazłem i dałem sobie spokój bo za dużo kosztuje.
A co z tym strojem który jest dostępny po zainstalowaniu DLC? Można go kupić, znaleźć czy jak go dostać?
U mnie od 3h burze, Wiesiek w PS4 stygnie ... chujowe uczucie. Rooter juz strzelił, wiec internet mogę sobie darować.
 
Tez się wcześniej o to pytałem, ja niestety nie znalazłem i dałem sobie spokój bo za dużo kosztuje.
A co z tym strojem który jest dostępny po zainstalowaniu DLC? Można go kupić, znaleźć czy jak go dostać?
U mnie od 3h burze, Wiesiek w PS4 stygnie ... chujowe uczucie. Rooter juz strzelił, wiec internet mogę sobie darować.
Chodzi o ten temerski rynsztunek? Ja go znalazłem u tego kupca, co go się na samym początku od gryfa ratuje (to żaden spoiler, wszyscy co oglądali zapowiedzi widzieli to). I wiem, wiem, że miałem tu nie zaglądać, ale to jest silniejsze ode mnie. Przez młodszego brata nie mogę sam odpalić gry, a mam mega ciśnienie na nią.
 
@Gambit Znalazłem jedną sztukę pyłu w miejscu mocy, po zabiciu upiora.

No ja niestety musiałem to przeoczyć, albo wydać na coś innego? Może to też składnik jakiejś petardy?

Co do powrotu do Białego Sadu to można to zrobić, bo miejscówka pojawia się do wyboru na mapie.

@kokaina a czy przypadkiem sztabek srebra nie uzyskasz demontując uzbrojenie? albo jakiegoś innego przedmiotu.
 
Zrobienie wszystkiego w Białym Sadzie zajęło mi jakieś 7h (z przerwami, odchodziłem od kompa). Jak zobaczyłem teren Velen i ilość zadań i "?" to wymiękłem. Nie wiem czy powstrzymam swoją wewnętrzną chcice na robienie każdego questa i zaglądania w każdy kąt ... najwyżej będę grał z 2 miesiące :)
 
Last edited by a moderator:
Właśnie skończyłem moją drugą dwu godzinną grę (wiem 4h to w chuj mało) i tak się zastanawiam, na jakim poziomie trudności gracie? Ja od razu wziąłem drogę do zagłady i o ile na samym początku padłem parę razy na pierwszych ghulach, to po wczuciu w grę jakieś takie łatwe się to robi. Na pierwszym poziomie bez żadnych dodatków i z poczatkowym zestawem pokonuje upiory na 6lvl.
 
O ile w Białym Sadzie jakoś to wszystko w miarę szlo, to już w drugiej lokacji Velen ginę na co drugim znaku zapytania, przeciwnicy znacznie trudniejsi.
Lokacja tak jak napisał Hang ogromna, ale ciekaw jestem jak to jest z tym obrzeżami mapy, niby widać na niej w ciul terenu, jednak bez żadnych "?" więc pewnie nie da się tam wjechać. Takie moje spostrzeżenie, lepiej trzymajcie się drogi - tak podróżując mamy dużą szansę na znalezienie "!".
Mam dwa pytanka.
1. Co podnosi poziom sugestii? Podczas dialogów pojawia mi się wymagany poziom sugestii - 1.
2. Jak ulepszać miecze? Mam dwa miecze z 3 wolnymi kółkami na jakieś upgrade'y, ale nie wiem jak to zrobić.
 
Chodzi o ten temerski rynsztunek? Ja go znalazłem u tego kupca, co go się na samym początku od gryfa ratuje (to żaden spoiler, wszyscy co oglądali zapowiedzi widzieli to). I wiem, wiem, że miałem tu nie zaglądać, ale to jest silniejsze ode mnie. Przez młodszego brata nie mogę sam odpalić gry, a mam mega ciśnienie na nią.
Mam pytanie, jak dorwać to DLC? W pudełku znalazłem 2 kody (jeden do battle areny a drugi do jakiegoś komiksu)
 
O ile w Białym Sadzie jakoś to wszystko w miarę szlo, to już w drugiej lokacji Velen ginę na co drugim znaku zapytania, przeciwnicy znacznie trudniejsi.
Lokacja tak jak napisał Hang ogromna, ale ciekaw jestem jak to jest z tym obrzeżami mapy, niby widać na niej w ciul terenu, jednak bez żadnych "?" więc pewnie nie da się tam wjechać. Takie moje spostrzeżenie, lepiej trzymajcie się drogi - tak podróżując mamy dużą szansę na znalezienie "!".
Mam dwa pytanka.
1. Co podnosi poziom sugestii? Podczas dialogów pojawia mi się wymagany poziom sugestii - 1.
2. Jak ulepszać miecze? Mam dwa miecze z 3 wolnymi kółkami na jakieś upgrade'y, ale nie wiem jak to zrobić.

1. Chyba ktorys talent za to odpowiada. Ale raczej szkoda tracic slot na to na poczatku gry.
2. Po prostu wybierasz ulepszenie i nastepnie wybierasz miecz do ktorego chcesz go wlozyc, ale musi to byc ulepszenie do broni. Jak narazie znalazlem i udalo mi sie tylko wlozyc ulepszenie do zbroi.
 
Patch 1.0.3 Dodaje około ~10 fps i usuwa parę błędów.

Here are the patch notes for v1.03

  • Improves stability in gameplay and the UI
  • Improves performance especially in cutscenes and gameplay
  • Fixes grass and foliage popping that could occur after density parameters were changed
  • Improves Nvidia Hairworks performance
  • Boosted texture anisotropy sampling to 16x on Ultra preset
  • Sharpen Post-process settings extended from Off/On to Off/Low/High
  • Blood particles will now properly appear after killing enemies on the water
  • Corrects a bug where player was able to shoot bolts at friendly NPCs
  • Improves menu handling
  • Corrects an issue with Stamina regeneration while sprinting
  • Fixes a cursor lock issue that sometimes occcured when scrolling the map
  • Generally improves world map focus
  • Improves input responsiveness when using keyboard
  • Corrects some missing translations in the UI
  • Corrects an issue in dialogue selections
  • Rostan Muggs is back
  • Minor SFX improvements
 
Patch 1.0.3 Dodaje około ~10 fps i usuwa parę błędów.

Here are the patch notes for v1.03

  • Improves stability in gameplay and the UI
  • Improves performance especially in cutscenes and gameplay
  • Fixes grass and foliage popping that could occur after density parameters were changed
  • Improves Nvidia Hairworks performance
  • Boosted texture anisotropy sampling to 16x on Ultra preset
  • Sharpen Post-process settings extended from Off/On to Off/Low/High
  • Blood particles will now properly appear after killing enemies on the water
  • Corrects a bug where player was able to shoot bolts at friendly NPCs
  • Improves menu handling
  • Corrects an issue with Stamina regeneration while sprinting
  • Fixes a cursor lock issue that sometimes occcured when scrolling the map
  • Generally improves world map focus
  • Improves input responsiveness when using keyboard
  • Corrects some missing translations in the UI
  • Corrects an issue in dialogue selections
  • Rostan Muggs is back
  • Minor SFX improvements
Dotyczy każdej wersji, czy tylko PC?
 
Dotyczy każdej wersji, czy tylko PC?

Ups, nie napisałem. Oczywiście wersja PC. Na konsolę też ma wyjść patch w najbliższym czasie, ale wątpię czy będzie odpowiednikiem wersji PC. +10 fps na pewno też nie da :D
 
Za 2h dołączam do was! :star wars:

CFi5Kk5WYAAg1ng.png:large
 
Łoo jak się wymęczyłem na tym zadaniu
gdzie idziemy z Tą blond czarodziejką spotkać się z tym elfem

Wy też macie takie problemy brakiem miejsca w ekwipunku? Jak chcę coś sprzedać to handlarze nie mają kasy i muszę wszystko wyrzucać, a zabitych wrogów w praktyce nic już nie biorę, chyba, ze przedmiot unikalny/magiczny.
 
Ta ... chociaż i tak mogę wziąć 90 obciążenia to zbieram tylko magiczne/specjalne itemy. No i wszelkie kosztowne przedmioty (naszyjniki, świeczniki etc :) )
 
Łoo jak się wymęczyłem na tym zadaniu
gdzie idziemy z Tą blond czarodziejką spotkać się z tym elfem

Wy też macie takie problemy brakiem miejsca w ekwipunku? Jak chcę coś sprzedać to handlarze nie mają kasy i muszę wszystko wyrzucać, a zabitych wrogów w praktyce nic już nie biorę, chyba, ze przedmiot unikalny/magiczny.

Wlasnie skoncyzlem to zadanie. Tez mnie wymeczylo. Na ktorym lvl robiles? Ja na 5 i bylo mega ciezko. Jak handlarz nie ma kasy to warto cos u niego kupic ja np. od kazdego w takim momencie kupuje karty do gwinta i dzieki temu idzie sprzedac jeszce pare przedmiotow.
 
Pod koniec questu pyknął mi 7 poziom, na piątym sobie tego nie wyobrażam, zwłaszcza, ze poszedłem jeszcze
załatwić gargulca i jeszcze jednego golema przy miejscu ze skarbem
Od kupców kupuję przeważnie tylko mapy które aktywują zadania poszukiwania rynsztunku. Też mam 90 obciążenia, ale co mi po tym, jak sprzedam uzbrojenie to i tak mam jakieś 60 zajęte ...
A czy można gdzieś drożej sprzedać trofea (głowy potworów) - bo te z Białego sadu kosztują tylko ~30.
 
Chyba niestety nie. Moze pozniejsze beda drozsze?

Tak w ogole to jaka to jest przepasc miedzy zadaniami z Wiedzmina, a nowego Dragon Age. Kazde zadanie tutaj wydaje mi sie tak mega przemyslane i totalnie wkrecjace w fabule, a balem sie zapelniaczy typu "idz, zabij i przynies 10 xxx" ;)
 
To te trofea się tak po prostu sprzedaje? Jeżeli dobrze pamiętam, to w opisie pisało, że można wymienić na nagrodę. Myślałem, że jest jakiś specjalny NPC, któremu trzeba to oddać. Ja ogólnie też mam problem z przedmiotami, a dopiero co opuściłem Biały Sad, jeszcze nie jestem w Velen. Taki głupi mam nawyk w RPG, że zbieram dosłownie wszystko, a potem sprzedaje, tu się tak nie da i jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie. Szkoda tylko, że nie ma czegoś takiego jak w 2, że możemy gdzieś sobie przechowywać przedmioty bo jestem kolekcjonerem :crazy:
 
Ja też gram:) Jestem gdzieś po ok 10h. Aktualnie męczę się z pitką w Mysiej Wieży. Nie liżę ścian i nie latam po znakach zapytania. Robię jakieś tam zadania poboczne i ciągnę z fabułą:) Pierwsze wrażenia? Genialne i bardzo dobrze powiązane z książką, co mnie wywala momentami z butów :)
 
Ależ ta gra wciąga. Każdy poboczny quest który wykonuje niesie ze sobą swoją własną historię. Dragon Age Inkwizycja przy naszym Wieśku to arcygówno. Grzechem jest nawet porównywanie obu tytułów. Na chwilę obecną jestem zachwycony i pod wielkim wrażeniem.
 
Zajebista jest ta misja w Mysiej Wieży, z ciekawości zakończyłem ją na dwa różne sposoby i za takie smaczki kolejny pokłon dla twórców.
Z wiadomych pobudek dałem się zrobić Keirze na dekolt, no nieźle zrobiła mnie w balona,. Gdzieś czytałem, ze romanse się wykluczają i nie można startować do dwóch czarodziejek, ale to chyba tylko chodzi o Yen i Triss?
Wreszcie zwiększyłem ekwipunek do 130, poziom 10. Kapitalnie to wszystko wygląda i jeśli poziom się utrzyma, a jestem spokojny, ze tak, to będzie to godne zwieńczenie trylogii i jednocześnie najlepsza część.
 
Back
Top